Skanowanie na miejscu i gromadzenie danych – SaaS

/ Zewnętrzne zarządzanie pocztą

Skanowanie na miejscu i gromadzenie danych – co to takiego?

Nie musisz spuszczać oczu z poufnych materiałów!

Tanie Skanowanie Dokumentów i Usługi Konwersji wykonywane NA MIEJSCU, w Państwa siedzibie.

Chcesz zmniejszyć ilość papierów, ale nie chcesz tracić z oczu poufnych dokumentów? Nie ma problemu! getsix® Services dostarcza kompletnych usług skanowania i konwersji, na miejscu w Państwa siedzibie.

Digitalizacja ważnych dokumentów przy użyciu naszej usługi skanowania i gromadzenia danych NA MIEJSCU usprawni Państwa działalność i oszczędzi czasu oraz środków. Dokumenty elektroniczne można łatwo przechowywać, przesyłać, udostępniać i przeglądać. Digitalizacja zapewnia także wsparcie w przywracaniu skutków katastrof, gdyż kopie dokumentów mogą być bezpiecznie przechowywane poza Państwa siedzibą.

Koniec z ręcznym wprowadzaniem danych! Obie usługi getsix® skanowanie i gromadzenie do chmury oraz getsix® skanowanie i gromadzenie na odległość oparte są na modelu oprogramowanie jako usługa (SaaS) i stanowią nowe rozwiązania dla łatwego i szybkiego przetwarzania Państwa dokumentów przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania.

getsix® posiada nowe usługi w ramach specjalnych usług implementacji: getsix® skanowanie i gromadzenie w chmurze oraz getsix® skanowanie i gromadzenie na odległość, opartych na modelu repartycyjnym. Rozwiązania te zostały stworzone, aby zautomatyzować przetwarzanie dokumentów i wspierać klientów, którzy chcą wdrożyć ograniczenie oprogramowania i sprzętu w ich środowisku komputerowym. Wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw korzysta z usług skanowania i gromadzenia w chmurze i na odległość od getsix®, co pomaga zmniejszyć koszty utrzymania działalności.

Czym dokładnie jest usługa getsix® skanowanie i gromadzenie w chmurze?

getsix® skanowanie i gromadzenie w chmurze to kompletne i elastyczne rozwiązanie pozwalające na inteligentne elektroniczne zarządzanie cyklami życia dokumentów.

Usługa ta jest oparta na łatwym w obsłudze portalu internetowym getsix® niewymagającym instalowania dodatkowego oprogramowania. Nasze usługi skanowanie i gromadzenia na miejscu mogą być szybko wdrożone przy użyciu naszych wysoce cenionych produktów, co pozwala na natychmiastowe oszczędności w Państwa działalności. Usługa skanowanie i gromadzenie w chmurze getsix® łączy wiele funkcjonalności, co pozwala na szybsze i bezbłędne przetwarzanie większości typów dokumentów biorących udział w Państwa procesach biznesowych. Usługa ta przyspieszy poprawę procesu zarządzania i jednocześnie szybko obniży koszty utrzymania.

Czym dokładnie jest usługa getsix® skanowanie i gromadzenie na odległość?

Wiele organizacji polega na procesach opartych na dokumentacji przychodzącej z odległych lokalizacji.

Potrzebują Państwo wersji elektronicznych dokumentów, ale nie chcą tracić ich z zasięgu wzroku? Bezpieczna usługa skanowania i gromadzenia dokumentów na miejscu getsix® to rozwiązanie dla Państwa.

Usługa skanowania na miejscu jest idealna dla firm, które mają do czynienia z wysoce poufnymi dokumentami, których nie można przesyłać dowolnie. Nasz profesjonalny zespół doradzi Państwu najlepsze rozwiązania w zakresie skanowania oraz jak indeksować zdigitalizowane dokumenty. getsix® dostarcza bezpiecznej usługi, zgodnej z akredytowanymi Systemami Zabezpieczania Informacji i Zarządzania Jakością.

Nasz zespół skanujący stworzy w Państwa lokalizacji stanowisko skanujące, zgromadzi dokumenty w postaci archiwów i przekonwertuje je do formatu cyfrowego. Możemy także doradzić w zakresie przygotowania indeksowania i zaoferować dobór skanera do Państwa przyszłych wymagań. getsix® wykorzystuje technologię marki Canon, która dostarcza obrazy najwyższej jakości.

Zastosowanie naszej technologii gromadzenia na odległość

Serwer sieciowy Kofax Capture to sprawdzona, niezawodna metoda przyspieszania procesów biznesowych i redukcji ich kosztów. Wraz z Kofax Capture otrzymują Państwo serwer sieciowy, który pozwala naszym klientom na gromadzenie dokumentów i danych z odległych lokalizacji, bezpośrednio do naszego systemu gromadzenia Kofax Capture.

on-site-scanning-data-capture

Nasz proces skanowania dokumentów na miejscu

 • Nasz zespół doradzi Państwu, jak stworzyć stanowisko odpowiedzialne za skanowanie i gromadzenie dokumentów w Państwa siedzibie;
 • getsix® pomoże przeszkolić Państwa pracowników, jak i przygotowywać dokumenty do skanowania;
 • getsix® dostarczy urządzenia skanujące oraz nasz doświadczony zespół do Państwa siedziby. Jeśli posiadają Państwo już jakieś urządzenia skanujące, zostaną włączone w nasz system;
 • Podczas wizyty w Państwa siedzibie/biurze nasz zespół oceni Państwa wymagania i poda zalecenia dotyczące Państwa przyszłych potrzeb związanych ze skanowaniem;
 • getsix® może wyszkolić Państwa pracowników w zakresie wydajnego skanowania do obrazów wysokiej jakości, aby Państwa działalność prowadzona byłą bez użycia papieru.

Korzyści płynące ze skanowania i gromadzenia danych na miejscu

 • Digitalizacja poufnych dokumentów w siedzibie;
 • Zachowanie dostępu do dokumentów w formie papierowej;
 • Nasz zespół stworzy wydajne stanowisko pracy w Państwa siedzibie;
 • Skorzystaj ze swojego personelu, aby przygotować dokumentację, a nasi eksperci pomogą Wam;
 • Nasi doświadczeni pracownicy przeszkolą Państwa w zakresie skanowania dokumentów na miejscu;
 • Otrzymają Państwo naszą rekomendację odnośnie przyszłych wymogów skanowania.

Oczywiście archiwizacja danych i dokumentów w postaci obrazów w bezpiecznym otoczeniu z całodobowym dostępem przez Ekstranet Klienta to nieodłączna część naszych usług świadczonych dla Państwa.

Usługa skanowania i gromadzenia danych na miejscu getsix® zapewnia automatyzację pozyskiwania i sprawdzania danych. Nie wymagamy żadnej umowy, nie ma opłat za utrzymanie i wsparcie techniczne ani specjalne oprogramowanie. Niezależnie od tego, jakiego rozmiaru jest Państwa działalność, wybór usługi skanowania i gromadzenia danych na miejscu getsix® niesie ze sobą wiele zalet. Koszt oprogramowania, serwisu i infrastruktury nie są tu przeszkodą, na ominięcie której mogą pozwolić sobie tylko duże przedsiębiorstwa.

[divider style=”hr-dotted”]

Używając usługi skanowania i gromadzenia danych na miejscu getsix®, najczęściej mamy do czynienia z następującymi typami dokumentów:

 • Wierzytelności;
 • Należności;
 • Przetwarzanie zamówień;
 • Zlecenia dostawy;
 • Rachunki wydatków.

getsix® oferuje także rozwiązanie hybrydowe BPO w wypadku gdy chcą Państwo zatrzymać dokumenty w swojej siedzibie, bez przesyłania ich do getsix®, oferujemy Cloud Solutions. Oferujemy Państwu elastyczność rozwiązań, tak by były skalowalne do wszelkich potrzeb.

Usługa skanowania i gromadzenia danych NA MIEJSCU getsix® – zalety przechowywania w chmurze

Gromadzenie dokumentów dystrybuowanych drogą elektroniczną dla systemów zarządzania dokumentami od getsix® posiada wiele zalet nad instalowaniem i utrzymaniem systemów gromadzenia dokumentów na miejscu:

 • Żadnych kosztów pokrywanych z góry;
 • Żadnych dodatkowych serwerów/klientów ani sprzętu/oprogramowania;
 • Żadnego dodatkowego oprogramowania, upgradów i aktualizacji;
 • Żadnego dodatkowego personelu IT (także Administratora Systemu);
 • Żadnych zmartwień o przestoje, kopie zapasowe i odzyskiwanie (my zajmiemy się tym wszystkim za Państwa!).

W ciągu kilki dni (nie tygodni czy miesięcy) gotowi są państwo do działania. Po prostu trzeba zalogować się przez przeglądarkę i już można gromadzić dokumenty z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Świadectwo uzyskania kompetencji Microsoft

getsix® otrzymał świadectwo uzyskania kompetencji w zakresie rozwiązań hostingowych od Microsoft, które jest wyrazem uznania dla naszego zaangażowania, ekspertyzy i przewagi w stosowaniu produktów Microsoft oraz dla naszych usług świadczonych w zarządzaniu usługami i środowiskach hostingowych.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje