Zarządzanie dokumentami i archiwizacja

/ Księgowość w chmurze

Chmura getsix® to podejście na żądanie

Rozwiązania 'Document Management’ zostały stworzone dla tych użytkowników, którzy nie posiadają niezbędnych zasobów do przechowywania dokumentów w systemie self-hosted. Podobnie jak większość rozwiązań opartych na chmurze, nasze rozwiązania są utrzymywane w zewnętrznym centrum danych; nie ma potrzeby instalowania niczego w Państwa systemach, co pozwala ominąć wszystkie kwestie związane z infrastrukturą i utrzymaniem.

Możemy zaoferować stałe kopie zapasowe, archiwizację i przechowywanie plików w chmurze. Niektóre firmy chcą również przechowywać pliki w swoim posiadaniu, nasze rozwiązania mogą synchronizować się z Państwa serwerem i wyświetlać wszelkie zmiany, które zachodzą na serwerze, z naszych e-usług. Takie podejście zapewnia bezpieczeństwo plików, jednocześnie dając firmie prosty dostęp do plików poprzez nasz „Customer Extranet” lub „Extranet mobilny na iPhone i iPad” i zapewniając spokój ducha, że nadal mają Państwo swoją kopię na miejscu.


Proste, oparte na sieci Web „zarządzanie dokumentami”

Interfejs oparty na przeglądarce internetowej zapewnia łatwą nawigację i elementy sterujące, które pozwalają na wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie dokumentów.

Nasz internetowy system „zarządzania dokumentami” odpowiada tradycyjnemu interfejsowi biurkowemu, pozwalając na organizowanie plików cyfrowych w foldery i podfoldery. Wzmacnia to typowe funkcje naszego systemu, takie jak kontrola wersji i obieg dokumentów, ponieważ nie muszą się Państwo troszczyć o infrastrukturę, nawet małe firmy mogą wdrożyć zarządzanie dokumentacją i procesy biznesowe w czasie rzeczywistym.


Zalety „zarządzania dokumentami” za pośrednictwem Internetu

Nasze oparte na chmurze „zarządzanie dokumentami” oferuje bezpieczny (dzięki akredytacji ISO 27001:2013) sposób generowania, współpracy i dzielenia się wiedzą pomiędzy ludźmi w różnych miejscach. Współpracownicy w biurze, jak również ci pracujący z biur domowych lub z lokalizacji zewnętrznych, mogą bezpiecznie uzyskać dostęp do plików elektronicznych i dzielić się nimi.


Dokumenty są bezpieczne

Jeśli zdecydujecie się Państwo na rozwiązanie Cloud, Państwa aplikacja będzie umieszczona na jednym z naszych serwerów, które są zabezpieczone profesjonalnymi procedurami kopii zapasowych. Bez żadnego wysiłku z Państwa strony, będą Państwo mogli korzystać z wielu funkcji.

Nasza elastyczna polityka handlowa opiera się na wymaganej przestrzeni dyskowej oraz liczbie obsługiwanych użytkowników i może być dostosowana do Państwa potrzeb.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje