Zespoły w naszej firmie

/ Nasz profil działalności

Pracownicy getsix® stanowią nie tylko bogactwo naszej firmy, ale również sprawiają, że staje się ona silniejsza. W związku z tym poświęcamy dużo cennego czasu i zasobów na stałe zapewnianie naszym specjalistom szkoleń zawodowych. Stawiamy na samodzielność naszych pracowników bez konieczności nakładania na nich obowiązków. Pozwala to na swobodę działań w ramach obowiązków osobistych i ma pozytywny wpływ na wydajność ich pracy. Z punktu widzenia opłacalności takie spojrzenie równoważy poszczególne działania zespołowe, co skutkuje wzrostem motywacji w miejscu pracy. Nasi pracownicy powiedzieli nam, że zapewnia to świetną atmosferę. Efektem tego jest bardzo niska rotacja personelu.


Poznaj nasze zespoły


Zarząd getsix®

getsix® Management

Zespół i Zarząd getsix®

getsix® Team

Wzrost. Zyskowność. Zrównoważony rozwój

Stawianie czoła przyszłości, udane napędzanie wzrostu i maksymalizacja wartości biznesowej wymagają od Państwa jako właścicieli firm osobistej odwagi i inspiracji. getsix® to firma księgową, która Państwa tam doprowadzi. Jesteśmy zaufanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają klientom poruszać się tam, gdzie występuje ryzyko biznesowe i niepewność, aby osiągnąć założenia wizji firmy i osobiste.


Musi iść nam dobrze

Ponad 95% naszych klientów mówi nam, że są zadowoleni z naszej pracy i nawiązanej relacji.


Liczy się zaufanie

Jednym z największych wyzwań stojących przed ludźmi jest wzajemne zaufanie. Gdy chodzi o tak ważne sprawy jak Państwa firma, pieniądze i przyszłość, kwestia zaufania robi się jeszcze trudniejsza. Prawda jest taka, że nikt nie odnosi sukcesu sam. Jest to wspólna podróż i rodzi się tylko jedno pytanie: Z kim mam ją odbyć? Zdobądźcie Państwo wiedzę ekspercką, której potrzebujecie, i wsparcie, na które zasługujecie, od profesjonalistów, którzy rozumieją Państwa świat. Dajcie nam Państwo możliwość zdobycia zaufania, a nasz zespół stanie się częścią Państwa zespołu. W celu uzyskania bezpłatnych konsultacji na temat zakresu pomocy, jakiej getsix® może Państwu udzielić, prosimy o kontakt telefoniczny z nami lub bezpośredni kontakt z jednym z naszych partnerów, jeśli tego sobie Państwo życzą.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 01.02.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje