e-Usługa „Mobilny Extranet”

/ Zarządzanie dokumentami i archiwizacja

e-Usługa „Mobilny Extranet dla iPhone’a i iPada”

Państwa firma jest zawsze z Państwem

 • potężna, wiodąca w branży technologia synchronizacji 24/7 zapewniająca mobilność i wydajność, w biurze lub w podróży;
 • uzupełnia Customer Extranet, aby uzyskać dostęp do danych księgowych i płacowych przez iPhone i iPad;
 • współpraca z współpracownikami w celu szybszego rozwiązywania problemów;
 • zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, aby zapewnić, że wrażliwe dane firmowe są zaszyfrowane, zablokowane i możliwe do usunięcia na żądanie;
 • możliwość przeglądania najnowszych raportów zysków i strat, otwartych pozycji, raportów zarządczych itp. przesłanych i przechowywanych w naszym Extranecie Klienta;
 • pewność, że nic nie jest przestarzałe – zawsze dostępne są najnowsze materiały.

Zarządzaj informacjami w dowolnym miejscu i czasie z zachowaniem bezpieczeństwa


Teraz nasz Extranet może być obsługiwany za pomocą urządzenia mobilnego

Przedstawiamy Państwu nasze rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie danych finansowych i kadrowych na Państwa urządzeniu mobilnym. Może to być szczególnie przydatne podczas podróży służbowych i spotkań biznesowych, w których zapewne często Państwo uczestniczą.

getsix Extranet

Oczekiwania się zmieniły. Firmy chcą mieć dostęp do najnowszych informacji, aby podejmować szybkie i trafne decyzje na bieżąco. Rozumiemy to i dostosowujemy się do potrzeb każdego zainteresowanego i pomagamy zrównoważyć je w Państwa firmie.


Skorzystaj z rozwiązania Mobilnego Extranet dla iPhone’a i iPada i bądź wszędzie, już teraz!

Bezpieczne, solidne i łatwe w użyciu rozwiązanie umożliwiające dostęp, przeglądanie, edycję i synchronizację informacji biznesowych na urządzeniach iPhone i iPad.

E-Usługa Mobilny Extranet dla urządzeń iPhone i iPad zapewnia pracownikom większą produktywność w terenie. Pracownicy działu sprzedaży i księgowości mogą szybciej uzyskiwać informacje, łatwiej współpracować i o wiele lepiej reagować na wewnętrzne wymagania. Nasza firma zdaje sobie sprawę, że przedsiębiorstwa potrzebują sposobów na zwiększenie produktywności, wzmocnienie pozycji „swoich pracowników i zapewnienie im bezpieczeństwa”.


Teczka Colligo zapewniająca dobrą integrację technologii

Szyfrowanie danych end-to-end pomiędzy Państwa urządzeniem, a naszym centrum danych, wraz z egzekwowaniem polityki haseł.


Dlaczego zdecydowaliśmy się oferować nasze rozwiązanie Mobilnego Extranet’u?

Dla naszych klientów udostępniamy rozwiązanie e-Usługowe pod nazwą „Customer Extranet”.

Jeśli są Państwo naszymi klientami korzystającymi z jednego z naszych rozwiązań dla finansów i księgowości, lub/i kadr i płac, lub/i zarządzania biurem, to przechowujemy Państwa odpowiednie dane miesięczne i/lub raporty (tj. zyski i straty, raporty rachunkowości zarządczej itp.) w naszym Customer Extranet.

Nasze rozwiązanie „Customer Extranet” jest oparte na technologii Microsoft SharePoint i może być dostępne z każdego połączenia internetowego 24/7 za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Nasi klienci mają również możliwość przesyłania plików, które nie są związane z naszymi usługami, aby używać naszego Customer Extranet jako hostowanego systemu zarządzania dokumentami.

Wielokrotnie nagradzane aplikacje mobilne Colligo Briefcase, rozwiązują problem mobilności SharePoint, zapewniając bezpieczny dostęp do Państwa danych, poprzez nasze środowisko Customer Extranet na Apple iOS. Colligo Briefcase dostarcza więcej narzędzi zwiększających produktywność do Państwa iPhone’a i iPada, z pełną obsługą offline, zaawansowaną obsługą metadanych, z wiodącymi w branży możliwościami synchronizacji i bezpieczeństwa.

Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo zapewnić np. swoim handlowcom dostęp do najnowszych „cenników” za pomocą iPhone’ów i iPadów.

Aplikacje Colligo Briefcase, można kupić lub pobrać z Apple App Store na iPhone’a i iPad. Jest ona dostępna w dwóch wersjach: DARMOWY Briefcase Lite dla iOS lub Briefcase Pro dla iOS. Aby połączyć się z naszym serwerem Customer Extranet, wersja DARMOWA może to zapewnić.

Aplikacja jest dostępna w języku niemieckim, angielskim, francuskim i włoskim.


Nasze recenzje:

„To innowacyjne rozwiązanie sprawiło, że nasz zespół sprzedaży stał się o wiele bardziej elastyczny.”

„Nasza kadra kierownicza jest bardzo entuzjastycznie nastawiona do aplikacji, teraz, gdy mają dostęp do potrzebnych im treści, niezależnie od tego, czy pracują online, czy offline.”


Korzyści:

 • łatwy, bezpieczny, mobilny dostęp do zawartości „Customer Extranet” poprzez bezpieczne, szyfrowane połączenie (SSL);
 • łatwy podgląd danych finansowych i kadrowych w podróży;
 • BEZPŁATNA aplikacja Briefcase Lite do pobrania z App Store na Państwa urządzenie;
 • w ramach standardowej umowy zapewniamy dostęp do miesięcznych raportów;
 • możliwość szybkiego znalezienia potrzebnej zawartości – edycja plików, list i metadanych wraz z zawartością pakietu Microsoft Office, nawet w trybie offline;
 • szybszy przepływ pracy w celu zwiększenia wydajności w trasie;
 • zawartość dostępna w trybie offline dla łatwego dostępu w drodze.

Jak to działa?

Inteligencja biznesowa na iPhonie i iPadzie

getsix Extranet

Nasz Mobilny Extranet zapewnia dostęp do wszystkich miesięcznych raportów przygotowanych i przesłanych przez nasz Dział Księgowości i/lub Dział Kadr/Płac, za pośrednictwem iPhone’a lub iPada. Dostarczamy standardowe raporty lub możemy je również dostosować do Państwa specyficznych wymagań.

Jeśli są Państwo zainteresowani specyficznym raportowaniem w oparciu o potrzeby Państwa firmy, służymy pomocą i radą.

Możliwość łatwego udostępniania plików jest mieczem obosiecznym. Może również potencjalnie prowadzić do wycieku poufnych treści korporacyjnych – często w sposób niezamierzony. Dajemy Państwa firmie możliwość ograniczenia tego, co może być udostępniane na zewnątrz poprzez wyłączenie możliwości udostępniania dla określonych użytkowników, w pełni zgodnie z Państwa wymaganiami.


Sprawdź nasz „Customer Extranet 24/7”

Wystarczy otworzyć aplikację i sprawdzić najnowsze raporty finansowe dla swojej firmy, gdziekolwiek jesteś.

Łatwy w użyciu

Przejrzysta struktura menu prowadzi każdego zainteresowanego, spełniając jego indywidualne wymagania.

Łatwy dostęp do wszystkich plików

 • Od dokumentów Office, przez pliki PDF, po obrazy i wiadomości e-mail;
 • Widoki specyficzne dla klienta zwiększają efektywność, ponieważ ważne dane są widoczne na pierwszy rzut oka.

„Mieliśmy pozytywny wpływ operacyjny na cały nasz system zarządzania dokumentami”

5 must-haves, które zapewniamy:

 • scentralizowana konfiguracja ustawień użytkowników przez nasz dział IT;
 • scentralizowana dystrybucja nowych bibliotek dokumentów, jeśli jest to wymagane dla rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta;
 • kontrola dostępu do zawartości Extranetu;
 • kontrola nad udostępnianiem i wyciekiem treści;
 • elastyczność w zakresie tego, co i kiedy ma być synchronizowane.

Jak używać?

getsix Extranet

Po instalacji, wystarczy kilka kliknięć, aby połączyć się z „Customer Extranet”

Co możesz zrobić ze swoimi raportami:

 • synchronizacja automatyczna lub ręczna zapewniająca aktualną zawartość;
 • przeglądanie zawartości naszego „Customer Extranet” bez przeglądarki, podgląd plików, aby szybko znaleźć właściwy dokument;
 • edytowanie plików, list i metadanych, nawet w trybie offline;
 • oznaczanie PDF i zapisywanie do SharePoint, bez wysiłku;
 • przesyłanie nowej zawartości;
 • łatwe udostępnianie plików za pomocą linków, e-mail jako załącznik, drukowanie itp;
 • możliwość szybkiego odnajdywania treści dzięki rozbudowanym funkcjom wyszukiwania.

zwiększanie produktywności użytkowników mobilnych

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze klienta Mobilnego Extranet, aby zapewnić użytkownikom biznesowym większą produktywność?

Scenariusz użytkownika biznesowego

Przedstawiciel handlowy, który większość czasu spędza w drodze, podróżując pomiędzy licznymi krótkimi spotkaniami, odwiedzając potencjalnych/istniejących klientów.

Nie trzeba mieć laptopa

Chcą Państwo pokazać prezentację handlową, sprawdzić specyfikacje i uzyskać dostęp do cennika. Teraz cały zespół sprzedaży został wyposażony w iPhone’y i iPady, więc mogą podróżować bez bagażu. Wydaje się, że klienci i potencjalni klienci dobrze reagują na materiały prezentowane na tych urządzeniach.

Wrażliwe treści korporacyjne w sharepoint

Na przykład – analityka biznesowa, elektroniczne zarządzanie dokumentami, skanowanie faktur dostawców, raporty miesięczne, bilanse, materiały sprzedażowe i marketingowe są już przechowywane za pośrednictwem naszego Extranetu Klienta. Wiele z tych materiałów to wysoce poufne informacje, które muszą być zabezpieczone przed wyciekiem do konkurencji. Dzięki ciągłemu publikowaniu nowych informacji, wprowadzanie danych może być powiązane z przepływem pracy na zapleczu, oszczędzając czas! Każdy musi mieć najnowsze dane pomocnicze. Ceny i promocje często się zmieniają, więc pracownicy sprzedaży muszą mieć najnowsze dane.

Typowy dzień:

 • liczne spotkania ze specjalistami i konsultantami w ciągu dnia i bardzo mało czasu pomiędzy nimi;
 • spotkania są krótkie, a konsultanci to szybcy studenci, ciągle przerywający spotkania istotnymi pytaniami i prośbami o dane;
 • odpowiedzi muszą być natychmiastowe, nie ma tolerancji dla „odezwę się do Ciebie w tej sprawie”;
 • dane z badań zmieniają się codziennie. Przedstawiciele handlowi potrzebują najnowszych danych, aby poprzeć roszczenia dotyczące usług lub sprzętu;
 • niektóre wizyty kończą się zamówieniami lub zapytaniami ofertowymi. Przedstawiciele muszą synchronizować się za każdym razem z odręcznymi podpisami.

getsix Extranet

Inni potencjalni użytkownicy:

 • Księgowy – podczas spotkania musisz szybko przejrzeć najnowszy rachunek zysków i strat. Korzystając z naszego mobilnego Extranetu można to zrobić bezpośrednio na swoim iPhonie lub iPadzie, nie opuszczając spotkania i nie prosząc innych o dostarczenie informacji;
 • Kontroler – współpracownik w terenie potrzebuje miesięcznego raportu kosztów na spotkanie. Korzystając z naszego mobilnego Extranetu, mogą uzyskać do niego dostęp samodzielnie;
 • Pracownicy/Departament Kadr – wymagana jest aktualna lista pracowników wrażliwych i wszystkie powiązane koszty. Mogą oni korzystać z naszych raportów za pośrednictwem iPhone’a i iPada;
 • Pracownik/Kierownik budowy – w terenie pojawił się problem, który wymaga pilnej uwagi z Państwa strony. Przesłałeś zdjęcia za pomocą naszego mobilnego Extranetu do portalu Customer Extranet za pośrednictwem iPhone’a lub iPada, alerty są następnie wysyłane do odpowiednich współpracowników, aby umożliwić szybkie i precyzyjne zakończenie sprawy dla klienta;
 • Manager – normalnie wydrukowałbyś nasze miesięczne zestawienia, aby zabrać je na spotkanie, lub sprawdzić na swoim laptopie. Teraz możesz korzystać z mobilnego Extranetu na iPhone’a i iPada, eliminując w ten sposób papierowe formularze i stając się prostszym.

Jak się dostać?

Aplikację Colligo briefcase można pobrać z 'app store’, wersja lite jest darmowa.

Szczegółowe informacje można uzyskać od twórców aplikacji: www.colligo.com

1. Instalacja

Proceed similarly for iPhone and iPad.

 • Pobierz aplikację;
 • Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.

2. Przetestuj aplikację

Po instalacji zaloguj się do naszego „Customer Extranet” i znajdź predefiniowane standardowe raporty gotowe do użycia.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, to proszę wypróbuj naszą wersję testową:

Nazwa użytkownika: guest_en
Hasło: guest_en


Jak sprawić, żeby to działało?

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przygotować dla Państwa indywidualną ofertę na nasze usługi Mobilnego Extranet’u: office@getsix.pl.

Otrzymasz szczegółowe informacje o tym, jak się podłączyć, wraz z prostą instrukcją instalacji. Cały proces powinien trwać nie dłużej niż 5 minut.

Poproś o instalację testową: services@getsix.pl

Mówiąc prościej – „Państwa firma jest zawsze z Państwem!”.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje