Nasze usługi

Naszym głównym celem jest bycie silnym partnerem dla firm i przedsiębiorców działających w Polsce oraz codzienne wspieranie ich w zarządzaniu procesami biznesowymi. Oferujemy pakiet specjalnych, dopasowanych do potrzeb Klienta usług, z następujących obszarów:

getsix Cubes

Koncentrujemy się przede wszystkim na spełnianiu wymagań zagranicznych spółek kapitałowych i ich właścicieli / dyrektorów zarządzających.


Dopasowujemy się do Państwa potrzeb

Możemy dostarczyć jedną lub dwie pojedyncze usługi, całą funkcję (np. podatkową, księgową lub HR) lub kompleksowy proces biznesowy. Przekształcamy i zarządzamy istniejącymi usługami lub tworzymy i uruchamiamy zupełnie nowe. Możemy zaoferować Ci usługę, lub pełne rozwiązanie, na wiele sposobów, dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania w wybranym przez Ciebie języku.


Oferujemy szeroki zakres usług różnego rodzaju:

Usługi biznesowe

Jeżeli chcesz zlokalizować swoją firmę w Polsce, z wielką przyjemnością podejmiemy wszystkie niezbędne kroki w Państwa imieniu. Zaczynamy od założenia Państwa firmy – w tym adresu prawnego, aż po kompletne usługi wirtualnego biura. Pozwala zaoszczędzić nie tylko koszty wynajmu i obsługi, ale także koszty personelu. Skup się na swojej działalności a my zadbamy o sprawne zarządzanie przepływem procesów administracyjnych.

Doradztwo

Niezależne doradztwo w zakresie mikroekonomii dostarczane przez nas, Twojego sprawdzonego specjalisty, gwarantuje maksymalną wydajność w Twojej firmie. Kontrola gwarantowana przez nas zapewnia oszczędności, ważne zarządzanie ryzykiem i wczesne wykrywanie negatywnych wydarzeń. Łatwe do zrozumienia raporty ułatwiają planowanie, zarządzanie i sterowanie Twoją firmą.

Usługi księgowe

Zobowiązujemy się do pełnej księgowości, co pozwoli Ci skutecznie realizować swoje przedsiębiorcze plany. Nasza rachunkowość obejmuje wszystkie istotne zadania w zakresie rachunkowości, utrzymanie polskiego rejestru VAT, a także zwrot VAT i reprezentację w polskich organach podatkowych. Opracowanie polskiego rocznego sprawozdania finansowego i pakietów konsolidacyjnych zgodnie z niemieckim kodeksem handlowym stanowi również część kompleksowego produktu, który został Państwu udostępniony przez nas. Kompleksowe rozwiązania do raportowania pozwalają na maksymalną kontrolę i przejrzystość.

Usługi płacowe

Obliczanie wynagrodzeń i rozliczanie to samodzielne dziedziny działalności w ramach organizacji. Są wspierane przez solidną wiedzę i stałe szkolenia, wzbogacone o najnowocześniejsze programy administracyjne, co pozwala na optymalne, ekonomiczne wykorzystanie. Oferujemy każdemu z naszych klientów, w ramach indywidualnego podejścia, rachunkowość płac obejmującą następujące funkcje: konserwację akt osobowych, obliczanie płac i wynagrodzeń, rozliczanie świadczeń socjalnych i zdrowotnych składki na ubezpieczenie, ulgi podatkowe dla kierownictwa i pracowników, przygotowanie regulaminu pracy i wynagrodzeń, wraz z instytucjami zabezpieczenia społecznego, okresowe badania podatkowe.

Usługi IT

Oferujemy firmie specjalistyczny personel, który doradzi i pomoże w zakresie bezpieczeństwa IT. Usługa obejmuje oprócz standardowego wsparcia także nadzór i zarządzanie aktualizacjami systemów komputerowych. Nasi wyspecjalizowani pracownicy zainstalują i skonfigurują dla Ciebie niezbędne oprogramowanie i system. Przekazujemy wszystkie firmowe dane na żywo za pośrednictwem portalu klienta.

Sprzedaż IT

Sprzedaż IT oferuje doskonałe zwieńczenie Twojego outsourcingu. Rozumiemy przez to, że Twoja firma otrzyma oprócz wsparcia technicznego i konserwacji także odpowiednie rozwiązania sprzętowe IT, spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki temu możesz mieć dostęp do wielu usług z jednego źródła – ekonomicznie, wydajnie i bez utraty jakości. Wyspecjalizowana kadra po szczegółowej analizie Twoich potrzeb zapewni Ci optymalne środowisko IT. Zaczniemy od sprzętu, aż po najlepiej dopasowane oprogramowanie biznesowe. Dzięki naszym specjalistom IT jesteśmy gotowi do wykonania najbardziej skomplikowanego zlecenia po konkurencyjnej cenie.

Usługi podatkowe

Właściwa, skuteczna usługa doradztwa podatkowego i doradczego, a także optymalizacja obciążeń podatkowych pozostaje podstawą naszych usług. Zatrudniamy specjalistów, aby zminimalizować ryzyko podatkowe. Koncentrujemy się na osiągnięciu tego celu na opiniach podatkowych, interpretacjach i wyjaśnieniach podatkowych, konsultacjach i planowaniu środków optymalizacji obciążeń podatkowych, a także na wdrażaniu strategii. Co więcej, oferujemy ukierunkowane usługi doradcze w zakresie polityki podatkowej i księgowej, należytej staranności umów, zaliczek na podatek obrotowy, a nawet reprezentacji firmy w Polskiej Izbie Skarbowej.

Usługi prawne

Dla płynnego przepływu firmy, od samego początku kluczową rolę odgrywaja wnikliwe doradztwo prawne. Opierając się na zgromadzonej wiedzy, jako firma doradcza utworzyła dział prawny, który jest przygotowany do spełnienia oczekiwań zagranicznych firm działających w Polsce. Zaczynając od założenia firmy przez nasz oddział, a kończąc na doradztwie prawnym. W ramach Twoich bieżących operacji pozostajemy do Twojej dyspozycji w celu wykonania należytej staranności umów.

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje