Usługi korespondencyjne

/ Usługi administracyjne dla przedsiębiorstw

Dla wielu inwestorów lokalne zarządzanie lub fizyczna reprezentacja nie jest koniecznością natychmiastową lub nawet długoterminową. Jako zaufany partner getsix® oferuje skuteczne rozwiązania do zarządzania Twoimi interesami.

Nasze usługi domicyliacyjne oferują możliwość wykorzystania adresów domowych getsix® jako adresu pocztowego lub handlowego, a nawet jako siedziby prawnej.

Usługa ta pozwala na przeniesienie siedziby firmy, firmy lub studiów zawodowych do biur getsix®. Oferujemy tę usługę w każdej z naszych lokalizacji. Nasz adres domowy pojawi się na wszystkich dokumentach i zostanie przekazany do wszystkich właściwych biur, takich jak Izba Handlowa, biuro VAT lub Zakład Ubezpieczeń Społecznych. usługi domiciliary getsix®> spełniają lokalne prawo spółek, które wymaga od spółek utrzymania adresu siedziby na podstawie należycie upoważnionej umowy najmu lub innego tytułu prawnego.

Takie dokumenty są niezbędne do zarejestrowania przedsiębiorstwa w urzędzie skarbowym. Domicyliacja prawna, która obejmuje obsługę adresu pocztowego, pozwala na otrzymywanie pakietów, listów, dokumentów handlowych, faktur, powiadomień i aktów notarialnych. Aktywując tę usługę, Państwa poczta i pakiety zostaną dostarczone do naszych biur: mogą Państwo przekazać nam odbiór, zarządzanie i, jeśli to konieczne, ponowne wysłanie poczty.

Zarejestrowany obiekt adresowy jest prostym sposobem ustanowienia obecności prawnej w Polsce – bez dużych inwestycji i długoterminowych zobowiązań.

Pełne adresy naszych biur znajdziesz tutaj

Kontakt

Nasze usługi domiliacyjne oferujemy wyłącznie w połączeniu z usługami sekretarskimi i administracyjnymi.

Usługi biurowe i administracyjne

Nasze lokalizacje getsix®

Domiciliation Services


Więcej szczegółów

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do innych podstron:

Nasze lokalizacje


Zakres usług

Usługa ta obejmuje:

  • Udostępnienie adresu korespondencyjnego na potrzeby prawne adresu pocztowego do odbierania korespondencji
  • Przekazywanie korespondencji.

Usługa powiązana:

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje