Doradca podatkowy dla e-commerce i Amazon w Europie

/ Usługi biznesowe dla różnych branż

Profesjonalne wsparcie podatkowe dla sektora e-commerce

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która ma bogate doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych oraz specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla sprzedaży e-commerce, Amazon FBA czy eBay. Jeżeli są Państwo sprzedawcami internetowymi, to nasza oferta doradztwa podatkowego dla sektora e-commerce jest stworzona właśnie dla Państwa.

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym dla sklepów internetowych oraz rozliczeniach podatkowych dla międzynarodowej sprzedaży z sektora e-commerce, w tym platformy Amazon.


Doradztwo podatkowe dla e-commerce i sklepów internetowych

Posiadamy profesjonalną wiedzę i doświadczenie z obsługi i doradztwa podatkowego biznesu ecommerce. Od kilkunastu lat doradzamy sklepom internetowym w rozliczeniach i przygotowaniu deklaracji oraz sprawozdań podatkowych.

Jeżeli prowadzą Państwo sprzedaż w zakresie Amazon FBA, eBay oraz sklepów ecommerce i potrzebują wsparcia w kwestiach prawno-podatkowych, służymy pomocą. Zapewniamy obsługę w językach: polskim, angielskim i niemieckim z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dzięki naszym doradcom podatkowym dla branży e-commerce będą Państwo mogli w pełni skupić się na rozwoju biznesu i zwiększeniu przychodów. Oferujemy outsourcing kompleksowych usług prawno-podatkowych. Wszystkie działania skupiamy na tym, by mieli Państwo zapewnioną pełną obsługę podatkową sklepu internetowego. Koncentrujemy się na opiniach podatkowych, interpretacjach, doradztwie i planowaniu działań optymalizujących obciążenia podatkowe podmiotów e-commerce.

Nasz zespół ds. doradztwa podatkowego w Polsce

Rzetelne, efektywne doradztwo oraz planowanie podatkowe jest podstawą naszych usług. getsix® zatrudnia specjalistów, aby zminimalizować Państwa ryzyko podatkowe.

Aneta

Aneta Majchrowicz-Bączyk
Partner / Radca prawny
Główny Kierownik getsix Tax & Legal
PolskiEnglishDeutsch

Doradztwo podatkowe dla e-commerce i sprzedawców internetowych:

 • zakładanie firmy z sektora e-commerce i rejestracja działalności sklepów internetowych;
 • audyt i optymalizacja podatkowa sprzedawców internetowych;
 • doradztwo PIT, CIT oraz VAT;
 • restrukturyzacja podatkowa sklepów internetowych;
 • postępowanie przed organami podatkowymi;
 • sporządzanie deklaracji podatkowych.

VAT Compliance dla sprzedających online na terenie Europy

Wielu z naszych klientów to sprzedawcy Amazon z krajów Unii Europejskiej lub spoza UE. Oferujemy usługi rejestracji VAT w Europie, w tym dla sprzedawców internetowych (Amazon), m.in.:

 • rejestracja i wyrejestrowanie VAT;
 • składanie deklaracji VAT Compliance;
 • wypełnianie deklaracji Intrastat Compliance;
 • monitorowanie progów;
 • wyjaśnianie spraw z urzędami skarbowymi w Europie.

Zapraszamy do współpracy sprzedawców internetowych, przedstawicieli branży e-commerce, właścicieli sklepów internetowych, którzy potrzebują ekspertów specjalizujących się w zagadnieniach VAT-u międzynarodowego.

Usługi VAT Compliance dla sprzedających Online

Poznaj nasz zespół doradców podatkowych dla branży e-commerce. Skorzystaj z profesjonalnych usług doradztwa podatkowego dla sprzedawców internetowych! Na początek proponujemy bezpłatną konsultację dla branży e-commerce.


Separator

/ Nasze publikacje

Nowoczesna księgowość na systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central

Klienci mają różne możliwości współpracy z Grupą getsix® w zakresie obsługi księgowej, zależnie od swoich potrzeb i wymagań prawnych. Jeżeli firma nie posiada własnego systemu finansowo-księgowego lub czuje potrzebę jego zmiany, jako jedno z dostępnych w getsix® rozwiązań, proponujemy wdrożenie modułu księgowego klasy ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV).

Powiązane usługi dla sektora e-commerce:

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 26.11.2021

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje