Automatyzacja dokumentów

/ Zewnętrzne zarządzanie dokumentami

Automatyzacja dokumentów (znana również jako tworzenie dokumentów) to projektowanie systemów i przepływów pracy, które pomagają w tworzeniu dokumentów elektronicznych. Proces ten jest coraz częściej wykorzystywany w niektórych branżach do składania dokumentów prawnych, umów i listów. Systemy automatyzacji dokumentów mogą być również wykorzystywane do automatyzacji wszystkich tekstów warunkowych, tekstów zmiennych i danych zawartych w zestawie dokumentów.


Korzyści z outsourcingu do nas

Automatyzacja dokumentów w organizacji przynosi trzy główne korzyści:

  • Redukcja ryzyka
  • Najwyższa zgodność
  • Efektywność operacyjna

Outsourcing automatyzacji dokumentów do naszej firmy pomoże Państwu mieć większą kontrolę i znacznie zredukuje ilość czasu poświęcanego dokumentom.

Pozwól nam zautomatyzować i zminimalizować wprowadzanie danych w Państwa firmie, zmniejszyć czas poświęcany na korektę i ograniczyć ryzyko związane z błędami ludzkimi. Dalsze korzyści obejmują – oszczędność czasu i środków finansowych dzięki zmniejszeniu obsługi papieru, ładowania dokumentów, przechowywania, dystrybucji, wysyłki, faksów, telefonów, pracy i odpadów.


Kontrola dokumentów

Jeśli zapewnią Państwo, że informacje zawarte w dokumentach o znaczeniu krytycznym dla biznesu są dokładne, w znacznym stopniu przyczyni się to do zmniejszenia ryzyka i poprawy zgodności z przepisami. Możemy przekształcić nawet najbardziej złożone dokumenty w inteligentne, interaktywne szablony, które pozwalają autorom dokumentów kontrolować dane wykorzystywane do wypełniania i generowania spersonalizowanych dokumentów.


Na przykład… logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw lub centra dystrybucji

W ramach tych sektorów istnieje wiele stosowanych dokumentów, na przykład: faktury, listy pakowania, listy uszkodzonych/zwróconych towarów, import/eksport, dostawa, to tylko kilka z nich. Dokumenty te stanowią zazwyczaj umowy pomiędzy odbiorcą a nadawcą, dlatego są bardzo ważne dla obu stron. Obsługa dokumentów w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i centrach dystrybucji jest zazwyczaj wykonywana ręcznie lub półautomatycznie przy użyciu skanerów kodów kreskowych.

Należy również pamiętać o umowach wewnętrznych z pracownikami i umowach zewnętrznych, które mają wiele sekcji takich samych. Jeśli jedna sekcja musi zostać zmieniona we wszystkich umowach, nie trzeba będzie zmieniać setek dokumentów Word.

Pozwalając nam dbać o automatyzację dokumentów, chronimy Państwa prywatność i potencjalną kradzież tożsamości, co oczywiście jest głównym powodem do niepokoju, zwłaszcza przy wzroście handlu elektronicznego, zakupy internetowe / online sprawiają, że ważniejsze niż kiedykolwiek jest zagwarantowanie, że właściwy dokument jest pobierany lub powiązany z właściwym zamówieniem lub przesyłką za każdym razem.

Moglibyście Państwo spędzić kilka miesięcy na poszukiwaniach i potencjalnych próbach znalezienia źródła tej usługi, ale zapewniamy, że nie ma rozwiązania, które jest tak kompleksowe, przyjazne dla użytkownika i przystępne cenowo jak nasze.

Z powodzeniem możemy usprawnić proces tworzenia Państwa dokumentacji. To, co obecnie jest rozbudowanymi procedurami, wysoce podatnymi na błędy ludzkie, może być przekształcone w kilka prostych kliknięć. Dzięki temu nie tylko oszczędzają Państwo czas swoich pracowników, ale także zyskują potencjalną przewagę nad konkurencją w zakresie szybkości generowania dokumentacji dla Państwa klientów.


Wyniki rzeczowe

Po wdrożeniu, nasza automatyzacja dokumentacji znacznie skraca czas potrzebny do wytworzenia nawet najbardziej złożonych dokumentów, co skutkuje ogromną redukcją czasu pracy personelu i związanych z tym kosztów w przeliczeniu na wytworzony dokument. Niektórzy z naszych klientów produkują teraz tysiące dokumentów miesięcznie, ze 100% dokładnością i zgodnością.

Co więcej, możemy zintegrować się z innymi Państwa systemami biznesowymi, aby wprowadzić efektywną automatyzację dokumentów do systemu CRM, zarządzania dokumentami lub innych aplikacji biznesowych.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje