Kompleksowe rozwiązania usługowe

/ Zakres naszych usług outsourcingowych

Zapewniamy kompleksową księgowość, przygotowanie list płac oraz sprawozdawczość dla podatków od wynagrodzeń, podatków od sprzedaży, podatków od dóbr osobowych oraz ewidencjonowanie firmy i tym podobne. Nasz doświadczony i oddany zespół ściśle współpracuje z klientami, zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami, aby zapewnić terminowe i dokładne sprawozdania. Oprócz tych usług możemy zaoferować usługę „Dyrektor finansowy na pół etatu” dla firm zbyt małych, aby wspierać to stanowisko finansowo-księgowe. Nasz profesjonalny personel spotka się z naszymi klientami okresowo, aby dokonać kompleksowego przeglądu finansowego i aby omówić zmiany w planie i działania naprawcze. Jak zawsze staramy się edukować i wzmacniać naszych klientów. Nasz sukces jest bezpośrednio związany z sukcesem naszych klientów.

Kompleksowy outsourcing finansów i księgowości

Departament ds. finansów i księgowości ma zasadnicze znaczenie dla długoterminowego sukcesu każdej firmy. getsix® to doświadczona firma świadcząca finansowe usługi BPO, która jest w stanie dodać znaczną wartość do Państwa firmy, działając jako wirtualny dział księgowości. Dzięki naszemu doświadczeniu w finansach i księgowości getsix® jest w stanie zaoferować wysokiej jakości kompleksowe usługi księgowe i płacowe w najbardziej opłacalny sposób, co daje Państwu przewagę nad konkurencją.

getsix® zapewnia kompleksowy zakres usług biznesowych, doradczych, księgowych, płacowych oraz IT, aby dostarczyć klientom rozwiązanie „wszystko pod jednym dachem” w ramach aspektu finansowego organizacji. Dzięki całkowitemu usunięciu tego obciążenia mogą Państwo skupić swoje siły na zwiększeniu skuteczności innych aspektów działalności.

Za pomocą szeroko zakrojonych badań, analizy i planowania strategicznego, getsix® oferuje cenne wskazówki pozwalające wzmocnić składniki finansowe działalności naszych klientów. Zyskujemy dogłębne zrozumienie potrzeb każdego klienta i tworzymy dla niego unikalne narzędzia do zarządzania usługami finansowo-księgowymi, skupiając się na obniżeniu poziomu ryzyka i zwiększeniu wydajności.

getsix® Advantage – skuteczny outsourcing usług finansowo-księgowych

getsix® zobowiązuje się do dostarczania swoim klientom najlepszych wyników. Nasi analitycy finansowi rutynowo zbierają, analizują i podsumowują konta klienta, aby określić stan finansowy organizacji i odpowiednio dostosowują swoje postępowanie. Badamy potrzeby naszych klientów w zależności od skali ich działalności i świadczymy usługi finansowe i księgowe, aby ich organizacje mogły przeć do przodu. Zamiast skupiać się na krótkoterminowych zyskach, pilnujemy, aby dobrze świadczyć usługi finansowe i księgowe oraz tworzyć partnerstwa oparte na innowacyjności i przemianie w celu osiągnięcia trwałego sukcesu.

getsix® jest w stanie zapewnić klientom wiele korzyści za pomocą naszych spójnych usług i strategii oraz czynników sukcesu.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje