Menu

Kariera

Oferty pracy w getsix®

Jeśli szukasz miejsca pracy w przyjaznej firmie, dołącz do nas! Dajemy Tobie możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji międzynarodowej, a także masz możliwość zwiększyć swoje kwalifikacje.

Aktualne oferty pracy

Wrocław

Programistka / Programista .NET

Aplikuj

Księgowy / Księgowa

Aplikuj

Zastępca Głównego Księgowego

Aplikuj

Szczecin

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Aplikuj

Księgowy / Księgowa

Aplikuj

Pozostałe oferty pracy

Przedstawiciel handlowy na rynek polski

Aplikuj

Rekrutacja

Podczas selekcji kandydatów, getsix® kładzie duży nacisk na kompetencje zawodowe, dlatego mile widzianym jest, aby Kandydaci udostępniali nam dokumenty potwierdzające ich kwalifikacje (np. certyfikaty, dyplom uniwersytecki), jak również historię zatrudnienia i referencje. Proszę nie umieszczać informacji na temat rasy, pochodzenia, płci, wyznania, stopnia niepełnosprawności, wieku lub orientacji seksualnej.

Jeżeli osoby aplikują listownie i chciałyby odzyskać dokumenty po zakończonej rekrutacji, prosimy o dołączenie do dokumentów zaadresowanej koperty zwrotnej ze znaczkiem pocztowym. W przeciwnym razie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych będzie nam przysługiwać prawo do używania dokumentów przez kolejnych 12 miesięcy. Przesyłając nam swoją aplikację, kandydaci tym samym potwierdzają wiarygodność załączonych dokumentów. Pracodawca może angażować się w oskarżenie nieuczciwego aplikanta, o przekazywanie nieprawdziwych danych.

Polityka bezpieczeństwa

Poprzez przekazanie aplikacji pocztą lub e-mailem, kandydaci wyrażają zgodę na jej dalsze wykorzystanie w procesie rekrutacji i przechowywanie danych personalnych w naszej bazie danych przez okres 12 miesięcy. W każdej chwili osobie aplikującej przysługuje prawo wycofania swoich danych osobowych z obiegu dokumentacji w getsix®.

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje