Usługi biznesowe w Polsce

/ Nasze usługi dla firm

Od zakładania firmy po pełną obsługę prawną i księgową

W przypadku, gdy Państwa działalność wymaga otwarcia lokalnego oddziału lub biura w Polsce, getsix® z przyjemnością podejmie dla Państwa wszystkie niezbędne kroki.

Nasze usługi rozpoczynają się od założenia Państwa firmy - łącznie z adresem prawnym - i obejmują kompleksową obsługę wirtualnego biura. W ten sposób umożliwiamy Państwu zaoszczędzenie nie tylko czy kosztach eksploatacyjnych, ale również na kosztach osobowych. Koncentrujecie się Państwo na prowadzeniu swojej podstawowej działalności, podczas gdy getsix® zapewnia płynną realizację Państwa procesów biznesowych.

Usługi biznesowe w Polsce


Usługi biznesowe w naszych biurach księgowych:

Wszystko, czego potrzebują Państwo, aby zarejestrować i prowadzić firmę w Polsce. Zapewniamy pełną pomoc prawną przy rejestracji firmy w Polsce (rejestracja online, lub tradycyjna rejestracja) oraz pełną pomoc prawną po rejestracji wraz z usługą wirtualnego biura, jeśli mają Państwo takie potrzeby.

W naszych biurach księgowych we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach prowadzimy również usługi biznesowe:


Nasze biura mogą stać się Państwa siedzibą i miejscem kontaktowym Państwa firmy. Zapraszamy do obejrzenia naszych biur i ich lokalizacji:


Pomożemy Państwu również w sprawach związanych adresem firmy, rejestracją podatkową, pełną obsługą księgową, prawną i nie tylko!

Pomożemy zarejestrować spółkę, przygotujemy dokumenty, zgłosimy do odpowiednich urzędów: zgłoszenie do US oraz ZUS. Zadzwoń lub napisz przez formularz na naszej stronie. Umów się na rozmowę dotycząca zakładania lub usługi pełnej księgowości dla spółek, oddzwonimy.

Międzynarodowe doświadczenie. Proste procesy. Wysoki poziom bezpieczeństwa. Wsparcie na światowym poziomie. Otwórz firmę w Polsce W DOSTĘPNEJ CENIE.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje