Usługi bankowe dla firm

/ Usługi administracyjne dla przedsiębiorstw

Zespoły księgowo-płacowe getsix® specjalizują się w świadczeniu wsparcia w zakresie większości wymogów naszych klientów dotyczących bankowości oraz stanowią jedyny punkt kontaktowy dla wszystkich ich wniosków bankowych.

Bankowość internetowa to oszczędność czasu i pieniędzy

Bankowość internetowa (bankowość online) to wygodne zdalne udogodnienie, zapewniające nam łatwy i bezpieczny dostęp do Państwa rachunków. Metoda ta pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ klienci getsix® mogą być pewni, że wszystkie wyciągi bankowe są natychmiast księgowane.

Autoryzacje dla personelu księgowo-płacowego getsix®

Większość banków oferuje bardzo prostą metodę autoryzacji użytkownika w ich systemie bankowości online.

Istnieją głównie dwie grupy użytkowników bankowości elektronicznej.

  • Jedna grupa ma nieograniczony dostęp do systemu, a
  • druga grupa posiada wszystkie uprawnienia z wyjątkiem prawa do podpisu.

Większość naszych klientów udostępnia nam drugą metodę autoryzacji użytkownika – z nieograniczonym dostępem do ich rachunków bankowych z wyjątkiem praw do podpisu, podczas gdy nieograniczony dostęp pozostaje w rękach osoby odpowiedzialnej po stronie naszych klientów.

Z wyjątkiem prawa do podpisu, następujące prawa są zwykle domyślne dla wszystkich odpowiedzialnych pracowników getsix® jako użytkowników:

  • Wprowadzanie płatności;
  • Wysyłanie płatności;
  • Odbieranie i przeglądanie sprawozdań bankowych.

Gotowe zlecenia zapłaty w celu zabezpieczenia płatności krytycznych czasowo przygotowywane przez getsix®

Korzystając z tej metody, możemy wysyłać do banku gotowe zlecenia zapłat, gdzie będą oczekiwać na podpis naszego klienta.

Jeśli takie jest życzenie klienta, getsix® przygotuje takie zlecenia zapłaty dla ZUS, w celach podatkowych i wynagrodzeń i innych, aby zwolnić naszych klientów z wykonywania tych zadań.

Kiedy nasi klienci podpisują zlecenia zdalnie, osoba lub osoby upoważnione uzyskują dostęp do serwera banku ze zdalnej lokalizacji za pomocą przeglądarki internetowej i podpisują je wyłącznie przy użyciu oprogramowania szyfrującego, karty inteligentnej lub czytnika, w zależności od systemu bankowości online dostarczanego przez banki naszym klientom.

Odbieranie i przeglądanie sprawozdań bankowych zabezpiecza księgowość bieżącą

getsix® korzysta z tej możliwości, aby upewnić się, że wszystkie rachunki bankowe są księgowane w regularnych odstępach czasu, odpowiednio szybko, aby upewnić się, że lista otwartych pozycji klienta jest zawsze aktualna. Inną korzyścią jest również to, czego nie dają sprawozdania bankowe, a mianowicie możliwość wysyłania pocztą tradycyjną. Poszczególne odstępy czasowe, w których będziemy pobierać i księgować rachunki bankowe zostaną uzgodnione w odpowiedniej umowie SLA.

Dodatkowe usługi w tym zakresie obejmują:

  • Pomoc przez otwieraniu firmowych rachunków bankowych;
  • Administrację i utrzymanie rachunków bankowych;
  • Stały monitoring posunięć banku w celu uzyskania dla klientów bieżących informacji nt. transakcji.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje