Usługa analizy danych

/ Nasze usługi dla firm

Stwórz organizację opartą na danych dzięki analizie biznesowej

Zapewnij pracownikom możliwość odkrywania szczegółowych informacji ukrytych w danych dzięki naszej usłudze analizy danych księgowych - Microsoft Power BI.

W dzisiejszych czasach niemożliwe jest zbudowanie wydajnej organizacji, która będzie skuteczna i konkurencyjna bez uwzględniania analizy biznesowej. Chociaż w znacznej mierze można skorzystać z wiedzy ekspertów, również oni podejmują najtrafniejsze decyzje na podstawie rzetelnych danych.


Przekształć swoje dane w przewagę konkurencyjną

Korzystając z naszej usługi analizy danych, zniweluj lukę między danymi a podejmowaniem decyzji. Oferujemy szereg usług, które pomogą Państwu zbudować bardziej efektywny i wydajny dział finansowy. Możemy zapewnić usługi księgowe wsparte o raportowanie i analizę danych, aby wesprzeć ten wysiłek w Państwa firmie.

Analiza danych


Głębsze i bardziej przydatne spojrzenie na dane

Analiza danych finansowych, księgowych, ich odpowiednia kontrola i zarządzanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań - wszystko to staje się w obecnych czasach podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych ekspertów oraz najnowsze rozwiązania technologiczne w outsourcingu usług finansowych. Z nami mogą Państwo podejmować decyzje biznesowe na podstawie informacji w czasie rzeczywistym.

Dane są jednym z głównych czynników napędzających rozwój biznesu. Przyszłość firm coraz bardziej zależy od gromadzenia, analizowania i korzystania z wiedzy o danych. Odpowiednia analiza finansowa i controlling to główne narzędzia pozwalające ocenić sytuację finansową i rynkową przedsiębiorstwa.

Przy stale rosnącej liczbie danych, ważne jest, by korzystać z najnowszych narzędzi, które pozwolą szybko i sprawnie nimi zarządzać. Z nami Państwa indywidualne potrzeby raportowe związane z analizą finansową i controllingiem zostaną w pełni zaspokojone. Stawiamy na profesjonalistów, którzy łączą doświadczenie w analizach finansowych, księgowości oraz raportowaniu z wiedzą branżową i umiejętnościami analitycznymi. Przejrzyste finanse to lepsza przyszłość firmy.


Raportowanie w czasie rzeczywistym

W naszych outsourcingowych usługach analizy danych finansowych oraz controllingu przedsiębiorstwa wykorzystujemy system raportów business intelligence Power BI. Dzięki temu narzędziu możemy przygotować dla Państwa efektywne raporty online dostępne w czasie rzeczywistym bezpośrednio w Extranecie Klienta.

Do raportów standardowych Power BI zaliczamy:

  • analizę należności;
  • analizę budżetów projektów;
  • analizę zestawień finansowych;
  • analizę kadrową;
  • analizę handlową.

Z wykorzystaniem oprogramowania Power BI, generujemy dla Państwa gotowe raporty. Dodatkowo przygotowujemy również raporty pod indywidualne potrzeby Klientów z danych dostarczonych przez państwa lub znajdujących się w naszym systemie księgowym.


System Power BI usprawnia analizę danych poprzez:

  • porównywanie danych z różnych źródeł – m.in. systemy ERP, finansowo-księgowe, arkusze Excel, systemy do e-mail marketingu, dane strumieniowe, usługi w chmurze;
  • zestawianie w jednym panelu - gwarantuje stały dostęp do danych z poziomu jednego pulpitu w wersji na komputery i urządzenia mobilne;
  • przygotowywanie interaktywnych raportów dostępnych natychmiast dla wszystkich uprawnionych; przygotowywanie interaktywnych raportów dostępnych natychmiast dla wszystkich uprawnionych;
  • zapewnianie spójnej wizualizacji danych - przejrzysta wizualizacja danych ułatwia ich analizę
  • raporty mogą być dostarczone na email do wybranych użytkowników naszego extranetu

Nasz ekspert ds. rozwiązań IT

Alicja

Sebastian Możejko
Główny Kierownik ds. rozwiązań IT
Dział ds. rozwiązań IT
PolskiEnglish

Analiza potrzeb raportowych firmy

Wśród naszych usług oferujemy również przygotowanie analizy potrzeb raportowych naszych Klientów. Pozwoli to Państwu oszacować, jakich informacji i usług, pomagających zachować zgodność ze zmieniającymi się wymogami finansowymi, potrzebuje Państwa firma.

Solidne instrumenty analizy danych finansowych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne pozwolą Państwa firmie na skuteczny controlling, rozwój biznesu oraz wdrożenie odpowiednich praktyk. Pozwoli to także na większą przejrzystość i zaufanie do sporządzanych raportów oraz sprawozdań, a w konsekwencji na podejmowanie właściwych decyzji biznesowych.

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, controllingu, analiz danych i sprawozdawczości. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami!

Skontaktuj się z nami »

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 25.10.2021

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje