Usługi kadrowo-płacowe online / hybrydowo

/ Księgowość / kadry i płace w chmurze

Kluczowe korzyści z rozwiązań kadrowo-płacowych opartych na chmurze getsix®

Każdego roku rozwój oprogramowania biznesowego opartego na chmurze przekracza oczekiwania większości analityków. Wraz z szybkim wzrostem prędkości procesorów i przepustowości łączy internetowych, chmura staje się coraz bardziej kuszącym narzędziem biznesowym. W wielu branżach wdrożenie chmury przekształca zasoby ludzkie, płace i wszystkie inne aspekty zarządzania pracownikami. Wykorzystując moc nowoczesnej sieci, usługi w chmurze usprawniają tradycyjne zadania związane z zarządzaniem i umożliwiają realizację zupełnie nowych funkcji.

Pod wieloma względami rozwój chmury odzwierciedla wcześniejszą rewolucję w technologii zarządzania. Od lat 80. do początku 2000 r. firmy stopniowo wycofywały papierowe akta osobowe, a priorytetem stało się wdrażanie oprogramowania. Zmiana ta spowodowała radykalną poprawę bezpieczeństwa, dokładności i dostępności dokumentacji. Nawet jeśli ta ewolucja była niezwykle dalekosiężna, rozwój oprogramowania dla pracowników opartego na chmurze okazuje się jeszcze bardziej dramatyczny. Co więcej, wdrożenie chmury jest zazwyczaj przejrzystym procesem z rozsądną krzywą trudności. Biorąc pod uwagę, że usługa aplikacji opartych na chmurze jest konkurencyjnym środowiskiem, tylko najbardziej przyjazne dla użytkownika projekty osiągają publiczny rozgłos.

Technologia oparta na chmurze jest teraz powszechna dla rozwiązań kadrowo-płacowych: zastępując przestarzałe oprogramowanie płacowe on premise, które jest pobierane na komputer lub serwer w miejscu pracy. Korzystając z naszych rozwiązań w chmurze, wszystko jest zlokalizowane i zarządzane zdalnie, a dostęp do wszystkiego odbywa się przez Internet. Wiele firm przenosi się do chmury, ponieważ oferuje ona znacznie lepsze korzyści dla nich jako pracodawcy, ale także dla ich pracowników.

Poniżej skupiamy się na niektórych kluczowych korzyściach płynących z rozwiązań opartych na chmurze getsix® dla specjalistów ds. kadr i płac, wraz z poprawą i udoskonaleniem zarządzania pracownikami.


1. Nasze oprogramowanie oparte na chmurze jest elastyczne i mobilne.

Możliwość szybkiego reagowania na wszelkie zmiany i potrzeby biznesowe to jedna z największych korzyści płynących z rozwiązania opartego na chmurze.

Jeśli, na przykład, nabyli Państwo nową firmę lub rozszerzyli istniejącą firmę i wszystkich jej pracowników i wymagają zwiększenia pojemności danych, aby pomieścić te nowe informacje, będą Państwo mieli możliwość elastycznego zwiększenia pojemności serwera niemal natychmiast, bez żadnych nakładów ze strony zespołu IT.

W nowoczesnej erze urządzeń mobilnych i zdalnej pracy, stacjonarne oprogramowanie dla pracowników jest niezwykle uciążliwe i nieelastyczne. Nawet programy o ograniczonych możliwościach zdalnego zarządzania nie są w stanie zapewnić szybkich, efektywnych rozwiązań.

Tak długo, jak użytkownicy mają dostęp do Internetu, mogą pracować z dowolnego miejsca, aby uzyskać dostęp do naszych rozwiązań opartych na chmurze. Wraz z rosnącym wykorzystaniem urządzeń mobilnych i aplikacji do wykonywania zadań związanych z zasobami ludzkimi, takich jak przeglądanie odcinków wypłaty czy wnioskowanie o urlop, nasze rozwiązanie oparte na chmurze jest niezbędne. Aplikacje tego typu nie byłyby możliwe bez takiego rozwiązania.


2. Niewiarygodnie bezpieczne zapisy w chmurze.

Gdy tylko zapiszą Państwo jakiekolwiek dane w chmurze, są one bezpiecznie przechowywane w naszej bazie serwerowej, która posiada jedne z najbardziej rygorystycznych systemów bezpieczeństwa dostępnych na rynku, podobnie jak bankowość internetowa.

Dzięki temu, że wszystko jest przechowywane w chmurze, jeśli na przykład użytkownik zgubi laptopa, może nadal łatwo uzyskać dostęp do poufnych danych z innego urządzenia bez obawy o utratę informacji.

Ponadto, dzięki przestrzeganiu normy ISO 27001:2013, przechowując dane osobowe na bezpiecznych, zaszyfrowanych serwerach w chmurze, menedżerowie Państwa firmy mogą aktualizować i uzyskiwać dostęp do rekordów z najwyższą pewnością. Poprzednio, tradycyjne oprogramowanie personelu przechowywało stałe rekordy w sposób, który był dość niepewny. Począwszy od awarii dysków twardych, poprzez ewentualne uszkodzenia spowodowane pożarem, aż po przypadkowe skasowanie danych, wewnętrzne pliki kadrowe były narażone na działanie wielu niszczących sił.


3. Korzystanie z chmury może znacznie obniżyć koszty ogólne.

W zależności od wielkości operacji, Państwa firma może wydawać ogromne sumy na modernizację i utrzymanie sprzętu komputerowego. Dzięki naszym usługom w chmurze, firmy mogą odciążyć się od tych kosztów i skupić się na ważniejszych priorytetach. Niezależnie od konkretnej branży, firmy, które redukują koszty infrastruktury są w znacznie lepszej pozycji, aby rozwijać się w tej konkurencyjnej branży.

Nasze usługi w chmurze są rozliczane na podstawie uzgodnionej podstawy „za miesiąc”. Oznacza to, że nie będzie konieczności dokonywania dużych inwestycji z góry; płacą Państwo tylko w miarę korzystania z oprogramowania, więc łatwiej jest zaplanować budżet.


4. Nasze podejście oparte na chmurze prowadzi do skrócenia czasu wdrażania aplikacji.

W celu realizacji istotnych zadań, współcześni menedżerowie firm mogą korzystać z szeregu uzupełniających się aplikacji. W przeszłości wdrażanie aplikacji było często długotrwałym, uciążliwym procesem. Nawet bez możliwości wystąpienia nieprzewidzianych problemów lub awarii, proces ten mógł prowadzić do niedotrzymania terminów i niezrealizowania celów. Obecnie rozwiązania dla pracowników oparte na chmurze sprawiają, że wdrażanie nowych, ważnych aplikacji jest prostsze i bardziej efektywne.

To tylko kilka z najbardziej podstawowych zalet usług aplikacji w chmurze, które możemy zapewnić. W miarę rozwoju i doskonalenia usług w chmurze, menedżerowie kadr uzyskają dostęp do nowych funkcji oprogramowania o jeszcze większej użyteczności. Lista płac i frekwencja to dwa z najważniejszych wskaźników nowoczesnego zarządzania personelem. Mając dokładną ewidencję obecności, menedżerowie mogą właściwie ocenić, na jakim etapie są pracownicy i którzy z nich potrzebują więcej wskazówek. Proste błędy płacowe mogą obniżyć morale pracowników i zniechęcić pracowników do pracy w pełnym wymiarze godzin. Nasze oprogramowanie do zarządzania personelem oparte na chmurze pomoże wyeliminować uciążliwe błędy w listach płac.

Dlaczego nie zmigrować kadr i płac do naszych rozwiązań opartych na chmurze? Jest to zarówno prosty, jak i efektywny proces. Państwa firma może doświadczyć nowego świata wygody, bezpieczeństwa i mobilnego dostępu. Chmura wciąż osiąga nowe poziomy szybkości i niezawodności, dlatego menedżerowie mogą wykorzystać ją do usprawnienia podstawowych funkcji firmy.


Nasze publikacje w zakresie skłądek na ubezpieczenie społeczne w Polsce

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze publikacje »

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje