Nasze usługi

Naszym głównym celem jest bycie silnym partnerem dla firm i przedsiębiorców działających w Polsce oraz codzienne wspieranie ich w zarządzaniu procesami biznesowymi. getsix® oferuje pakiet specjalnych, dopasowanych do potrzeb Klienta usług, z następujących obszarów:

Bez-nazwy-1

getsix® koncentruje się przede wszystkim na spełnianiu wymagań zagranicznych spółek kapitałowych i ich właścicieli / dyrektorów zarządzających.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

getsix® może dostarczyć jedną lub dwie pojedyncze usługi, całą funkcję (np. podatkową, księgową lub HR) lub kompleksowy proces biznesowy. Przekształcamy i zarządzamy istniejącymi usługami lub tworzymy i uruchamiamy zupełnie nowe. Możemy zaoferować Ci usługę, lub pełne rozwiązanie, na wiele sposobów, dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania w wybranym przez Ciebie języku.

getsix® oferuje szeroki zakres usług różnego rodzaju:

Usługi biznesowe

Jeżeli chcesz zlokalizować swoją firmę w Polsce, getsix® z wielką przyjemnością podejmie wszystkie niezbędne kroki w Twoim imieniu. Zaczynamy od założenia Twojej firmy – w tym adresu prawnego, aż po kompletne usługi wirtualnego biura. Pozwala zaoszczędzić nie tylko koszty wynajmu i obsługi, ale także koszty personelu. Skup się na swojej działalności a getsix® zadba o sprawne zarządzanie przepływem procesów administracyjnych.

Doradztwo

Niezależne doradztwo w zakresie mikroekonomii dostarczane przez getsix®, Twojego sprawdzonego specjalisty, gwarantuje maksymalną wydajność w Twojej firmie. Kontrola gwarantowana przez getsix® zapewnia oszczędności, ważne zarządzanie ryzykiem i wczesne wykrywanie negatywnych wydarzeń. Łatwe do zrozumienia raporty ułatwiają planowanie, zarządzanie i sterowanie Twoją firmą.

Usługi księgowe

getsix® zobowiązuje się do pełnej księgowości, co pozwoli Ci skutecznie realizować swoje przedsiębiorcze plany. getsix® rachunkowość obejmuje wszystkie istotne zadania w zakresie rachunkowości, utrzymanie polskiego rejestru VAT, a także zwrot VAT i reprezentację w polskich organach podatkowych. Opracowanie polskiego rocznego sprawozdania finansowego i pakietów konsolidacyjnych zgodnie z niemieckim kodeksem handlowym stanowi również część kompleksowego produktu, który został Państwu udostępniony przez getsix®. Kompleksowe rozwiązania do raportowania pozwalają na maksymalną kontrolę i przejrzystość.

Usługi płacowe

Obliczanie wynagrodzeń i rozliczanie to samodzielne dziedziny działalności w ramach organizacji getsix®. Są wspierane przez solidną wiedzę i stałe szkolenia, wzbogacone o najnowocześniejsze programy administracyjne, co pozwala na optymalne, ekonomiczne wykorzystanie. getsix® oferuje każdemu z naszych klientów, w ramach indywidualnego podejścia, rachunkowość płac obejmującą następujące funkcje: konserwację akt osobowych, obliczanie płac i wynagrodzeń, rozliczanie świadczeń socjalnych i zdrowotnych składki na ubezpieczenie, ulgi podatkowe dla kierownictwa i pracowników, przygotowanie regulaminu pracy i wynagrodzeń, wraz z instytucjami zabezpieczenia społecznego, okresowe badania podatkowe.

Usługi IT

getsix® oferuje firmie specjalistyczny personel, który doradzi i pomoże w zakresie bezpieczeństwa IT. Usługa obejmuje oprócz standardowego wsparcia także nadzór i zarządzanie aktualizacjami systemów komputerowych. Nasi wyspecjalizowani pracownicy zainstalują i skonfigurują dla Ciebie niezbędne oprogramowanie i system. getsix® przekazuje wszystkie firmowe dane na żywo za pośrednictwem portalu klienta.

Sprzedaż IT

getsix® Sprzedaż IT oferuje doskonałe zwieńczenie Twojego outsourcingu. Rozumiemy przez to, że Twoja firma otrzyma oprócz wsparcia technicznego i konserwacji także odpowiednie rozwiązania sprzętowe IT, spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki temu możesz mieć dostęp do wielu usług z jednego źródła – ekonomicznie, wydajnie i bez utraty jakości. Wyspecjalizowana kadra getsix® po szczegółowej analizie Twoich potrzeb zapewni Ci optymalne środowisko IT. Zaczniemy od sprzętu, aż po najlepiej dopasowane oprogramowanie biznesowe. Dzięki naszym specjalistom IT jesteśmy gotowi do wykonania najbardziej skomplikowanego zlecenia po konkurencyjnej cenie.

Usługi podatkowe

Właściwa, skuteczna usługa doradztwa podatkowego i doradczego, a także optymalizacja obciążeń podatkowych pozostaje podstawą naszych usług. getsix® zatrudnia specjalistów, aby zminimalizować ryzyko podatkowe. getsix® koncentruje się na osiągnięciu tego celu na opiniach podatkowych, interpretacjach i wyjaśnieniach podatkowych, konsultacjach i planowaniu środków optymalizacji obciążeń podatkowych, a także na wdrażaniu strategii. Co więcej, getsix® oferuje ukierunkowane usługi doradcze w zakresie polityki podatkowej i księgowej, należytej staranności umów, zaliczek na podatek obrotowy, a nawet reprezentacji firmy w Polskiej Izbie Skarbowej.

Usługi prawne

Dla płynnego przepływu firmy, od samego początku kluczową rolę odgrywaja wnikliwe doradztwo prawne. Opierając się na zgromadzonej wiedzy, getsix® jako firma doradcza utworzyła dział prawny, który jest przygotowany do spełnienia oczekiwań zagranicznych firm działających w Polsce. Zaczynając od założenia firmy przez nasz oddział, a kończąc na doradztwie prawnym. W ramach Twoich bieżących operacji getsix® pozostaje do Twojej dyspozycji w celu wykonania należytej staranności umów.

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje