Filozofia naszej firmy

/ Nasz profil działalności

Sedno naszej misji firmowej jest prawdziwa obsługa klienta. Wszyscy członkowie naszego zespołu żywią prawdziwe pragnienie towarzyszenia rozwoju firm naszych klientów.

My w getsix® mamy przekonanie bycia strategicznym partnerem dla naszych klientów i dlatego jesteśmy szczerze zainteresowani ich powodzeniem. Od pierwszej chwili współpracujemy z naszymi klientami w celu opracowania procesów i praktyk biznesowych, które zamienią działy finansów, rachunkowości, kadr oraz płac na efektywne działy biznesowe. Oznacza to nie tylko pewność, iż Twoje księgi rachunkowe są w porządku, lecz również, że stoją na fundamencie, który pozwala na uzyskanie dalszych informacji finansowych.

Jesteśmy świadom, że wnikliwe raportowanie jest kooperatywnym procesem i dlatego angażujemy się wspólnie z klientem w tej tematyce. Nasz model usług jest bardzo proaktywny, ściśle współpracujemy z każdym klientem, żeby zapewnić aktualność i dokładność informacji dotyczących działów finansów, rachunkowości, kadr oraz płac, a jego celem jest utrzymywanie lub powiększenie rentowności.


Filozofia getsix®

getsix® oferuje portfel usług dla firm niemal każdej wielkości w Polsce. Nasze usługi pomagają właścicielom i kierownikom w podejmowaniu roztropniejszych decyzji biznesowych. Nasza filozofia firmowa jest napędzona przez sukces, klientów, z którymi współpracujemy oraz ich unikatowe potrzeby biznesowe.


Nasz cel - Twój sukces

My w getsix® jesteśmy przekonani, że biznes odnoszący sukces buduje i utrzymuje się poprzez skupienie się na działalnościach generujących dochód. W tym celu dostarczamy naszym klientom rozwiązania jak np. one-stop-shop lub full-service solutions, przy czym naszą misją jest umocnienie naszych partnerów, żeby mogli zrealizować swoje wizje przez nieustające dążenie za inowacyjnymi rozwiązaniami.


Nasz cel - ludzie

getsix® poświęca każdemu klientowi zespół zawodowców w dziedzinach Finance & Accounting, HR & Payroll lub IT professionals łącznie ze specjalistą do prowadzenia codziennej księgowości i płac, specjalistą ds. oprogramowania księgowego i kontrolera. Nasi klienci szybko opracowują produktywne stosunki pracy ze swoimi współpracownikami zespołu, którzy są dostępni poprzez e-mail, czat i telefon, by otrzymywać informacje, udzielać odpowiedzi na pytania i zajmują się wszystkimi pilnymi sprawami, które pojawiają się podczas dnia biznesowego.


Nasz cel - Twoje potrzeby

Właściciele firm i personel kierowniczy potrzebują punktualne i dokładne dane finansowe, by podejmować rozważnych decyzji biznesowych. getsix® opracował i standaryzował procesy wraz z procedurami do rejestrowania działań biznesowych i projektuje raportów, z których otrzymujesz dane według własnych potrzeb. Oferujemy to przez naszą usługę raportowania biznesowego, gdy ustalimy typ i częstotliwość oczekiwanych przez Ciebie raportów, getsix® dostarczać będzie Ci je na czas i to zawsze.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje