VAT Compliance Services for Online Sellers

/ VAT w Polsce i Europie

amavatW 2017 roku 1,66 miliarda ludzi dokonało zakupów online, a sprzedaż internetowa wyniosła 2,3 biliona USD na całym świecie. Prognozy pokazują, że kwota ta wzrośnie do 4,48 miliarda dolarów do 2021 roku.

Jest oczywiste, że firmy na całym świecie coraz częściej wykorzystują możliwości Internetu do sprzedawania swoich towarów nowym bazom konsumenckim na rynkach daleko wykraczających poza ich ojczyste kraje. Ale wraz z nowymi możliwościami pojawiają się również nowe wyzwania. Jako sprzedawca internetowy ważne jest, abyś spełniał swoje obowiązki związane z podatkiem VAT w ramach procesu sprzedaży.

Przy korzystaniu z usługi Amazon (FBA) można utworzyć obowiązek lokalnej rejestracji podatku VAT. HLB opracował najnowocześniejsze rozwiązanie o nazwie amavat®, które pomoże ci przeprowadzić ten proces.


Korzystając z usługi amavat®, oferujemy usługi w zakresie podatku VAT w wielu krajach (VAT Compliance Services for Online Sellers). Dzięki naszej globalnej sieci ekspertów podatkowych oferujemy jeden punkt kontaktowy w każdym kraju dla sprzedawców internetowych z wieloma rejestracjami VAT. Naszym celem jest ograniczenie komercyjnego wpływu przepisów dotyczących sprzedaży na odległość na Twoją firmę, zapewniając jednocześnie pełną zgodność.

Dowiedz się więcej o amavat®

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje