Outsourcing kadr i płac w Polsce

/ Nasze usługi dla firm

Usługi kadrowo-płacowe

Współczesny rynek biznesowy wymaga elastyczności, skupienia na kluczowych kompetencjach oraz optymalizacji procesów. Outsourcing kadr i płac staje się nie tylko odpowiedzią na te potrzeby, ale także sposobem na podniesienie efektywności i obniżenie kosztów działalności.

Outsourcing usług kadrowo-płacowych firmie zewnętrznej ma wiele zalet. Najważniejszymi z nich są:

 • Obniżenie kosztów: Outsourcing pozwala na redukcję kosztów związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, takich jak utrzymanie kwalifikowanych stanowisk pracy.
 • Oszczędność na sprzęcie i oprogramowaniu: Firmy mogą unikać kosztów związanych z zakupem sprzętu komputerowego oraz specjalistycznego oprogramowania kadrowo-płacowego.
 • Poufność wynagrodzeń: Outsourcing kadr i płac gwarantuje zachowanie poufności wynagrodzeń pracowników, co może być kluczowe dla wielu przedsiębiorstw.

getsix® daje gwarancję precyzyjnego i dokładnego prowadzenia wszelkiej dokumentacji z zakresu kadr i płac, dbając o każdy detal. Zespół naszych ekspertów chętnie udzieli wsparcia i doradztwa w sprawach dotyczących polskiego prawa pracy, pomagając w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Nasze usługi kadrowo-płacowe wykonujemy w oparciu o R2płatnik. Niemniej jednak, z myślą o komforcie i potrzebach naszych klientów, oferujemy również możliwość zdalnego dostępu i pracy bezpośrednio na systemach, które są stosowane w Państwa przedsiębiorstwach. Bezpieczeństwo i poufność gromadzonych danych to dla nas priorytet, dlatego zapewniamy ich pełną ochronę. W getsix® zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dostosowując zakres świadczonych przez nas usług do specyfiki i wymagań danego przedsiębiorstwa.

HR & Payroll outsourcing in Poland


Usługi kadrowo-płacowe w getsix®

Poniżej przedstawiamy pakiety usług HR, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku.

 • Kalkulacja wypłat zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oraz indywidualnymi zasadami wynagrodzeń klienta.
 • Obliczanie świadczeń z tytułu choroby, opieki, rekompensat za urlop oraz pozostałych elementów składających się na wynagrodzenie.
 • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji kadrowej.
 • Prowadzenie akt osobowych pracowników oraz ich archiwizacja.
 • Monitorowanie i przestrzeganie bieżących przepisów z zakresu kadr i płac.
 • Sporządzanie dokumentacji kadrowej.
 • Doradztwo w zakresie prawa pracy.
 • Rejestracja oraz wyrejestrowywanie pracowników w ZUS.
 • Tworzenie zaświadczeń oraz innych formularzy i informacji dla personelu.
 • Wsparcie przy wdrożeniu i obsłudze Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).
 • Prowadzenie rozliczeń związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.
 • Formularze kadrowe w 3 językach.

Wyspecjalizowane usługi kadrowo-płacowe dla firm zagranicznych obejmują także:

 • Rozliczanie obcokrajowców oddelegowanych do pracy w Polsce.
 • Wsparcie w zakresie uzyskiwania pozwoleń na pracę.
 • Doradztwo w zakresie polskiego prawa pracy.
 • Pomoc w adaptacji zagranicznych standardów i procedur do zasad polskiego prawa pracy.

Outsourcing kadr i płac – to nas wyróżnia:

Opiekun klienta
Każdy klient otrzymuje osobę do bezpośredniego kontaktu, także władającą językiem obcym oraz zespół, który go wspiera.
Obsługa przelewów bankowych
Możliwość obsługiwania przelewów bankowych.

Customer Extranet
Mają Państwo możliwość korzystania z portalu Klienta na którym umieszczamy aktualne dane: listy wynagrodzeń, informacje ZUS, podatki, listę rachunków.

Specjalne raporty i analizy
Rzetelna analiza danych zyskuje na wartości z każdym dniem. Może się ona stać podstawą Państwa przewagi konkurencyjnej. Dlatego oprócz standardowych raportów dostępnych dla Państwa na Customer Extranet getsix® oferuje możliwość przygotowania dla Państwa zindywidualizowanych analiz (Big Data Analytics – Real-Time Analytics).
Raportowanie i komunikacja w 3 wersjach językowych
Raportowanie i komunikacja dostępne w języku polskim, niemieckim i angielskim.
Wykształcona i dobrze zorganizowana kadra
Jakość naszych usług została potwierdzona certyfikatem TÜV NORD ISO 9001:2015.
Najwyższe standardy bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo Państwa danych jest dla nas priorytetem, dlatego nasz dział IT co roku odnawia certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodny z ISO/ IEC 2700.

Pakiet narzędzi
Narzędzia służące raportowaniu zarządczemu (m.in. narzędzia BI).

Formularze kadrowe w 3 wersjach językowych
Nasze formularze kadrowe dostępne są w języku polskim, niemieckim i angielskim.
Nowoczesny software
Mamy możliwość administrowania Państwa danymi kadrowymi na profesjonalnym systemie R2Płatnik.

Dział HR & Payroll getsix®

Zespół HR & Payroll getsix® składa się ze specjalistów posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w obszarach podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych, procedur legalizacji pobytu i pracy, zleceń międzynarodowych, a także doradztwa w zakresie kapitału ludzkiego. Znajomość polskich przepisów, a także stały monitoring zmian w prawie podatkowym i ubezpieczeniowym, pozwalają nam na kompleksowe doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów, z którymi borykają się firmy polskie i zagraniczne. Mamy szerokie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników z zagranicy w Polsce oraz delegowaniu Polskich pracowników do pracy za granicą.

Nasi eksperci ds. Kadr i Płac

Barbara

Barbara
Dyrektor Działu Kadr i Płac
plPolski

getsix® zapewnia sprawne i kompleksowe usługi zarządzania HR, które mogą pomóc osiągnąć lepsze wyniki w tym zakresie i zaoszczędzić kłopotów i czasochłonnych zadań w zakresie kadr i płac. Outsourcing usług zarządzania płacami do getsix® pomoże zapewnić sprawne przetwarzanie płac i pozwolić Ci skupić swój czas i energię na podstawowych funkcjach biznesowych.

getsix® gwarantuje poufność i bezpieczeństwo danych klientów. Zakres usług jest uzgadniany z klientem i dostosowywany do jego indywidualnych wymagań.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w outsorucingu kadr i płac, z solidną wiedzą w tej dziedzinie i doświadczonym zespołem. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ponieważ przywiązujemy ogromną wagę do jakości i dokładności dostarczanych usług kadrowo-płacowych. Jako organizacja posiadająca certyfikat ISO 27001, getsix® wdrożył wiele rygorystycznych środków bezpieczeństwa, które są przestrzegane przez nasz dział kadr i płac. Dzięki outsourcingowi usług HR i płac, zredukujesz koszty oraz unikniesz konsekwencji prawnych za nieterminowe lub nieprawidłowe deklaracje.

Nasze działy kadrowo-płacowe (HR) znajdują się w biurach księgowych we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. Zapraszamy do kontaktu z wybranym biurem lub przez formularz kontaktowy znajdą Państwo na podstronie getsix®.

Skontaktuj się z nami »


Outsourcing kadr i płac prowadzimy w biurach na teranie całej Polski:


Nasze publikacje w zakresie składek na ubezpieczenie społeczne w Polsce

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze publikacje »

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 26.10.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje