Nasi Partnerzy technologiczni

/ Profil firmy

Zgodnie z getsix® 'Business Model and Visions' łączymy i integrujemy Business Process Outsourcing (BPO),, Cloud Computing (SSAS), oraz Business Process Management (BPM), wraz z tworzeniem wyrafinowanych i modułowych rozwiązań dla naszych klientów jest to podstawa naszego modelu biznesowego. Dzięki temu nasi klienci otrzymają usługi "z wartością dodaną", zamiast korzystać z każdego z tych rozwiązań od innego dostawcy. Przeczytaj więcej o naszych partnerach technologicznych poniżej.)

Zasady biznesowe getsix® określają sposób, w jaki realizujemy nasze wyżej wymienione wizje. Technologia getsix® wykorzystuje podstawowe elementy ‘Business Excellence Framework’ getsix®. Przez lata stworzyliśmy szereg platform i technologii, z których wiele jest na tyle elastycznych, że można je połączyć z technologiami stosowanymi przez naszych klientów.

Poniżsi partnerzy technologiczni pomagają nam realizować nasze wizje i świadczyć najlepsze w swojej klasie usługi dla naszych klientów. ProsIMY również kliknąć na odpowiednie linki, aby dowiedzieć się więcej, do jakich konkretnych funkcji używamy tych technologii.


Nasi partnerzy technologiczni

NetApp

NetApp, Inc., dawniej Network Appliance, Inc., jest firmą zajmującą się przechowywaniem i zarządzaniem danymi komputerowymi z siedzibą w Sunnyvale w Kalifornii. Jest członkiem indeksu NASDAQ-100. W 2012 roku po raz pierwszy znalazła się na liście Fortune 500.

Cisco

Cisco - Od momentu powstania na Uniwersytecie Stanforda firma Cisco koncentruje się na łączeniu ludzi, firm i społeczności za pomocą innowacyjnych rozwiązań internetowych.

Pod względem technologicznym firma Cisco jest liderem rynku w szerokim zakresie segmentów, w tym routingu, TelePresence (immersive video), bezprzewodowych sieci LAN, przełączania, głosu IP, sieci pamięci masowej do konferencji internetowych oraz bezpieczeństwa.

Firma Cisco prowadzi również szybko rozwijającą się działalność w zakresie serwerów typu blade (UCS). Cisco integruje swoje produkty w trzech architekturach - Borderless Networks, Collaboration Data Centre. 99% świata jest niepodłączone, a wizja firmy Cisco polega na tworzeniu wartości poprzez "łączenie niepodłączonych" - łączenie ludzi, procesów, danych i "rzeczy". Na przykład, wyobraźmy sobie samochody rozmawiające z samochodami w ramach rozwiązania łańcucha dostaw. Firma Cisco nazywa to "Internet of Everything".

Citrix

Citrix to firma specjalizująca się w chmurach obliczeniowych, która umożliwia mobilny styl pracy - pozwala ludziom pracować i współpracować z dowolnego miejsca, uzyskując dostęp do aplikacji i danych na dowolnych najnowszych urządzeniach, tak samo łatwo jak w swoim biurze - prosto i bezpiecznie. Rozwiązania chmury obliczeniowej Citrix pomagają informatykom i dostawcom usług budować zarówno prywatne, jak i publiczne chmury obliczeniowe - wykorzystując technologie wirtualizacji i sieciowe, dostarczają wydajne, elastyczne i opłacalne usługi dla mobilnego stylu pracy. Dzięki wiodącym na rynku rozwiązaniom do mobilności, wirtualizacji komputerów stacjonarnych, sieci w chmurze, platform w chmurze, współpracy i udostępniania danych. Citrix pomaga organizacjom każdej wielkości osiągnąć szybkość i sprawność niezbędną do odniesienia sukcesu w coraz bardziej mobilnym i dynamicznym świecie. Produkty firmy Citrix są używane w ponad 260 000 organizacji i przez ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.

Dell

Dell Inc. jest amerykańską prywatną międzynarodową firmą z branży technologii komputerowych z siedzibą w Round Rock w Teksasie. z siedzibą w Round Rock, Texas, Stany Zjednoczone, która opracowuje, sprzedaje, naprawia i obsługuje komputery oraz powiązane produkty i usługi.

Veritas Enterprise Vault

Veritas Enterprise Vault to platforma do archiwizacji informacji opracowana przez Veritas Technologies. Jest ona częścią pakietu "Information Governance" firmy. Enterprise Vault ma możliwość archiwizacji danych z różnych źródeł, takich jak Microsoft Exchange (2016,2013, 2010, 2007,2003), SMTP (dowolny), IBM Domino (najnowsza wersja), Microsoft SharePoint i różnych systemów plików (NTFS, Unix) z możliwością przechowywania na wielu platformach pamięci masowej. Archiwizowane dane są indeksowane, klasyfikowane, de-duplikowane i bezpiecznie przechowywane.

Kofax

Kofax® Limited jest dostawcą oprogramowania z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Dostarcza inteligentne aplikacje procesowe, które upraszczają krytyczną dla biznesu pierwszą milę™ intensywnych informacyjnie interakcji z klientami.

Microsoft

Firma Microsoft została założona w 1975 roku z marzeniem o "komputerze na każdym biurku i w każdym domu", które ostatecznie zmieniło sposób, w jaki miliony ludzi na całym świecie komunikują się, pracują, uczą i bawią.

Szacuje się, że około 17 milionów Australijczyków korzystało z oprogramowania Microsoft w pracy lub w domu - szukając informacji w Internecie za pomocą przeglądarki Internet Explorer i Bing, analizując dane za pomocą programu Office Excel, dzieląc się informacjami za pośrednictwem poczty Hotmail, grając na konsoli Xbox, komunikując się za pomocą telefonu Windows Phone lub używając jednego z wielu produktów biznesowych i serwerowych firmy Microsoft.

Dziś, dzięki możliwościom chmury obliczeniowej, Microsoft ma wizję łączenia ludzi z rzeczami, które są dla nich najważniejsze, poprzez bezproblemowe korzystanie z komputera, przeglądarki i telefonu.

Dell Wyse

Dell Wyse jest marką firmy Dell Inc. i jest wiodącym producentem w dziedzinie chmury obliczeniowej. Produkty obejmują sprzęt i oprogramowanie typu thin client oraz wirtualizację pulpitów.

SAP

SAP AG jest niemiecką międzynarodową korporacją software'ową, która tworzy oprogramowanie dla przedsiębiorstw do zarządzania operacjami biznesowymi i relacjami z klientami. Siedziba główna znajduje się w Walldorfie, w Badenii-Wirtembergii, w Niemczech, a biura regionalne na całym świecie.

Canon

Canon Inc. Kyanon kabushiki-gaisha to japońska międzynarodowa korporacja specjalizująca się w produkcji produktów optycznych i obrazowych, w tym aparatów fotograficznych, kamer, fotokopiarek, stepperów, drukarek komputerowych i sprzętu medycznego.

Wszystkie marki, znaki towarowe i loga są własnością ich właścicieli. getsix® zna ich własność i szanuje własność intelektualną innych firm.

Ostatnia aktualizacja : 26.06.2017

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje