Doradztwo podatkowe w Polsce

/ Nasze usługi dla firm

Usługi podatkowe

Kwestia podatków zawsze pojawia się w prawie każdym obszarze Państwa działalności. Aby uniknąć nieoczekiwanych strat finansowych, należy zasięgnąć porad w zakresie podatków zanim dojdzie do zawarcia transakcji biznesowych. W związku z tym najlepiej jest z góry zająć się planowaniem podatkowym.

W takich sytuacjach będą Państwo musieli zidentyfikować ryzyko podatkowe i znaleźć sposób na jego zmniejszenie. Jesteśmy gotowi by sprostać Państwa potrzebom w tej dziedzinie.

Zakres usług oferowanych przez nasz dział doradztwa podatkowego:

 • Doradztwo i opinie w zakresie prawa podatkowego, celnego i dewizowego,
 • Przygotowanie dokumentacji podatkowej dla transakcji z podmiotami powiązanymi (ceny transferowe),
 • Podatkowe due diligence,
 • Przygotowanie deklaracji podatkowych,
 • Reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi,
 • Rozliczanie podatków zagranicznych osób fizycznych i prawnych działających w Polsce,
 • Optymalizacja działalności osób fizycznych w Polsce.

getsix® doradztwo podatkowe w Polsce - to nas wyróżnia:

 1. Indywidualne wsparcie klienta
  Każdy klient ma do dyspozycji osobę do bezpośredniego kontaktu, również znającą języki obce, oraz zespół, który go wspiera: Czytaj więcej »
 2. getsix® jest częścią HLB International -
  międzynarodowej sieć firm doradczych i audytorskich. Dzięki temu możemy świadczyć usługi także poza granicami Polski w zakresie handlu międzynarodowego i prowadzenia biznesu innych krajach: Czytaj więcej »
 3. Ekstranet klienta
  Mają Państwo możliwość korzystania z naszego portalu klienta, gdzie udostępniamy Państwu aktualne dane: Czytaj więcej »
 4. Raporty specjalne i analizy
  Rzetelne analizy danych stają się z dnia na dzień coraz ważniejsze. Mogą one stać się podstawą Twojej przewagi konkurencyjnej. Dlatego getsix® oferuje Państwu możliwość tworzenia indywidualnych analiz dla Państwa (Big Data Analytics - Real-Time Analytics) oprócz standardowych raportów dostępnych w extranecie klienta: Czytaj więcej »
 5. Sprawozdawczość i komunikacja w 3 językach - Raportowanie i komunikacja dostępne w języku polskim, niemieckim i angielskim: Czytaj więcej »
 6. Dobrze wyszkolony i dobrze zorganizowany profesjonalny personel
  Jakość świadczonych przez nas usług została potwierdzona certyfikatem TÜV NORD ISO 9001:2015: Czytaj więcej »
 7. Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem. Dlatego nasz dział IT co roku odnawia certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą ISO/IEC 2700: Czytaj więcej »
 8. Nasze biura świadczące usługi księgowe, podatkowe i prawne znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju: Czytaj więcej »

Jak getsix® może Państwu pomóc?

Dla inwestorów na rynku Polskim

Mogą Państwo omówić z nami swoje przewidywane transakcje lub umowy. Możemy określić istotne skutki podatkowe z polskiego punktu widzenia i zalecić sposoby zmniejszenia istotnych ryzyk podatkowych.

Możemy również omówić transakcje lub umowy, które zostały zawarte, ale których skutków podatkowych nie są Państwo pewni z punktu widzenia polskiego systemu podatkowego. Zidentyfikujemy ryzyka podatkowe oraz zalecimy sposoby na ich zmniejszenie.

Doradztwo podatkowe w Polsce

Zakres naszych usług:

Dla inwestorów na rynku zagranicznym

getsix® jest niezależnym członkiem HLB globalnej sieci doradców podatkowych i firm księgowych. Tworzymy bliską relację z firmami członkowskimi, jeśli potrzebują państwo porady w zakresie podatków lub prowadzenia biznesu w jakimkolwiek kraju służymy pomocą. Możemy udostępnić Państwu kontakt do sprawdzonej firmy doradczej w niemal dowolnym kraju świata. Jeśli napotkają Państwo trudności komunikacyjne z chęcią podejmiemy się pośrednictwa w rozmowach pomiędzy Państwem z partnerską firmą doradczą w wybranym przez Państwa kraju. Otrzymają wtedy Państwo bezpośredniego doradcę ze strony getsix®, który równocześnie może koordynować sprawy w kilku krajach. Najczęściej nasi klienci korzystają z doradztwa w Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii (UK), Francji, Włoszech, ale nasza sieć kontaktów doradztwa podatkowego i biznesowego sięga wielu krajów w Europie i na świecie Zapraszamy do zadawani pytań.

Najczęstsze zagadnienia podatkowe prawa międzynarodowego:

 • Usługi podatkowe dla ekspatriantów
 • Podatki pośrednie dla firm e-commerce
 • Usługi w zakresie podatków pośrednich
 • Ceny transferowe
Separator

/ Nasze publikacje

Podstawowe dane dla inwestorów i rodzaje podatków w Polsce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą broszurą. Obok znajduje się wycinek tej broszury nt.: podstawowych danych dla inwestorów i rodzaje podatków w Polsce. Broszury te aktualizujemy co roku, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej aktualnych informacji.

Nasz zespół ds. doradztwa podatkowego w Polsce

Rzetelne, efektywne doradztwo oraz planowanie podatkowe jest podstawą naszych usług. getsix® zatrudnia specjalistów, aby zminimalizować Państwa ryzyko podatkowe.

Aneta

Aneta Majchrowicz-Bączyk
Partner / Radca prawny
Główny Kierownik getsix Tax & Legal
PolskiEnglishDeutsch

Dewizą getsix® jest oferowanie doradztwa, którego celem jest proponowanie rozwiązań w zakresie zagadnień prawnych i podatkowych. W zakresie naszych usług mieści się również reprezentowanie Państwa przedsiębiorstwa w postepowaniach podatkowych przed polskimi urzędami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi.


Doradztwo podatkowe oraz rozliczenia podatków prowadzimy w naszych biurach na terenie całej polski:


Separator

/ Nasze publikacje

Podatki w Polsce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą broszurą. Obok znajduje się wycinek tej broszury nt.: podatków w Polsce. Broszury te aktualizujemy co roku, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej aktualnych informacji.

Konsultacje podatkowe w Polsce

Podstawą naszego doradztwa podatkowego jest rozmowa z klientem i dokładna ocena jego indywidualnych potrzeb. Na tej podstawie projektujemy rozwiązania dla firm, instytucji i osób prywatnych, które są zawsze dokładnie dopasowane do wymagań i potrzeb klienta.

getsix® zawsze stara się sprostać wymaganiom swoich klientów działających w Polsce. Jesteśmy doskonale zorientowani w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa prawnego i podatkowego na rynku polskim.

Nasze porady nie ograniczają się do doradztwa podatkowego, ważne są dla nas również porady biznesowe i prawne. Jesteśmy Państwa partnerami z wizją przedsiębiorczości. Doradca podatkowy i prawnik w Polsce może wesprzeć Państwa w wejściu na polski rynek. Rzetelna i dokładna księgowość jest niezbędnym składnikiem sukcesu każdej firmy.

Nasz zespół doradza i wspiera naszych klientów w realizacji ich zobowiązań wobec organów podatkowych oraz reprezentuje ich w sporach prawnych z organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Z zaangażowaniem śledzimy najnowsze zmiany w polskim i europejskim prawie podatkowym. Pomagamy i doradzamy naszym klientom w szerokim zakresie już od pierwszego spotkania. Dzięki członkostwu w kilku międzynarodowych organizacjach jesteśmy w stanie świadczyć transgraniczne usługi doradztwa podatkowego.

Chcesz zainwestować w Polsce?

Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w Polsce przy zakładaniu działalności gospodarczej (oddziału) lub przejęciu istniejącego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej »

Czy jesteś już aktywny w Polsce?

Doradzimy Państwu w zakresie aktualnych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w Polsce.

Czytaj więcej »

Zatrudniasz pracowników w Polsce?

getsix® pomoże Państwu we wszystkich sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników w Polsce, w tym w sprawach sądowych z zakresu prawa pracy. Doradztwo podatkowe jest również często istotne w sprawach z zakresu prawa pracy.

Czytaj więcej »

Czy masz może problem z polskim partnerem biznesowym?

Możemy pomóc Państwu w pozasądowym rozwiązywaniu sporów prawnych lub reprezentować Państwa w postępowaniach przed sądami w całej Polsce.

Czytaj więcej »

Zobacz nasze biuro rachunkowe świadczące usługi prawne i księgowe dla firm oraz skontaktuj się z nami, czekamy na Ciebie.


Bezpłatny e-book o przepisach podatkowych i prawnych

Każdego roku getsix® opracowuje dla Państwa broszurę, która jest kompilacją aktualnych zagadnień podatkowych i prawnych. Poruszamy w niej najważniejsze zmiany i tematy, które kształtują Państwa bezpośrednie otoczenie biznesowe i mają realny wpływ na rozpoczęcie i prowadzenie działalności w Polsce. Korzystanie ze strategicznych z punktu widzenia przedsiębiorstwa informacji, systematyzuje i ułatwia przystępny format e-booka.

Broszurę “Inwestowanie w Polsce” kierujemy do:

 • Tych z Państwa, którzy prowadzą biznes w Polsce,
 • Potencjalnych inwestorów, którzy rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce.

E-book “Inwestowanie w Polsce 2024” umożliwi podejmowanie najlepszych decyzji dla biznesu, a także pomoże Państwu rozwijać się, rosnąć i odnosić sukcesy!

Pobierz e-book »
Czytaj więcej »

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 15.04.2024

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje