Zarządzanie rachunkowością

/ Pełna księgowość i usługi księgowe

getsix® usługi księgowości zarządczej są opłacalną alternatywą dla prowadzenia własnej funkcji w firmie. Usługa jest całkowicie elastyczna, jeśli chodzi o zakres podejmowanych prac, sposób interakcji z Państwem, raportowanie i informacje zarządcze, które Państwo otrzymują.

Możesz mieć bezpieczny dostęp online do swoich danych, dając uprawnionym osobom jednoczesny dostęp do aktualnych informacji finansowych. Pozwala nam to również na współpracę z Państwem, jeśli zajdzie taka potrzeba, a zadania i obowiązki mogą być łatwo przydzielone.

Ta dostosowana informacja finansowa o Twojej firmie może być również dostępna przez smartfony:

Proszę przeczytać więcej o naszym eService 'Mobile Reporting for iPhone and iPad’.

Będziesz miał dostosowane informacje zarządcze, w pełni dostosowane do Twoich wymagań i Twojej firmy. A dzięki raportowaniu poprzez Zarządzanie rachunkowością
bezpieczny portal klienta, wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe, aby mieć wiarygodne informacje zarządcze na wyciągnięcie ręki – tam, gdzie ich potrzebujesz, kiedy ich potrzebujesz.

Kiedy otrzymasz raport, będzie on dostosowany do Twoich potrzeb. Zarządzanie rachunkowością
zainwestuj z Tobą czas, aby w pełni zrozumieć Twoją firmę i odpowiednie kluczowe wskaźniki wydajności. Zostaną one włączone do raportów zarządczych, dzięki czemu będziesz miał dostęp do informacji, na których możesz polegać.

Sercem wszystkich naszych rozwiązań dla klientów jest pragnienie wydajności. Staramy się rzucić wyzwanie istniejącym praktykom pracy i tam, gdzie jest to właściwe, zidentyfikować obszary, w których możemy zaproponować ulepszenia.

Kluczowe cechy:

    • Płatności dostawców – Pozycje otwarte;

 

  • Preparing management management reporting pack;
  • Zaplanowane raporty jako poczta elektroniczna do wcześniej zdefiniowanych odbiorców o określonych godzinach;

 

<Sprawozdawczość wielowalutowa;

  • Analiza budżetowa;
  • 24/7 dostęp online do Twoich zapisów księgowych.

 

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje