Zewnętrzne zarządzanie dokumentami

/ Usługi biznesowe w Polsce

W dzisiejszym środowisku cyfrowym, efektywne zarządzanie dokumentami zaplecza biurowego stało się kluczowe dla sprawnego funkcjonowania firmy. Większość organizacji generuje ogromne ilości danych bez odpowiedniej infrastruktury i wykwalifikowanego personelu do ich przetwarzania. W związku z tym, zarządzanie danymi back office stało się dużym utrudnieniem. Mamy ponad 5 lat doświadczenia w zakresie wsparcia zaplecza biurowego i posiadamy możliwości, aby usprawnić Państwa wymagania w zakresie zarządzania danymi, zapewniając jednocześnie znaczne oszczędności kosztów.


Nasze usługi zaplecza biurowego obejmują:

 • usługi skanowania;
 • usługi indeksowania i archiwizacji.

Współpraca z nami w zakresie outsourcingu zaplecza biurowego wyróżni Państwa firmę!

Digitalizacja danych firmy przynosi wiele korzyści, z których najważniejszą jest wzrost wydajności i produktywności wynikający z posiadania dokumentów w formacie elektronicznym i stworzenia środowiska bez papieru. Ponieważ dokumenty są zdigitalizowane, czas potrzebny na organizowanie, wyszukiwanie i analizowanie informacji jest drastycznie zmniejszony. Outsourcing usług wsparcia zaplecza biurowego pozwoli na natychmiastową poprawę efektywności Państwa firmy w najbardziej opłacalny sposób.

Jako firma posiadająca certyfikat ISO 9001 rozumiemy, że bezpieczeństwo danych jest istotnym problemem dla wszystkich firm. Wykorzystujemy technologie VPN i FTP do przesyłania plików oraz stosujemy rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa na wszystkich poziomach naszej organizacji, aby zapewnić, że cenne informacje klientów nigdy nie są zagrożone.


Nasze korzyści – firma zajmująca się outsourcingiem przetwarzania danych zaplecza biurowego w Polsce

 • nasze usługi przetwarzania danych zaplecza biurowego są niezwykle efektywne kosztowo, redukując koszty do 40% w przypadku większości organizacji;
 • utrzymujemy silny zespół specjalistów ds. zarządzania danymi i jesteśmy w stanie sprostać dużym skokom wymagań w tym zakresie;
 • nasz dedykowany zespół ds. zapewnienia jakości ściśle współpracuje z kierownictwem ds. zarządzania danymi, aby skrupulatnie analizować dane wyjściowe i zapewnić ich najwyższą jakość i dokładność.

Dowiedz się, jak możemy usprawnić zarządzanie danymi zaplecza biurowego i skontaktuj się z nami już dziś.


Zarządzanie danymi zaplecza

W dzisiejszym środowisku cyfrowym, efektywne zarządzanie dokumentami zaplecza biurowego stało się niezbędne dla sprawnego funkcjonowania firmy. Większość organizacji generuje ogromne ilości dokumentów i danych bez odpowiedniej infrastruktury i wykwalifikowanego personelu, który mógłby je przetworzyć.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w zakresie zarządzania dokumentami na zasadzie outsourcingu zaplecza biurowego i posiadamy możliwości, aby usprawnić Państwa wymagania w zakresie zarządzania dokumentami, zapewniając jednocześnie znaczne oszczędności kosztów.

Nasze usługi zaplecza biurowego „outsourcowane zarządzanie dokumentami” obejmują:

 • wiele kanałów dostarczania dokumentów;
 • skanowanie dokumentacji poza siedzibą;
 • skanowanie dokumentów w chmurze – online;
 • przechwytywanie danych dokumentów i indeksowania;
 • zewnętrzne zarządzanie dokumentami;
 • zatwierdzanie dokumentów;
 • archiwizacja dokumentów i wyszukiwanie;
 • automatyzacja dokumentów.

Nasze korzyści – firma outsourcingowa do obsługi zaplecza biurowego do wprowadzania danych w Polsce

 • nasze usługi przetwarzania danych zaplecza biurowego są niezwykle efektywne kosztowo, redukując koszty do 40% w przypadku większości organizacji;
 • utrzymujemy silny zespół specjalistów ds. zarządzania danymi i jesteśmy w stanie sprostać dużym skokom wymagań w zakresie zarządzania danymi, bez uszczerbku dla TAT i jakości;
 • nasz dedykowany zespół ds. zapewnienia jakości ściśle współpracuje z kierownictwem ds. zarządzania danymi, aby skrupulatnie analizować dane wyjściowe i zapewnić ich najwyższą jakość i dokładność.

Aby dowiedzieć się, jak możemy usprawnić zarządzanie danymi zaplecza biurowego, skontaktuj się z nami już dziś.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje