Skanowanie dokumentów w chmurze – Online

/ Zewnętrzne zarządzanie dokumentami

Skanowanie i przechwytywanie danych w chmurze – co to jest?

Nie ma potrzeby wysyłania poufnych materiałów poza siedzibę firmy!

Niedrogie usługi skanowania i konwersji dokumentów wykonywane w Państwa chmurze.

Czy chcą Państwo zmniejszyć ilość papieru, ale nie chcą, aby poufne informacje były przekazywane poza siedzibę firmy? Nie ma problemu. Nasze usługi mogą przynieść kompletne możliwości skanowania i konwersji dokumentów w Państwa chmurze.

Digitalizacja najważniejszych dokumentów przy użyciu jednej z naszych usług skanowania i przechwytywania danych w chmurze usprawni działalność firmy, a także pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Dokumenty w formie elektronicznej są łatwe do przechowywania, transportowania, przesyłania i przeglądania. Wspomagają one również odzyskiwanie danych po awarii, ponieważ kopie mogą być bezpiecznie przechowywane poza chmurą.

Koniec z ręcznym wprowadzaniem danych! Zarówno „Cloud Scan&Capture”, jak i „Remote Scan&Capture” oparte na modelu „Software-as-a-Service (SaaS)” to nowe sposoby na szybsze i tańsze przetwarzanie dokumentów.

Dla tej specjalistycznej usługi wdrożeniowej wprowadziliśmy nowe usługi o nazwie „Cloud Scan&Capture” oraz „Remote Scan&Capture”, które oparte są na modelu „pay-as-you-go”. Rozwiązania te zostały stworzone w celu zautomatyzowania przetwarzania dokumentów i pomocy naszym klientom, którzy chcą ograniczyć wdrażanie oprogramowania i sprzętu w swoim środowisku komputerowym. Wiele małych, średnich i dużych firm korzysta z naszych rozwiązań „Cloud Scan&Capture” lub „Remote Scan&Capture”, które koncentrują się na minimalizacji kosztów operacyjnych.


Czym dokładnie jest nasz „Cloud Scan&Capture”?

Nasze rozwiązanie „Cloud Scan&Capture” jest kompletnym i elastycznym rozwiązaniem w chmurze, które pozwala na elektroniczne i inteligentne zarządzanie cyklem życia dokumentów.

Usługa ta jest oparta na przyjaznym dla użytkownika portalu internetowym bez konieczności instalacji oprogramowania. Nasze odpowiednie usługi skanowania i przechwytywania na miejscu mogą być szybko wdrożone, dzięki czemu Państwa firma może natychmiast skorzystać z oszczędności, używając wysoko cenionych produktów do przechwytywania i wyodrębniania dokumentów. Usługa „Cloud Scan&Capture” integruje funkcje pozwalające na szybsze i bezbłędne przetwarzanie i działa z większością typów dokumentów w Państwa procesach biznesowych. Usługa ta przyspieszy zarządzanie procesem zatwierdzania, jednocześnie szybko obniżając koszty operacyjne.


Czym dokładnie jest nasz „Remote Scan&Capture”?

Wiele organizacji opiera się na procesach opartych na dokumentach, które powstają w zdalnej lokalizacji, ale muszą być zrealizowane w innym miejscu.

Czy zastanawiają się Państwo nad skanowaniem swoich dokumentów, ale nie chcą Państwo, aby informacje zostały usunięte z chmury? Nasza bezpieczna usługa zdalnego skanowania i przechwytywania dokumentów w chmurze jest idealnym rozwiązaniem.

Ta usługa skanowania na miejscu jest idealna dla firm, które mają do czynienia z bardzo poufnymi dokumentami, których nie można wynieść poza siedzibę firmy. Nasz profesjonalny zespół doradzi Państwu najlepsze rozwiązanie w zakresie skanowania dla Państwa firmy oraz sposób cyfrowego indeksowania dokumentów. Zapewniamy bezpieczną i zgodną z przepisami usługę, akredytowaną w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów zarządzania jakością.

Nasz zespół ds. obsługi skanowania stworzy na miejscu w Państwa biurach stanowisko do skanowania dokumentów, aby zebrać zaległe archiwa i przekonwertować je na format cyfrowy. Możemy doradzić w zakresie przygotowania i indeksowania dokumentów oraz zaproponować/dostarczyć skanery dla przyszłych potrzeb biurowych. Używamy technologii skanowania firmy Canon, która zapewnia najwyższą jakość cyfrowych wydruków.


Wykorzystywana przez nas technologia zdalnego przechwytywania

„Kofax Capture Network Server” jest sprawdzoną, niezawodną metodą przyspieszenia i redukcji kosztów zdalnych procesów biznesowych. Dołączony do Kofax Capture serwer sieciowy pozwala naszym klientom na przechwytywanie dokumentów i danych ze zdalnych biur ich organizacji bezpośrednio do naszego systemu Kofax Capture.

On site scanning data capture


Nasz proces skanowania dokumentów w chmurze

 • zespół doradzi Państwu, w jaki sposób utworzyć u Państwa na miejscu biuro/stanowisko skanowania i przechwytywania dokumentów;
 • możemy pomóc w przeszkoleniu Państwa pracowników w zakresie przygotowania dokumentów do skanowania;
 • nasz doświadczony zespół dostarczy skanery do Państwa siedziby, jeśli posiadacie już Państwo skanery, zintegrujemy je;
 • podczas spotkania na miejscu nasz profesjonalny personel oceni Państwa wymagania i przedstawi zalecenia dotyczące przyszłych potrzeb w zakresie skanowania;
 • możemy przeszkolić Państwa pracowników w zakresie wydajnego i wysokiej jakości skanowania, aby utrzymać Państwa firmę w stanie wolnym od dokumentów papierowych.

Korzyści – zdalne skanowanie dokumentów w chmurze i przechwytywanie danych

 • digitalizacja poufnych dokumentów w Państwa siedzibie;
 • należy zachować dostęp do dokumentacji na żywo;
 • nasz zespół przygotuje wydajne stanowisko do skanowania w Państwa siedzibie;
 • wykorzystajcie Państwo własnych pracowników do przygotowania dokumentacji, korzystając z pomocy naszych ekspertów;
 • Szkolenie w zakresie skanowania dokumentów w chmurze u klienta, prowadzone przez naszych doświadczonych pracowników;
 • rekomendacje dotyczące przyszłych potrzeb w zakresie skanowania.

Oczywiście, archiwizacja danych i dokumentów w bezpiecznym środowisku z dostępem 24/7 poprzez nasz Extranet klienta jest dostępną częścią naszych usług.

Nasza usługa skanowania w chmurze i przechwytywania dat automatyzuje wydobycie i walidację – bez konieczności zawierania umów, bez opłat za konserwację lub wsparcie techniczne oraz bez specjalistycznego oprogramowania. Bez względu na wielkość firmy istnieje wiele korzyści z wyboru naszych usług skanowania i przechwytywania w chmurze zamiast płacenia za oprogramowanie, usługi i inną infrastrukturę, na którą mogą sobie pozwolić tylko duże firmy.


Typy dokumentów przetwarzanych przy użyciu naszych usług skanowania i przechwytywania w chmurze:

 • zobowiązania;
 • należności;
 • realizacja zamówień;
 • zamówienia na dostawę;
 • rachunki wydatków.

Oferujemy również hybrydowe rozwiązania BPO, jeśli chcą Państwo przechowywać dokumenty elektroniczne w swojej siedzibie zamiast zarządzać nimi w ramach naszych rozwiązań w chmurze. Chcemy zaoferować Państwu elastyczność, aby rozwiązanie było skalowalne do indywidualnych potrzeb.


Nasze usługi skanowania i przechwytywania w chmurze – zalety chmury

Nasze oparte na sieci Web rozproszone przechwytywanie dokumentów dla systemów zarządzania dokumentami oferuje wiele korzyści w porównaniu z instalacją i utrzymaniem systemów zarządzania w siedzibie firmy:

 • brak ogromnych kosztów wstępnych;
 • brak serwera/klienta – sprzęt/oprogramowanie do zakupu;
 • brak konieczności instalowania, aktualizowania lub uaktualniania oprogramowania;
 • nie ma potrzeby angażowania personelu IT (w tym administratora systemu!);
 • Nie musicie się Państwo martwić o przestoje, kopie zapasowe czy odzyskiwanie danych (my zajmiemy się tym wszystkim za Państwa!).

W ciągu kilku dni, a nie tygodni czy miesięcy, można uruchomić system. Wystarczy zalogować się do przeglądarki i już można rejestrować dokumenty gdziekolwiek Państwo chcą i kiedy tylko chcą…


Certyfikat „Microsoft Certificate of Competency Achievement”

Uzyskaliśmy certyfikat „Microsoft Hosting Solutions Competency Certification”, który jest wyrazem uznania dla zaangażowania, wiedzy i wyższości w zakresie stosowania produktów i usług firmy Microsoft® w usługach zarządzanych i środowiskach hostingowych.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje