Publikacje

/ Zasoby

Prezentacje

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest angażowanie się w prezentacje mające na celu wyjaśnienie naszych usług outsourcingowych, aby pomóc przedsiębiorcom, a nawet studentom w pełnym zrozumieniu, jakie są czynniki sukcesu w naszym sektorze. Proszę kliknąć i zobaczyć nasze „Prezentacje”.


Archiwum biuletynu

Okresowo będziemy publikować biuletyn, aby informować naszych klientów o zmianach w branży lub zmianach rządowych, lub po prostu aby podkreślić co nowego w naszej firmie. Proszę kliknąć i przejrzeć nasze „Archiwum biuletynów”.


Fact Sheets

Rozumiemy, że usługi, które oferujemy mogą być lepiej wyjaśnione w Fact Sheets. Te arkusze informacyjne pozwalają nam na bardziej szczegółowe informacje, w celu pełnego zrozumienia usługi i zapewnienia Państwu pewności, że możemy spełnić Państwa potrzeby. Proszę kliknąć i przejrzeć nasze „Fact Sheets”.


Materiały marketingowe

Ważne jest, aby dodatkowo wesprzeć naszą stronę internetową materiałami marketingowymi, które można łatwo pobrać lub obejrzeć. Dzięki temu klienci lub potencjalni klienci mogą dowiedzieć się więcej o nas i o tym, jak prezentujemy się na zewnątrz. Proszę kliknąć i obejrzeć nasze „Materiały marketingowe”.

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje