Profesjonalne usługi CPA

/ Usługi księgowe w Polsce

getsix® jako biegli rewidenci publiczni (CPA) oznacza, że zdaliśmy niezbędne egzaminy administrowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Świadczy to o tym, że jesteśmy firmą reprezentującą profesjonalne i etyczne zachowania i praktyki.

getsix® jako profesjonalna firma księgowa ma do odegrania ważną rolę w społeczeństwie. Inwestorzy, wierzyciele, pracodawcy i inne podmioty gospodarcze, wraz z rządem i opinią publiczną polegają na profesjonalnych księgowych w zakresie należytego zarządzania finansami i kompetentnego doradztwa w różnych sprawach biznesowych i podatkowych. Nasza firma świadczy takie usługi z właściwą postawą i zachowaniem, które, jak wiemy, mogą mieć wpływ na dobrobyt gospodarczy naszej społeczności i kraju. Stosowany przez nas „Kodeks Etyczny” opiera się na założeniu, że celem naszej profesjonalnej księgowości jest rozwój i utrzymanie najwyższych standardów zawodowych oraz działanie w interesie publicznym.


Co odróżnia nas od innych?

Jako właściciel firmy lub przedsiębiorca, Twoi ludzie i klienci są najważniejszymi czynnikami decydującymi o Twoim sukcesie lub potencjalnym sukcesie. Zdajemy sobie sprawę, że podczas gdy wiele firm jest napędzanych przez produkty, technologię lub maszyny, zasoby ludzkie napędzają sukces naszej firmy. Talent i motywacja naszych zespołów oraz ich zaangażowanie w dostarczanie wartości naszym klientom odróżnia nas od konkurencji.

getsix® usługi i rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać unikalnym wymaganiom wielu sektorów przemysłu. Niezależnie od tego, czy podejmujesz decyzje dotyczące planu korzyści, wybierasz strukturę podmiotu gospodarczego, czy nawet strategizujesz długoterminowy osobisty i zawodowy sukces finansowy, getsix® posiada wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić kompleksowe usługi i rozwiązania, które spełnią Twoje unikalne wymagania.

Nasz certyfikat można zobaczyć tutaj.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje