Kariera – oferty pracy w getsix®

O nas

getsix® oferuje usługi księgowe, rachunkowe oraz kadry i płace ze szczególną orientacją na potrzeby średnich i dużych przedsiębiorców. Analizujemy aktualne zmiany prawne i doradzamy w zakresie podatków i najnowszych zmian prawnych na terenie Polski. Jesteśmy członkami międzynarodowych organizacji zrzeszających biura rachunkowe i doradców podatkowych, co umożliwia nam wspieranie Państwa przy inwestycjach zagranicznych. Dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski oferujemy wsparcie przy wszystkich czynnościach związanych z założeniem oddziału lub firmy oraz prowadzeniem jej działów księgowych i kadrowych.


Aktualne oferty pracy

Biuro Rachunkowe Wrocław


Jesteś studentem ? Sprawdź nasze oferty staży!


Dlaczego warto z nami pracować

W getsix® wierzymy, że naszym największym atutem jest nasz utalentowany i oddany zespół. Kultura naszej firmy opiera się na zasadach współpracy, innowacji i ciągłego doskonalenia zawodowego. Promujemy integracyjne i wspierająceśrodowisko, które ceni pracęzespołową, indywidualny rozwój i równowagęmiędzyżyciem zawodowym a prywatnym. Jako członek rodziny getsix® będziesz miał okazję pracować z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami i uczestniczyć w znaczących projektach, które mają pozytywny wpływ na firmy i społeczności.

Zrób pierwszy krok w kierunku wyjątkowej kariery, przeglądając dedykowaną sekcję na naszej stronie internetowej i odkrywaj możliwości, które czekają na Ciebie w getsix®.


Benefity

APLIKUJ TERAZ


Poczuj atmosferę naszej firmy

getsix atmosphere1 getsix atmosphere2 getsix atmosphere3 getsix atmosphere4 getsix atmosphere5 getsix atmosphere6 getsix atmosphere7 getsix atmosphere8

Obserwuj nas

Jesteśmy członkiem międzynarodowego stowarzyszenia HLB Global

Biuro rachunkowe getsix® jest członkiem szybko rozwijającej się, dynamicznej sieci niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych HLB International. Partnerzy HLB to podmioty o ugruntowanych pozycjach w swoich krajach. Wiele z nich znajduje się w krajowej pierwszej dwunastce firm doradczych i księgowych.

hlb icon

Nasze Biura

Poczuj atmosferę naszej firmy

Dołącz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!
Wypełnij poniższy formularz dołączając swoje CV

Ostatnia aktualizacja : 06.02.2024

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje