Usługa hostingowa – Dynamics NAV

/ Księgowość w chmurze

eService Application Hosting NAV (SaaS) – Microsoft Dynamics NAV Online

Microsoft Dynamics NAV jest jednym z najbardziej elastycznych, bogatych w funkcje i potężnych dostępnych rozwiązań w zakresie oprogramowania ERP. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla wielu mniejszych i średnich organizacji. Tak samo jak przetwarzanie w chmurze, a dla większości firm, przetwarzanie w chmurze nie jest już elementem konwersacji. To rzeczywistość.

getsix® mocno wierzy, że cloud computing jest drogą naprzód dla wielu aplikacji, w tym oprogramowania ERP. Dlatego oferujemy Microsoft Dynamics NAV jako chmurę lub opcję SaaS.

Microsoft Dynamics NAV Online posiada wszystkie funkcje i elastyczność wersji on-premise, ale bez nakładów kapitałowych. Dzięki temu oprogramowanie ERP staje się prawdziwym kosztem operacyjnym, a nie kosztem kapitałowym. Co więcej, płacisz tylko za to, co faktycznie używasz na użytkownika w skali miesiąca. Możesz zmienić liczbę użytkowników w każdym miesiącu, a Twoje koszty są w pełni przejrzyste, mierzalne i możliwe do kontrolowania. Dodatkowo możesz przestać korzystać z oprogramowania kiedy tylko chcesz – potrzebujemy tylko miesięcznego okresu wypowiedzenia i nie będziemy Cię wiązać z umową długoterminową.


Dlaczego warto wybrać Microsoft Dynamics NAV w chmurze?

Istnieje wiele powodów, dla których firmy wybierają rozwiązania ERP jako rozwiązania oparte na chmurze. getsix®stwierdziła, że najczęstszymi i prawdopodobnie najbardziej przekonującymi powodami są:

  • Uczynienie rozwiązania ERP kosztem operacyjnym, a nie wydatkiem kapitałowym;
  • Zmniejszone wymagania dotyczące sprzętu i zasobów IT;
  • Wydajność outsourcingu zarządzania Twoją infrastrukturą;
  • Łatwość wdrażania i gwarantowane umowy o gwarantowanym poziomie usług;
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa, ochrony danych i tworzenia kopii zapasowych – poza tym wiele lokalnych wdrożeń.

Dostarczenie kompletnej usługi

Kluczową zaletą korzystania z opartej na chmurze wersji Microsoft Dynamics NAV firmy getsix® jest to, że oferujemy w pełni kompleksową usługę. Zarządzanie infrastrukturą, w tym zaporami ogniowymi, równoważenie obciążenia, systemy pamięci masowych, codzienne tworzenie kopii zapasowych, licencje i wiele innych, są uwzględnione. Korzystamy z rozbudowanej infrastruktury, aby zapewnić wysoki poziom wydajności – oprogramowanie działa szybko, sprawnie i wydajnie. Dodatkowo oferujemy gwarancję czasu pracy na poziomie znacznie przekraczającym 99%.


Dostosowania, konfiguracje i aplikacje dodatkowe

W przeszłości niektóre rozwiązania w zakresie oprogramowania biznesowego oparte na chmurze były ograniczone pod względem ilości dostosowań i konfiguracji, które mogą być wykonywane przez użytkowników, administratorów, a nawet partnerów biznesowych. Jednakże, w przypadku Microsoft Dynamics NAVOnline, nie ma ograniczeń dotyczących możliwości dostosowania do potrzeb klienta. Nie ma również ograniczeń w korzystaniu z aplikacji dodatkowych lub produktów firm trzecich. Dzięki naszym usługom IT jesteśmy w stanie dostosować aplikację NAV do specjalnych potrzeb naszych klientów.


Ochrona danych

Nasz model SaaS dla Microsoft Dynamics NAV w chmurze jest w pełni zgodny z polskim i europejskim prawem dotyczącym danych. W przeciwieństwie do niektórych systemów ERP, CRM, mediów społecznościowych i innych aplikacji opartych na chmurze poza Europą, zachowujesz prawo własności swoich danych. Wszystkie dane są przechowywane na sprzęcie IT, którego właścicielem i operatorem jest firma getsix®. Zawsze masz do niego dostęp i możesz do niego dodać lub usunąć, kiedy tylko zechcesz. Nikt inny nie będzie mógł korzystać z Twoich danych ani domagać się ich własności. Jest również bardzo bezpieczny, nasze systemy są regularnie audytowane i certyfikowane zgodnie z SAS 70 typ II (jest to więcej niż wiele lokalnych wdrożeń).


Kilka poziomów wsparcia jest uwzględnianych podczas rejestracji do Microsoft Dynamics NAV w chmurze. Pierwsza linia wsparcia, która obejmuje wszystko od „Jak mogę….? Wpisz pytania do spraw administratora, jest dostarczany w godzinach pracy. Istnieje również wsparcie samoobsługowe, które umożliwia wprowadzanie, rejestrowanie i śledzenie spraw w dowolnym czasie. Oferujemy również całodobowe wsparcie w zakresie zarządzania operacyjnego i incydentów. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Spróbuj za darmo!

Microsoft Dynamics NAV Online to wysoce funkcjonalny i elastyczny produkt, który doskonale sprawdza się jako rozwiązanie ERP oparte na chmurze. Dlaczego więc nie wypróbować? Concentrix oferuje firmom brytyjskim jeden miesiąc, darmowy test koncepcyjny. Wystarczy skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, a my przygotujemy Cię – bez żadnych zobowiązań. Aby uzyskać więcej informacji na temat Microsoft Dynamics NAV w chmurze, prosimy o kontakt getsix®.


Niezawodna i bezpieczna usługa hostingu oprogramowania SaaS

SaaS dla Microsoft Dynamics NAV

Software-as-a-Service lub SaaS jest metodą dostarczania oprogramowania przez Internet. Jest to usługa oprogramowania na żądanie, gdzie dostawca SaaS hostuje aplikację i dane w centralnej lokalizacji i zapewnia użytkownikom końcowym zdalny dostęp do oprogramowania. SaaS jest bardzo korzystne dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ takie przedsiębiorstwa mają potrzebę technologii, ale nie mają kapitału na inwestycje w oprogramowanie, sprzęt serwerowy i inne infrastruktury.

SaaS może być postrzegany jako alternatywna opcja hostingowa dla Microsoft Dynamics NAV. Użytkownicy wynajmują oprogramowanie i dostęp do internetowego systemu Microsoft Dynamics NAV przez Internet z dowolnego miejsca na świecie. Z SaaS, firmy nie muszą się martwić o utrzymanie i infrastrukturę, taką jak instalacja, konfiguracja, serwer i oprogramowanie. Internet jest jedyną infrastrukturą, której użytkownik końcowy będzie potrzebował, aby uruchomić Microsoft Dynamics NAV.


Model Pay-as-you-go

Tradycyjnie użytkownicy są właścicielami oprogramowania i są zobowiązani do zapłaty za pakiet Dynamics NAV i licencję. SaaS, z drugiej strony, umożliwia użytkownikom końcowym dostęp do Dynamics NAV po miesięcznej cenie abonamentu. Ten model pay-as-you-go jest jedną z największych zalet SaaS. W SimCrest płacisz jednorazową opłatę startową plus niską miesięczną opłatę za w pełni funkcjonalną Dynamics NAV, w tym miejsce na serwerze i licencję od momentu oddania do użytku. Krótko mówiąc, okresowa opłata abonamentowa jest pobierana od każdego użytkownika i obejmuje koszt sprzętu, oprogramowania, opłatę za rozszerzenie, licencjonowanie, wsparcie informatyczne, konserwację i tworzenie kopii zapasowych.


Jakie są korzyści?

Obniżone koszty początkowe

Nowoczesna technologia jest tym, czego chce każda organizacja. Jednak inwestycja początkowa może stanowić barierę kosztową dla wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza małych i średnich. Ponieważ nie jest potrzebny dodatkowy sprzęt, a płatność dokonywana jest co miesiąc, firmy mogą zaoszczędzić ogromne koszty początkowe. Jest to oszczędność kosztów, która może zostać przeniesiona na działalność biznesową i wykorzystana do finansowania rozwoju firmy. Nie inwestując z góry w sprzęt lub oprogramowanie, SaaS pozwala na złagodzenie sytuacji finansowej firmy i pomaga zwiększyć przepływ środków pieniężnych.


Mniejsze zapotrzebowanie na wewnętrzny personel informatyczny i wsparcie

Dzięki outsourcingowi oprogramowania do dostawcy SaaS, organizacje potrzebowałyby mniej wewnętrznego personelu IT. Zamiast wspomagać obsługę użytkowników i utrzymanie starzejącej się infrastruktury, wewnętrzny personel IT może skoncentrować się na usprawnieniu codziennych operacji technicznych i podejmowaniu strategicznych decyzji.


Spokój ducha

W niektórych firmach może brakować wewnętrznego personelu informatycznego do obsługi oprogramowania, a w innych może się wydawać, że utrzymanie infrastruktury IT jest skomplikowane i czasochłonne. Jednakże, jako dostawca SaaS hostuje oprogramowanie, obsługują one wszystkie zadania, w tym serwer, wsparcie dla serwerów, licencje, konserwację, tworzenie kopii zapasowych danych i bieżące wsparcie informatyczne, dla Ciebie. Model SaaS daje Ci spokój ducha i umożliwia skupienie się w większym stopniu na kluczowych kompetencjach, aby prowadzić działalność biznesową.


Prawdziwa elastyczność

SaaS pozwala zaoszczędzić więcej, dając Ci elastyczność w dostosowaniu całkowitej liczby licencji dla użytkowników. Ponieważ opłata abonamentowa jest pobierana miesięcznie w zależności od użytkownika, można łatwo zmienić liczbę użytkowników co miesiąc, aby dopasować ją do sytuacji kadrowych i uniknąć wydatków związanych z niewykorzystanymi licencjami.


Dostępność globalna

Poprzez Internet, SaaS umożliwia użytkownikom dostęp do Dynamics NAV w dowolnym czasie i miejscu. Tak długo, jak istnieje Internet, firmy korzystają z większej mobilności biznesowej i globalnej dostępności, co prowadzi do zwiększenia produktywności i kontroli informacji.


12 dobrych powodów wyboru Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV: wypróbowane i przetestowane rozwiązanie

Ponad milion osób w ponad 70.000 firm, firm i spółek zależnych grupy korzysta z Microsoft Dynamics NAV w 150 krajach od ponad 20 lat. We Francji 1800 małych i średnich przedsiębiorstw korzysta z tego pakietu oprogramowania do zarządzania swoją działalnością.

Microsoft Dynamics NAV optymalizuje krytyczne funkcje przedsiębiorstw i umożliwia im dostosowanie się do każdego nowego wymagania funkcjonalnego. Ty również możesz ulepszyć swój zasięg funkcjonalny i zharmonizować lub zorganizować swoje globalne działania.

Kompletny i konfigurowalny zakres funkcjonalny, który można dostosować do potrzeb klienta

Microsoft Dynamics NAV obejmuje kluczowe funkcje Twojej firmy, od sprzedaży i marketingu po zakupy, produkcję, logistykę i dystrybucję, projekty, usługi i finanse. Rozwiązania oferowane przez 3Li umożliwiają precyzyjne dostosowanie pakietu oprogramowania Microsoft do potrzeb Twojej firmy i Twojego sektora działalności.

Efektywna i trwała usługa zapewniająca długoterminową inwestycję

Microsoft Dynamics NAV to oferta Microsoft Business Solution dedykowana małym i średnim firmom. Przyjmij trwałe rozwiązanie od trwałego dostawcy. Dział Microsoft Dynamics NAV R&D gwarantuje skalowalność produktu, jego funkcjonalność będzie stale rozszerzana i pozostanie w zgodzie ze zmianami rynkowymi, w tym standardami.

Szybkie wdrożenie

Microsoft Dynamics NAV jest łatwy w administrowaniu i wdrażaniu, co powoduje natychmiastowe obniżenie kosztów wdrożenia, niezależnie od tego, czy wymagane jest dostosowanie. Wdrożenie jest również łatwiejsze i szybsze dzięki dostawcy usług, który jest pod ręką i reaguje.

Intuicyjny i natychmiastowy start za pomocą interfejsu użytkownika dostosowanego do indywidualnych potrzeb

Oprogramowanie posiada znajomy i przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika Microsoft. Główne okno zawiera przegląd wszystkich istotnych zadań i informacji. Za pomocą panelu nawigacyjnego można dostosować środowisko do własnych preferencji. 21 predefiniowanych ról daje każdemu użytkownikowi natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji.

Kompatybilność z rozwiązaniami Microsoftu

Dynamics NAV jest natywnie interoperacyjny ze wszystkimi rozwiązaniami Microsoftu i każdy użytkownik w przedsiębiorstwie może uzyskać dostęp do danych ERP za pomocą środków najlepiej dostosowanych do jego roli i zastosowania. Użytkownicy okazjonalni lub użytkownicy o ograniczonym zakresie działania mają dostęp do systemu ERP poprzez prosty dokument Office.

Rozwiązanie dla wyzwań stojących przed wieloma firmami

Microsoft Dynamics NAV może być wykorzystywany do udostępniania podstawowych danych oraz automatyzacji wymiany, transakcji lub transferów pomiędzy firmami w sposób całkowicie przejrzysty dla użytkowników. Dostęp do informacji i dzielenie się nimi jest łatwiejsze, a oprogramowanie usprawnia zarówno koordynację, jak i analizy w czasie rzeczywistym.

Brama dla e-biznesu i działalności międzynarodowej

System informacyjny można otworzyć dla klientów, dostawców, a nawet partnerów i pracowników poprzez portale internetowe. Rozszerzyć zakres usług, zoptymalizować relacje z dostawcami i pozostać w kontakcie z pracownikami zdalnymi lub mobilnymi. To wielojęzyczne, wielojęzyczne, wielowalutowe i wielowalutowe rozwiązanie jest dostępne w ponad 46 zlokalizowanych wersjach i jest dostosowane do specyfiki kraju, w którym jest wdrażane.

Integracja wymiaru usługowego

Microsoft Dynamics NAV obejmuje zarówno funkcje serwisowe, jak i konserwacyjne, od umów serwisowych i okresowego fakturowania, po zainstalowaną bazę i instalacje, interwencje, przydzielanie techników i planowanie zadań.

Zarządzanie relacjami z klientami

Zintegrowane funkcje relacji z klientami zapewniają Twoim pracownikom handlowym i wszystkim działom firmy pozostającym w kontakcie z klientami środki do rozwoju nowych przedsięwzięć i wdrażania kampanii marketingowych i operacji. Dzięki dzieleniu się informacjami z klientami, Twoje działania staną się bardziej istotne i będziesz mógł współdziałać z partnerami biznesowymi.

Funkcjonalne zarządzanie rachunkami i finansami

Zintegrowane funkcje księgowania kosztów Microsoft Dynamics NAV są prawdziwymi narzędziami analizy biznesowej: nieograniczona liczba kryteriów, hierarchia zarządzania, cele i odchylenia budżetowe, dynamiczne narzędzia raportowania. Korzystają Państwo z wysokowydajnych narzędzi do prowadzenia księgi głównej, księgowości zewnętrznej i budżetowej oraz zarządzania środkami trwałymi. Microsoft Dynamics NAV jest certyfikowany jako zgodny z NF przez francuskich biegłych księgowych.

Spełnienie wymagań w zakresie identyfikowalności

Microsoft Dynamics NAV obejmuje wszystkie aspekty identyfikowalności, począwszy od administracyjnego śledzenia transakcji i skutków finansowych, aż po przepływ towarów, śledzenie według partii, numeru seryjnego lub ID palety i fizyczne rozpoznawanie, dzięki uniwersalnemu zastosowaniu automatycznej identyfikacji.

Efektywne zarządzanie dystrybucją i magazynowaniem

ERP pomaga skrócić czas realizacji zamówień dzięki funkcji zarządzania magazynem z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak dynamiczne przydzielanie lokalizacji, uzupełnianie zapasów, kompletacja i procesy cross-dockingu. Optymalizacja dostaw i racjonalizacja przepływu towarów, od fizycznych kwitów lub dostaw bezpośrednich, do przesyłek grupowych i transferów wewnątrzzakładowych.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 02.08.2021

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje