Wsparcie na rozpoczęcie działalności

/ Zakres usług

Dla nowych firm wchodzących na rynek naszych krajów oferujemy szereg praktycznych usług typu start-up.

Urządzenia biura reprezentacji – Zarządzamy kilkoma przedstawicielstwami z naszych biur, w tym świadczeniem usług w zakresie siedziby, administracji prawnej i księgowej, spedycji poczty itp.

Formacja spółki – Oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego lokalnego podmiotu prawnego wraz z praktyczną pomocą w całym procesie zakładania spółki.

Pakiet szybkiej księgowości – Dla tych firm, które chcą szybko rozpocząć działalność z elastycznym lokalnym pakietem księgowym, jesteśmy w stanie polecić elastyczny system, który sami wykorzystujemy, system, który możemy szybko i tanio dostosować do Państwa specyficznych potrzeb. Podmiot może być gotowy do pracy w ciągu kilku dni. Alternatywnie, jeśli Państwa firma chce zmodyfikować swój własny międzynarodowy system do użytku w Polsce, możemy udzielić konkretnych porad dotyczących modyfikacji niezbędnych do zachowania zgodności z lokalnymi przepisami o rachunkowości, w tym doradztwa w zakresie różnic pomiędzy standardami międzynarodowymi i lokalnymi.

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje