Obsługa klienta zagranicznego

/ Nasz profil działalności

Jeśli wchodzisz na polski rynek, prowadzenie działalności gospodarczej może być trudne, jeśli język polski nie jest Twoim pierwszym językiem. Nawet jeśli biegle posługujesz się językiem angielskim, różnice w kulturze i przyjętych praktykach biznesowych mogą prowadzić do opóźnień i niepotrzebnych kosztów.

Obsługa klienta zagranicznego getsix® została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, łatwiej i z większą pewnością siebie. Nasi dwujęzyczni doradcy są bardzo doświadczeni – zarówno na poziomie partnerów, jak i menedżerów. Wyjaśnią oni jasno i zrozumiale złożone kwestie techniczne w Twoim języku, tak aby bez względu na to, jak skomplikowane są sprawy biznesowe, wszyscy rozumieli nasze rady i nie było żadnych wątpliwości.


Co getsix® może zapewnić

Jasna, pewna komunikacja poprzez naszych dwujęzycznych doradców

Dwujęzyczni księgowi getsix® z Polski będą się z Tobą komunikować od początku do końca w preferowanym przez Ciebie języku. Spotkania i telekonferencje kończą się szybciej i łatwiej, a wszyscy w Twoim zespole w pełni zrozumieją rady i implikacje tego, co jest omawiane.

Zrozumienie i wrażliwość na różnice kulturowe

Doradcy getsix® mają wieloletnie doświadczenie i są świadomi zarówno różnic kulturowych, jak i handlowych wpływających na handel pomiędzy Twoim krajem a Polską. Doradzają oni w kwestiach takich jak planowanie podatkowe i implikacje korzystania z różnych pojazdów biznesowych.

Ciągły dostęp do sieci rzetelnych kontaktów biznesowych

Dzięki naszym biurom krajowym masz natychmiastowy dostęp do naszej sieci kontaktów biznesowych w Polsce, które regularnie kontaktują się z inwestorami z Twojego kraju. Nasi partnerzy i menedżerowie mogą przedstawić Państwu rzetelne kontakty, takie jak bankierzy, radcy prawni, doradcy relokacyjni, dystrybutorzy i członkowie izb handlowych.

Jeśli zakładasz firmę w Polsce, getsix® może Ci pomóc w następujących usługach:

  • Czy założyć oddział lub spółkę zależną w Polsce;
  • Pracownik ma znaczenie – kwestie kadrowe, płacowe i zgodne z prawem pracy;
  • Outsourcing rachunkowości zarządczej i księgowości;
  • Rejestracja VAT i doradztwo;
  • Polska zgodność z przepisami podatkowymi i doradztwo w sprawach podatkowych dotyczących wielu jurysdykcji.


getsix® Lepszy cykl życia firmy

W oparciu o nasze doświadczenie w pracy z MŚP zarządzanymi przez właścicieli, opracowaliśmy w pełni zaokrąglone rozwiązania biznesowe. Jeśli rozważają Państwo inwestowanie lub prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, getsix® z przyjemnością omówimy Państwa plany i pomożemy osiągnąć Państwa cele.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje