Menu

Zewnętrzne zarządzanie fakturami

/ Usługi biznesowe w Polsce

Nie jesteś w stanie osiągnąć wysokiej efektywności przetwarzania faktur z powodu braku czasu lub zasobów? Właściwe zarządzanie fakturami odgrywa kluczową rolę w przyszłości Twojej firmy, ponieważ wszelkie nieprawidłowości z nim związane mogą mieć duży wpływ na Twoją firmę i Twoją reputację.

Korzyści z outsourcingu getsix®

getsix® dostarcza wielu firmom niestandardowe rozwiązania do zarządzania fakturami z funkcją automatycznego przetwarzania notatek kredytowych, faktur dostawcy i informacji o płatnościach rozliczeniowych.

W getsix® używamy oprogramowania do automatycznego rozpoznawania faktur wraz z zaawansowanym technologicznie procesem zatwierdzania faktur internetowych umożliwiającym szybkie i dokładne przetwarzanie zamówień zakupu (od zamówienia do momentu otrzymania płatności). Jesteśmy specjalistami od zarządzania fakturami, z wieloma klientami w naszym portfolio.

  • Zyskasz dostęp do dopasowanego do Twoich potrzeb oprogramowania do zarządzania fakturami, dzięki któremu obniżysz koszty i zwiększysz wydajność swojego biznesu.
  • Dzięki naszym rozwiązaniom zmniejszysz liczbę błędów i zapewnisz dokładne wprowadzanie wszystkich danych: na przykład całkowitej kwoty, pozycji, identyfikatora sprzedawcy oraz daty.
  • Będziesz mógł wyświetlać szczegółowe raporty wszystkich faktur, które są przetwarzane, a także aktualny ich stan oraz uzgodnienia bankowe.

W getsix® nasze rozwiązanie do zarządzania fakturami wykorzystuje zaawansowaną technologię skanowania faktur oraz najnowsze oprogramowanie do przetwarzania faktur, w celu osiągnięcia maksymalnej dokładności w krótkim czasie. Wykorzystując oprogramowanie do przetwarzania faktur, getsix® efektywnie przechwytuje faktury / księgi rachunkowe (papierowe lub elektroniczne) i klasyfikuje wymagane informacje, wprowadzając dane do swojego systemu finansowego.

Wymierne rezultaty

Gdy zewnętrzne zarządzanie fakturami realizowane jest przez getsix®, możesz się spodziewać:

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2017

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPOur Memberships

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje