Kariera – oferty pracy w getsix®

O nas

getsix® oferuje usługi księgowe, rachunkowe oraz kadry i płace ze szczególną orientacją na potrzeby średnich i dużych przedsiębiorców. Analizujemy aktualne zmiany prawne i doradzamy w zakresie podatków i najnowszych zmian prawnych na terenie Polski. Jesteśmy członkami międzynarodowych organizacji zrzeszających biura rachunkowe i doradców podatkowych, co umożliwia nam wspieranie Państwa przy inwestycjach zagranicznych. Dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski oferujemy wsparcie przy wszystkich czynnościach związanych z założeniem oddziału lub firmy oraz prowadzeniem jej działów księgowych i kadrowych.


Aktualne oferty pracy

Biuro Rachunkowe Wrocław


Jesteś studentem ? Sprawdź nasze oferty staży!


Dlaczego warto z nami pracować

W getsix® wierzymy, że naszym największym atutem jest nasz utalentowany i oddany zespół. Kultura naszej firmy opiera się na zasadach współpracy, innowacji i ciągłego doskonalenia zawodowego. Promujemy integracyjne i wspierająceśrodowisko, które ceni pracęzespołową, indywidualny rozwój i równowagęmiędzyżyciem zawodowym a prywatnym. Jako członek rodziny getsix® będziesz miał okazję pracować z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami i uczestniczyć w znaczących projektach, które mają pozytywny wpływ na firmy i społeczności.

Zrób pierwszy krok w kierunku wyjątkowej kariery, przeglądając dedykowaną sekcję na naszej stronie internetowej i odkrywaj możliwości, które czekają na Ciebie w getsix®.


Benefity

APLIKUJ TERAZ


Poczuj atmosferę naszej firmy

Obserwuj nas

Jesteśmy członkiem międzynarodowego stowarzyszenia HLB Global

Biuro rachunkowe getsix® jest członkiem szybko rozwijającej się, dynamicznej sieci niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych HLB International. Partnerzy HLB to podmioty o ugruntowanych pozycjach w swoich krajach. Wiele z nich znajduje się w krajowej pierwszej dwunastce firm doradczych i księgowych.

Nasze Biura

Poczuj atmosferę naszej firmy

Dołącz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!
Wypełnij poniższy formularz dołączając swoje CV

Ostatnia aktualizacja : 06.02.2024

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje