Księgowość dla branży nieruchomości

/ Usługi biznesowe dla różnych branż

Księgowość dla branży nieruchomości – specjaliści z getsix® podpowiadają, na co warto zwrócić uwagę

Dlaczego getsix®?

We współczesnej rzeczywistości ekonomicznej, gdzie rynek rozwija się tak szybko, firmy z branży nieruchomości borykają się z wieloma problematycznymi kwestiami - planowaniem strategicznym, planowaniem budżetowym, zwiększaniem efektywności, zarządzaniem, sprawozdawczością podatkową i ustawową.

Funkcjonując na rynku nieruchomości niezbędny jest dobry prawnik, kompetentne biuro rachunkowe oraz solidny doradca podatkowy. W getsix kompleksowo obsługujemy podmioty inwestujące w branżę nieruchomości.

Księgowość dla branży nieruchomości

Dla developera, inwestora lub innego przedsiębiorstwa z branży nieruchomości i budownictwa liczy się przede wszystkim skuteczna obsługa księgowa, błyskawiczne rozwiązywanie problemów i pomoc w procesach biznesowych. Elementem wplecionym we wszystkie te działania jest księgowość.

Nasza kancelaria podatkowa i prawna getsix® Tax & Legal zapewnia rzetelne prowadzenie księgowości dla agencji nieruchomości na najwyższym poziomie.

Zapewniamy wszechstronną obsługę wszystkim przedsiębiorstwom poszukującym kompleksowych rozwiązań w tym zakresie. Troszczymy się o to, aby podmioty działające w branży nieruchomości mogły poprawnie rozliczać się z Urzędem Skarbowym, a ich księgowość była prowadzona solidnie i rzetelnie.


Usługi księgowe dla branży nieruchomości na terenie
Polski - nasza oferta

W getsix® dział Specjalistów ds. Nieruchomości ze wszystkich naszych biur w Polsce zapewnia najwyższej jakości wszechstronną usługę księgową dla przedsiębiorstw z obszaru nieruchomości. Nasi specjaliści dysponują dużym doświadczeniem praktycznym uzyskanym dzięki aktywnemu uczestnictwu w licznych transakcjach. Świadczymy usługi księgowe dla firm z różnych branż branży nieruchomości: centrów handlowych, biurowców, akademików oraz towarzystw finansowania inwestycji.


Nasze kompleksowe usługi księgowe dla deweloperów, posiadaczy nieruchomości, funduszy inwestycyjnych i innych podmiotów działających na rynku nieruchomości obejmują:

 1. Ewidencjonowanie i prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 2. Przygotowanie sprawozdań finansowych.
 3. Obliczanie kowenantów w spółce nieruchomościowej.
 4. Sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości (PON) oraz podań o niezaleganie z podatkami i składkami.
 5. Ewidencja i rozliczanie kosztów bieżącej budowy nieruchomości w stosunku do budżetu.
 6. Wystawianie rachunków sprzedaży, refaktur, dystrybucja faktur do najemców.
 7. Inwentaryzacja środków trwałych.

Prowadzenie księgowości dla firmy deweloperskiej

getsix® oferuje obsługę rachunkowo-księgową dla sektora nieruchomości, zarówno dla nieruchomości oddanych do użytku, jak i dla nieruchomości w budowie.

W ciągu ostatnich lat nawiązaliśmy ścisłą współpracę z licznymi inwestorami i deweloperami i (niezależnie od tego, czy zadania dotyczyły dużych biurowców, czy małego biznesu polegającego na wynajmie mieszkań) każdemu projektowi poświęcaliśmy maksimum naszej uwagi.

Jeśli taka usługa jest dla Państwa interesująca nasze księgowe są do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt.

Formularz kontaktowy »

Usługi i doradztwo podatkowe

Firmy działające w sektorze nieruchomości wyjątkowo często borykają się z problemami podatkowymi związanymi ze zmieniającymi się przepisami prawa i nowelizacjami rozporządzeń. Zdobyte przez lata doświadczenie naszego zespołu Getsix przekłada się na wszechstronną obsługę podatkową bez względu na złożoność i skalę problemu.

Oferujemy pomoc w zakresie zagadnień VAT, CIT, WHT, a także sporządzamy analizy, ekspertyzy, opinie, recenzje podatkowe oraz świadczymy doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem podatkowym. Kompetencje naszych specjalistów znajdują odzwierciedlenie w licznych tytułach i odznaczeniach, które getsix regularnie otrzymuje w plebiscytach branżowych i ogólnopolskich.


Separator

/ Nasze publikacje

Nowoczesna księgowość na systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central

Klienci mają różne możliwości współpracy z Grupą getsix® w zakresie obsługi księgowej, zależnie od swoich potrzeb i wymagań prawnych. Jeżeli firma nie posiada własnego systemu finansowo-księgowego lub czuje potrzebę jego zmiany, jako jedno z dostępnych w getsix® rozwiązań, proponujemy wdrożenie modułu księgowego klasy ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV).

Nasza usługa dotycząca dla branży nieruchomości - co nas wyróżnia:

 1. Indywidualna obsługa klienta
  Każdy klient ma do dyspozycji osobę do bezpośredniego kontaktu, również znającą języki obce, oraz zespół, który go wspiera.
 2. getsix® jest częścią HLB International
  międzynarodowa sieć firm doradczych i audytorskich.
 3. Extranet klienta
  Mają Państwo możliwość korzystania z naszego portalu klienta, gdzie udostępniamy Państwu aktualne dane.
 4. Raporty specjalne i analizy
  Wiarygodna analiza danych staje się z każdym dniem coraz ważniejsza. Mogą one stać się podstawą Państwa przewagi konkurencyjnej. Dlatego getsix® oferuje Państwu możliwość tworzenia indywidualnych analiz (Big Data Analytics - Real-Time Analytics) oprócz standardowych raportów dostępnych w extranecie klienta.
 5. Sprawozdawczość i komunikacja w 3 językach
  Raportowanie i komunikacja dostępne w języku polskim, niemieckim i angielskim.
 6. Dobrze wyszkolony i dobrze zorganizowany profesjonalny personel
  Jakość świadczonych przez nas usług została potwierdzona certyfikatem TÜV NORD ISO 9001:2015.
 7. Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  Bezpieczeństwo Państwa danych jest dla nas priorytetem. Dlatego nasz dział IT co roku odnawia certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą ISO/IEC 2700.

Nasze biura świadczące usługi księgowe, podatkowe i prawne znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Sprawdź nasze biura rachunkowe, zajmujące się obsługą księgową firm produkcyjnych i skontaktuj się z nami.

Kontakt »


Nasze zrealizowane projekty

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym portfiolio projektów, które zostały zrealizowane we współpracy z naszymi klientami. Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy oraz oceny, które obejmują różnorodne aspekty księgowości. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w obszarze księgowości, dlatego też każdy projekt został starannie opracowany w oparciu o najnowsze standardy i praktyki branżowe. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub skorzystania z naszych usług księgowych.

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze publikacje »


Nasze publikacje dotyczące specjalistycznych rozwiązań opartych o Microsoft Dynamics 365 Business

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze publikacje »

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 04.03.2024

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje