Profesjonalne usługi IT

/ Usługa analizy danych

Oferujemy firmom z certyfikatem księgowości publicznej (CPA) prywatną, konfigurowalną i niedrogą platformę technologiczną, która wydajnie i skutecznie wspiera oprogramowanie księgowe, takie jak Microsoft Dynamics NAV, oraz zapewnia narzędzia do współpracy pomiędzy ich pracownikami, a także klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Konkurencja pomiędzy firmami księgowymi nadal rośnie w zaciekłości, ponieważ klienci szukają sposobów na poprawę efektywności i cięcie kosztów. Sektor usług dla biznesu jest jednym z zaledwie kilku segmentów przemysłu, w którym przewiduje się wzrost w miarę jak gospodarka walczy o powrót do normalności. Świadome firmy CPA mogą poprawić swoją przewagę konkurencyjną, oferując klientom bardziej efektywne sposoby zarządzania ich księgowością i sprawozdawczością finansową, takie jak wdrożenie naszej platformy technologicznej.

Nasza autorska platforma technologiczna zapewnia skalowalne i bezpieczne rozwiązanie dla firm zajmujących się księgowością transakcyjną:

  • dokładne zarządzanie transakcjami księgowymi i rachunkowymi pomiędzy klientem a firmą;
  • zwiększenie efektywności przepływu pracy księgowej i finansowej klienta;
  • komunikację za pośrednictwem platformy Extranet stworzonej w celu dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami, informacjami biznesowymi i innymi usługami o charakterze wartościowym dla klientów zajmujących się księgowością transakcyjną;
  • dostęp do informacji i dzielenie się nimi w dowolnym miejscu i czasie, w którym dostępne jest połączenie internetowe.

Nasza platforma technologiczna z hostingiem upraszcza zarządzanie usługami księgowości transakcyjnej Państwa firmy typu CPA. Technologia na poziomie Fortune 500 jest przystępna cenowo dla certyfikowanych publicznych firm księgowych i obsługuje popularne pakiety oprogramowania księgowego od wszystkich czołowych dostawców, w tym „QuickBooks” i „Peachtree Accounting”.

Nasza infrastruktura technologiczna eliminuje bóle głowy związane z zarządzaniem własnymi systemami informatycznymi. Teraz Państwa firma ma dostęp do bezpiecznego, sprawdzonego systemu, który obsługuje wszystkie aplikacje księgowe.

Nasza platforma technologiczna ułatwia zabezpieczanie, utrzymywanie i dostarczanie wszystkich potrzeb księgowych Państwa klientów. Nigdy nie będą Państwo tracić cennego czasu na awarie serwerów, natrętne wirusy czy tworzenie kopii zapasowych krytycznych danych. Nasza kompleksowa, bezproblemowa platforma technologiczna oszczędza cenny czas i zasoby, które można lepiej wykorzystać do rozwoju Państwa firmy.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje