Rozliczenie środków UE

/ Pełna księgowość i usługi księgowe

Dokładne rozliczanie funduszy Unii Europejskiej jest istotne

Lata doświadczenia w branży finansowej i księgowej pozwalają getsix® na rozliczanie środków pieniężnych pochodzących z odpowiednich funduszy UE, które zostały przekazane naszym klientom. Jeżeli Państwa spółka otrzymała dotację z UE i ciężko jest Państwu poradzić sobie z różnymi zasadami dotyczącymi rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, a także jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o szybki kontakt z getsix®>. Z chęcią udzielimy Państwu pomocy.


Rozliczanie funduszy UE

Fundusze UE pochodzą ze środków publicznych, zatem wymagane jest wypełnianie odpowiednich sprawozdań zgodnie ze ściśle określonymi zasadami i standardami. getsix® ma doświadczenie w rachunkowości, które pozwala nam na prawidłowe tworzenie sprawozdań rozliczających zaliczki.

Podstawą do realizacji i rozliczania każdego projektu, który jest finansowany przez dany program UE, są bardzo ścisłe zasady rachunkowości zgodnie z ustawodawstwem krajowym i UE. Tylko dobra znajomość zasad rachunkowości oraz odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie pozwolą na prawidłowe i dokładne rozliczanie dotacji.

Zespół księgowości getsix® z chęcią Państwu pomoże w tym względzie.

Więcej informacji czytaj tutaj: Fundusze unijne w Polsce 2014-2020

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2021

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje