Księgowość / kadry i płace w chmurze

/ Księgowość w chmurze

Korzyści płynące z księgowości w chmurze

Mogą się Państwo pożegnać z starym oprogramowaniem księgowym i przygotować się na przyjęcie przyszłości – księgowości w chmurze. Wiele czołowych organizacji i instytucji rządowych na całym świecie już korzysta z technologii w chmurze do zarządzania swoimi danymi finansowymi. Doceniają one w pełni korzyści, jakie przynosi możliwość dostępu do danych w czasie rzeczywistym za pośrednictwem przeglądarki z dowolnego miejsca na świecie.

Zmniejszenie kosztów

Księgowość w chmurze to bardzo oszczędne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw bez względu na ich rozmiar. Eliminuje ono potrzebę zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania księgowego. W przeciwieństwie do konwencjonalnego oprogramowania księgowego nie wymaga żadnych aktualizacji. Koszty ogólne, uaktualnienia wersji, konserwacja, koszty administracji systemu i awarie serwera nie stanowią już problemu – wszystkie te rzeczy są zarządzane przez dostawcę usług księgowych w chmurze.

Łatwość dostępu do danych

Aplikacje księgowe w chmurze pozwalają użytkownikom na całym świecie uzyskać dostęp do danych finansowych swojej firmy z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, bez konieczności pobierania i instalowania czegokolwiek na komputerze. Potrzeba jedynie połączenia internetowego!

Funkcje zaawansowane

Jednym z przykładów jest funkcja Multicompany. Zarządzanie finansami wielu spółek nie jest nigdy łatwym zadaniem. Jeżeli potrzebują Państwo prowadzić ewidencje kilku organizacji, funkcja Multicompany przyda się do tego. Pozwoli Państwu spersonalizować każdą organizację zgodnie z życzeniem, a jednocześnie da możliwość współpracy między wszystkimi organizacjami w obrębie jednego systemu.

Niski całkowity koszt posiadania

Aplikacje księgowe w chmurze są oparte na subskrypcji i można je skalować w zależności od potrzeb firmy. Zazwyczaj nie zachodzi potrzeba znacznego inwestowania z góry w sprzęt i oprogramowanie. Firmy używające technologii w chmurze korzystają na lepszym przepływie środków pieniężnych i są w stanie przydzielić swój personel IT do bardziej strategicznych projektów. Zarządzanie aktualizacjami również odbywa się płynnie, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z nowych funkcji od razu. A najlepsze jest to, że wszystko to zupełnie nic Państwa nie kosztuje!

Poprawa wydajności

Zapewnia organizacji możliwość reagowania na zmieniające się warunki biznesowe i pomaga zespołowi finansowemu generować sprawozdania finansowe i wykresy w czasie rzeczywistym, umożliwiając jednocześnie przeniesienie akcentu na bardziej strategiczne inicjatywy finansowe.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje