Usługi zdalnej księgowości

/ Usługi księgowe w Polsce

Usługi zdalnej księgowości getsix® to najprostszy i najbardziej efektywny sposób na połączenie się z naszymi specjalistami ds. księgowości. Naszym celem jest dostarczenie Państwu rozwiązania, które zmaksymalizuje technologię i wydajność, tak aby mogli Państwo lepiej wykorzystać swój czas i skoncentrować się na klientach.

Prosto. Bezpiecznie. Szybko. Niedrogo.

getsix® zdaje sobie sprawę, że dostęp do danych bezpiecznie (posiadamy certyfikat ISO 27001:2013), dokładnie i szybko jest głównym priorytetem w branży księgowej. Dlatego możemy usprawnić sposoby przekazywania, przeglądania, zarządzania i utrzymywania danych, co oznacza, że Państwo nie będziecie mieli problemów z dostępem do danych.

Nasze rozwiązanie 'One-Click’ – oparte na jednym kliknięciu

Nasi specjaliści IT tworzą technologię wymaganą do natychmiastowego przesyłania danych bez konieczności tworzenia kopii zapasowych lub przywracania kopii plików.

Nasze udostępnianie zdalnego pulpitu

Dwukierunkowy system udostępniania pulpitu getsix® umożliwia dostęp do naszych klientów, a jednocześnie pozwala nam zademonstrować na naszym systemie.

Nasze zautomatyzowane zarządzanie plikami

Nasz system automatycznie organizuje foldery dla naszych klientów, dzięki czemu Państwo zawsze będziecie w stanie szybko zlokalizować swoje dane.

Nasze wsparcie

Wspieramy Państwa dzięki profesjonalnemu zespołowi, który szybko i skutecznie spełnia wymagania naszych klientów.

Nasze pełne zarządzanie systemem

Oferujemy Państwa pełną ścieżkę audytu, aktualny status i historię wszystkich działań w ramach naszej oferty.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje