Usługi konsultingowe w Polsce

/ Nasze usługi dla firm

Konsultanci getsix® będą ściśle współpracować z Państwem w celu znalezienia właściwego rozwiązania

Usługi konsultingowe getsix® consulting posiada certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, rozwoju i świadczenia innowacyjnych usług doradczych dla przedsiębiorstw. Uzyskując certyfikat ISO 9001:2015, tworzymy system ciągłego doskonalenia jakości, aby lepiej pomagać przedsiębiorcom w realizacji ich projektów biznesowych. Dla przedsiębiorców, którzy korzystają z usóług konsultingowych getsix®, certyfikat ten jest zobowiązaniem do jakości i konsekwentnego świadczenia usług od wybrzeża do wybrzeża.


Świadczenie usług doradczych jako osoba mająca dostęp do informacji poufnych w biznesie robi różnicę

Ze względu na fakt, że świadczymy "Usługi finansowo-księgowe", "Usługi kadrowo-płacowe" i "Usługi IT" przez naszych własnych pracowników jako "dostawca pełenego zakresu usług", jesteśmy w stanie umożliwić Państwu korzystanie z naszego doświadczenia w tej dziedzinie. Naszym zdaniem duże znaczenie ma to, czy jesteście Państwo osobą mającą dostęp do informacji poufnych, czy też po prostu świadczycie usługi doradcze ze względu na teoretyczne podłoże, jak wiele osób.


Obsługa klienta zagranicznego getsix® pokonuje bariery językowe

Obsługa klienta zagranicznego getsix® jest wyspecjalizowanym kanałem komunikacji, który wspiera naszych klientów w podejmowaniu wyzwań handlowych i specyficznych dla danego kraju.

Menedżerowie getsix® mówią w Twoim języku, rozumieją kulturę i specyfikę Twojej firmy oraz doradzają z międzynarodową perspektywą. Korzystasz z długoletniej wiedzy lokalnych i międzynarodowych ekspertów, a także z usług dostosowanych do Twoich potrzeb biznesowych na najwyższym poziomie.


Sieć kompetencji getsix® w Polsce

Dzięki współpracy z ekspertami i firmami specjalistycznymi z naszej "sieci kompetencji", getsix® może zaoferować z jednej strony kompleksowe usługi i rozwiązania, umożliwiające dodawanie rozwiązań podatkowych i prawnych do indywidualnie dopasowanych projektów naszych klientów.

Usługi getsix® są poświęcone przedsiębiorczemu myśleniu i działaniu, a nasza rozległa sieć w branży i społeczności finansowej zapewnia, że dodajemy wartości każdemu klientowi, którego obsługujemy.


Usługi doradcze getsix® obejmują następujące dziedziny wiedzy:

  • Inwestycje w Polsce;
  • Transformacja biznesowa;
  • Doradztwo w zakresie zarządzania;
  • Doradztwo korporacyjne;
  • Doradztwo finansowe i księgowe;
  • Doradztwo w zakresie kadr i płac;
  • Doradztwo IT;
  • Doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych świadczone przez naszych partnerów z "sieci kompetencji";
  • Korporacyjne doradztwo prawne świadczone przez naszych partnerów z "sieci kompetencji".

Dlaczego wybrać getsix®?

Bogate doświadczenie - współpracuj z jednym z naszych doświadczonych konsultantów, który ma doświadczenie regionalne i lokalne.

Wkład ukierunkowany na wyniki - Nasza wartość dodana przynosi konkretne rezultaty, takie jak lepsze praktyki zatrudniania, zwiększona wydajność, lepsza obsługa klienta i ostrzejsza przewaga konkurencyjna.

Usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb - Dostosowujemy nasze usługi do konkretnych potrzeb klienta, niezależnie od tego, czy jest to firma rozpoczynająca działalność, czy odnosząca sukcesy.

Wysoka satysfakcja klienta - Doskonałe wyniki w wielu firmach w całej Polsce.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 16.10.2020

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje