Publikacje

/ Zasoby

Materiały marketingowe

Ważne jest, aby dodatkowo wesprzeć naszą stronę internetową materiałami marketingowymi, które można łatwo pobrać lub obejrzeć. Dzięki temu klienci lub potencjalni klienci mogą dowiedzieć się więcej o nas i o tym, jak prezentujemy się na zewnątrz.

Najnowsze dokumenty:

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze "Materiały marketingowe" »


Fact Sheets

Rozumiemy, że usługi, które oferujemy mogą być lepiej wyjaśnione w Fact Sheets. Te arkusze informacyjne pozwalają nam na bardziej szczegółowe informacje, w celu pełnego zrozumienia usługi i zapewnienia Państwu pewności, że możemy spełnić Państwa potrzeby.

Najnowsze dokumenty:

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze "Fact Sheets" »


Informacja podatkowa - "Inwestowanie w Polsce"

Co roku nasi księgowi i prawnicy przygotowują dla Państwa kompleksowy przewodnik po najbardziej aktualnych przepisach podatkowych i prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Najnowsze dokumenty:

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze "Informacje podatkowe" »


Raporty i studium przypadku

Klienci mają wiele różnych punktów widzenia na charakter dostarczanej wartości. Niektórzy kwantyfikują korzyści w kategoriach finansowych, podczas gdy inni koncentrują się na wiedzy naszych ludzi, sposobie, w jaki łączymy zasoby branżowe, funkcjonalne i geograficzne w celu rozwiązywania problemów, jakości naszych porad i pomysłów oraz oczywiście na naszym doświadczeniu.

Najnowsze dokumenty:

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze "Raporty i studium przypadku" »


Zespoły ds. obsługi klienta

Zespoły Obsługi Klienta w getsix® zapewniają zarówno przejrzystą strukturę jak i usprawniają proces wypracowywania zbieżności interesów. Są one ośrodkami centralnymi wewnątrz Grupy, ukierunkowanymi na działania i wyniki, zidentyfikowane i wymagane przez Klientów, służące poprawieniu jakości obsługi Klienta oraz relacji z nim.

Najnowsze dokumenty:

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze "Zespoły ds. obsługi klienta" »

Ostatnia aktualizacja : 13.01.2022

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje