Zewnętrzne zarządzanie fakturami

/ Usługi biznesowe w Polsce

Nie jesteś w stanie osiągnąć wysokiej efektywności przetwarzania faktur z powodu braku czasu lub zasobów? Właściwe zarządzanie fakturami odgrywa kluczową rolę w przyszłości Państwa firmy, ponieważ wszelkie nieprawidłowości z nim związane mogą mieć duży wpływ na Państwa firmę i Państwa reputację.

Zewnętrzne zarządzanie fakturami


Korzyści z naszego outsourcingu

Dostarczamy wielu firmom niestandardowe rozwiązania do zarządzania fakturami z funkcją automatycznego przetwarzania notatek kredytowych, faktur dostawcy i informacji o płatnościach rozliczeniowych.

Używamy oprogramowania do automatycznego rozpoznawania faktur wraz z zaawansowanym technologicznie procesem zatwierdzania faktur internetowych umożliwiającym szybkie i dokładne przetwarzanie zamówień zakupu (od zamówienia do momentu otrzymania płatności). Jesteśmy specjalistami od zarządzania fakturami, z wieloma klientami w naszym portfolio.

  • Zyskasz dostęp do dopasowanego do Państwa potrzeb oprogramowania do zarządzania fakturami, dzięki któremu obniżysz koszty i zwiększysz wydajność swojego biznesu.
  • Dzięki naszym rozwiązaniom zmniejszysz liczbę błędów i zapewnisz dokładne wprowadzanie wszystkich danych: na przykład całkowitej kwoty, pozycji, identyfikatora sprzedawcy oraz daty.
  • Będziesz mógł wyświetlać szczegółowe raporty wszystkich faktur, które są przetwarzane, a także aktualny ich stan oraz uzgodnienia bankowe.

Nasze rozwiązanie do zarządzania fakturami wykorzystuje zaawansowaną technologię skanowania faktur oraz najnowsze oprogramowanie do przetwarzania faktur, w celu osiągnięcia maksymalnej dokładności w krótkim czasie. Wykorzystując oprogramowanie do przetwarzania faktur, getsix® efektywnie przechwytuje faktury / księgi rachunkowe (papierowe lub elektroniczne) i klasyfikuje wymagane informacje, wprowadzając dane do swojego systemu finansowego.

Mamy możliwości wielokanałowego pozyskiwania faktur oraz wydobywania z nich danych:

Przetwarzanie faktur


Wymierne rezultaty

Gdy zewnętrzne zarządzanie fakturami realizowane jest przez nas, możesz się spodziewać:

  • Oszczędzisz na kosztach zakupu drogiego oprogramowania do przetwarzania faktur;
  • Uwolnisz się od męczącego procesu zatrudniania i szkolenia wewnętrznych procesorów faktur;
  • Uzyskamy dostęp do naszych specjalistów z dużym doświadczeniem w przetwarzaniu faktur z niezrównanym wskaźnikiem dokładności około 98,9%;
  • Skorzystaj z szybkiego przetwarzania faktur w ciągu 3, 6, 12 lub 24 godzin (w zależności od pilności Państwa potrzeb);
  • Możesz być pewny całkowitej poufności swoich informacji (posiadamy akredytację ISO 27001:2013) dzięki naszym skutecznym środkom bezpieczeństwa danych i bezpiecznej umowie o zachowaniu poufności.

Dlaczego nie podjąć najlepszej decyzji dla swojej firmy i zlecić zarządzanie fakturami nam. Przeczytaj nasz artykuł, który podkreśla 12 sposobów, jakie outsourcowane zarządzanie fakturami dodaje wartości dla Państwa firmy. Otrzymując dużą ilość faktur przetworzonych w krótkim czasie, możesz mieć pewność, że osiągniesz wysoki poziom zadowolenia klienta!

Nie trać więcej czasu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać doskonałe rozwiązanie w zakresie zarządzania fakturami na zasadzie outsourcingu.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje