Wsparcie na rozpoczęcie działalności w Polsce

/ Zakres naszych usług outsourcingowych

Wsparcie na rozpoczęcie działalności

Dla nowych firm wchodzących na rynek naszych krajów oferujemy szereg praktycznych usług typu start-up.

Urządzenia biura reprezentacji – Zarządzamy kilkoma przedstawicielstwami z naszych biur, w tym świadczeniem usług w zakresie siedziby, administracji prawnej i księgowej, spedycji poczty itp.
czytaj więcej »

Formacja spółki – Oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego lokalnego podmiotu prawnego wraz z praktyczną pomocą w całym procesie zakładania spółki. czytaj więcej »

Pakiet szybkiej księgowości – Pakiet szybkiej księgowości - Dla tych firm, które chcą szybko rozpocząć działalność z elastycznym lokalnym pakietem księgowym, jesteśmy w stanie polecić elastyczny system, który sami wykorzystujemy, system, który możemy szybko i tanio dostosować do Państwa specyficznych potrzeb. Podmiot może być gotowy do pracy w ciągu kilku dni. Alternatywnie, jeśli Państwa firma chce zmodyfikować swój własny międzynarodowy system do użytku w Polsce, możemy udzielić konkretnych porad dotyczących modyfikacji niezbędnych do zachowania zgodności z lokalnymi przepisami o rachunkowości, w tym doradztwa w zakresie różnic pomiędzy standardami międzynarodowymi i lokalnymi. czytaj więcej »

Rozwiązanie One-Stop-Shop dla Państwa firmy w Polsce czytaj więcej »


StartUps

Rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce generalnie nigdy nie było łatwą sprawą dla obcokrajowców ze względu na skomplikowane, złożone i ciągle zmieniające się przepisy podatkowe, ubezpieczeniowe i dotyczące zatrudnienia. getsix® zapewnia kompleksowe wsparcie dla zagranicznych firm prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Nasze usługi dla startupów rozpoczynają się od rejestracji firmy poprzez:

Należymy do uznanych międzynarodowych organizacji księgowych, takich jak HLB International - międzynarodowej sieci firm doradczych i audytorskich. Mówimy po angielsku i niemiecku, więc jesteśmy w stanie przeprowadzić Państwa przez wszystkie przepisy prawne i upewnić się, że Państwa biznes w Polsce jest zarządzany w możliwie najbezpieczniejszy sposób, aby zapewnić ochronę Państwa biznesu, majątku i inwestycji w Polsce. Więcej na temat członkostwa w HLB można przeczytać tutaj.


Inne przydatne informacje:

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 11.10.2021

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje