Nasze e-Usługi dla firm

/ Nasza misja i wartości

Usługi świadczone przez getsix®

home_services_eng

Usługi biznesowe

W odpowiedzi na wielokrotne prośby naszych klientów poza klasycznymi usługami prowadzenia księgowości i spraw kadrowych oferujemy także inne usługi handlowe. Oznacza to, że mogą Państwo rozpocząć działalność w Polsce bez zbędnego opóźnienia. Pomożemy w tym Państwu!

Ofertą tą powinny być szczególnie zainteresowane przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze doświadczenie na rynku polskim, ale pragną stać się na nim znane, co ewidentnie pociąga za sobą koszty i ryzyko.

Dostęp do rynku przy niewielkim ryzyku

Rozwińcie Państwo swoją działalność na polskim rynku, zachowując przy tym przejrzystość kosztów. Będziemy Państwa wspierać w realizacji tego przedsięwzięcia.

Doradztwo

Wspieramy Państwa nie tylko świadczeniem usług księgowych, ale pragniemy również przyczyniać się do rozwoju Państwa przedsiębiorstwa dzięki doświadczeniu w usługach doradczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu zarządu getsix® zdobytemu na stanowiskach kierowniczych w dużych niemieckich koncernach, które w sposób czynny okupują wysokie pozycje na polskim rynku, oferujemy Państwu możliwość zdobycia bogatej wiedzy w zakresie polskiej gospodarki. Pozwala to na wczesne wykrycie potencjalnych błędów w przeprowadzanych transakcjach oraz wprowadzenie wskazanych środków zapobiegawczych.

Ktoś, kto jedynie ewidencjonuje dane w sposób prawidłowy, zarządza wprawdzie przeszłością zgodnie z nałożonymi obowiązkami, ale nie jest w stanie skutecznie kształtować przyszłości.

Nieprzypadkowo zatem przywiązujemy wielką wagę nie tylko do doświadczenia w zakresie podatków, ale również do znajomości zasad ekonomii. Tylko w ten sposób możemy myśleć zgodnie z intencjami przedsiębiorców i sporządzać koncepcje optymalizacji przedsiębiorstwa.

Księgowość

getsix® oferuje szereg usług w zakresie ewidencji księgowej, kontrolingu, finansów, przechowywania dokumentów kadrowych oraz rozliczania zarówno dla małych firm, jak i średnich przedsiębiorstw.

Outsourcing oznacza zmniejszanie obciążenia – outsourcing usług księgowych powinien odchudzić Państwa zapotrzebowanie na personel, umożliwić bardziej efektywne planowanie kosztów i przyczynić się do uzyskania przejrzystości i bezpieczeństwa. Nasza oferta to rozwiązanie skrojone na miarę Państwa potrzeb.

Pełne dyspozycje księgowe – pełne dyspozycje odnoszące się do prowadzenia ksiąg przekazywane specjalistom getsix® lub możliwie.

Obszarowe dyspozycje księgowe – obszarowe dyspozycje księgowe odnoszą się wyłącznie do na przykład ewidencji sprzedaży ratalnej lub księgowości płacowej dla konkretnej części pracowników.

Regularne i stałe opłaty comiesięczne – współpracujemy w oparciu o regularne i stałe opłaty comiesięczne. Oznacza to, że każdego miesiąca wiedzą Państwo dokładnie, ile będzie Państwa kosztować prowadzenie księgowości. Pozwala to uniknąć przykrych niespodzianek finansowych. Opłaty miesięczne oparte są na naszym zaangażowaniu w pracę i są indywidualnie uzgadniane z Państwem.

Płace

Usługa wyliczania wynagrodzeń i obsługi kadr jest – jak każda firma i jej pracownicy – mocno zindywidualizowana. Z tego powodu wszelkie informacje z tym związane uzyskacie Państwo bezpośrednio w getsix®.

Akta osobowe – zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników, wprowadzanie nowych danych osobowych i ich aktualizacja.

Wyliczanie wynagrodzeń – wyliczanie wynagrodzeń, odpraw, wynagrodzeń za urlop wypoczynkowy, dni wolne; księgowanie wynagrodzeń i przygotowanie danych dla księgowości finansowej i zarządczej; wyliczanie wynagrodzeń dla pracowników z branży budowlanej.

Ubezpieczenia społeczne i chorobowe – wyliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i chorobowe.

Wypełnianie deklaracji podatkowych – wypełnianie odpowiednich deklaracji podatkowych i rocznych sprawozdań; w razie potrzeby także dla niepolskiej kadry kierowniczej lub pracowników.

Regulamin pracy – opracowywanie regulaminu pracy dla Państwa firmy.

Regulamin wynagrodzeń – opracowywanie regulaminu wynagrodzeń dla Państwa firmy.

Pomoc podczas kontroli – doradztwo i pomoc podczas kontroli w zakresie obliczania podatku dochodowego, jak również podczas kontroli w zakresie wyliczania składek na ubezpieczenia społeczne.

Sprzedaż IT

Naszym celem jest wspieranie Państwa szeroką gamą najnowocześniejszych usług IT – od samego konceptu, poprzez proces planowania, aż do ostatecznego wdrożenia. Zarówno na etapie wdrażania, wprowadzania, jaki i bieżącego utrzymania będziemy kompetentnym partnerem, który zawsze zapewni Państwu proste, ale skuteczne i profesjonalne rozwiązanie.

Sprzedaż – dzięki stałej współpracy z różnymi dystrybutorami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach.

Serwis IT

Doradztwo – nasz profesjonalny personel doradzi Państwu w wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu komputerowego i oprogramowania. Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa informatycznego (zapora systemowa, programy antywirusowe, kopie zapasowe i tym podobne).

Wsparcie i nadzór – wsparcie, obsługa, nadzór oraz zarządzanie aktualizacją systemów informatycznych (komputerów stacjonarnych, serwerów lub całych sieci komputerowych) odbywa się na podstawie umowy o świadczenie usług na określonym poziomie. Zakres świadczonego przez nas wsparcia może być w zależności od potrzeb połączeniem wsparcia telefonicznego, wsparcia zdalnego świadczonego przez naszych pracowników technicznych oraz osobistej wizyty u Państwa.

Konfiguracja – zajmiemy się instalacją Państwa sprzętu komputerowego, a także oprogramowania systemowego oraz aplikacji.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje