Menu

Obsługa klienta zagranicznego

Jeśli wchodzisz na polski rynek, prowadzenie działalności gospodarczej może być trudne, jeśli język polski nie jest Twoim pierwszym językiem. Nawet jeśli biegle posługujesz się językiem angielskim, różnice w kulturze i przyjętych praktykach biznesowych mogą prowadzić do opóźnień i niepotrzebnych kosztów.

Obsługa klienta zagranicznego getsix® została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, łatwiej i z większą pewnością siebie. Nasi dwujęzyczni doradcy są bardzo doświadczeni – zarówno na poziomie partnerów, jak i menedżerów. Wyjaśnią oni jasno i zrozumiale złożone kwestie techniczne w Twoim języku, tak aby bez względu na to, jak skomplikowane są sprawy biznesowe, wszyscy rozumieli nasze rady i nie było żadnych wątpliwości.

Co getsix® może zapewnić

Jasna, pewna komunikacja poprzez naszych dwujęzycznych doradców

Dwujęzyczni księgowi getsix® z Polski będą się z Tobą komunikować od początku do końca w preferowanym przez Ciebie języku. Spotkania i telekonferencje kończą się szybciej i łatwiej, a wszyscy w Twoim zespole w pełni zrozumieją rady i implikacje tego, co jest omawiane.

Zrozumienie i wrażliwość na różnice kulturowe

Doradcy getsix® mają wieloletnie doświadczenie i są świadomi zarówno różnic kulturowych, jak i handlowych wpływających na handel pomiędzy Twoim krajem a Polską. Doradzają oni w kwestiach takich jak planowanie podatkowe i implikacje korzystania z różnych pojazdów biznesowych.

Ciągły dostęp do sieci rzetelnych kontaktów biznesowych

Dzięki naszym biurom krajowym masz natychmiastowy dostęp do naszej sieci kontaktów biznesowych w Polsce, które regularnie kontaktują się z inwestorami z Twojego kraju. Nasi partnerzy i menedżerowie mogą przedstawić Państwu rzetelne kontakty, takie jak bankierzy, radcy prawni, doradcy relokacyjni, dystrybutorzy i członkowie izb handlowych.

Jeśli zakładasz firmę w Polsce, getsix® może Ci pomóc w następujących usługach:

  • Czy założyć oddział lub spółkę zależną w Polsce;
  • Pracownik ma znaczenie – kwestie kadrowe, płacowe i zgodne z prawem pracy;
  • Outsourcing rachunkowości zarządczej i księgowości;
  • Rejestracja VAT i doradztwo;
  • Polska zgodność z przepisami podatkowymi i doradztwo w sprawach podatkowych dotyczących wielu jurysdykcji.

getsix® Lepszy cykl życia firmy

W oparciu o nasze doświadczenie w pracy z MŚP zarządzanymi przez właścicieli, opracowaliśmy w pełni zaokrąglone rozwiązania biznesowe. Jeśli rozważają Państwo inwestowanie lub prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, getsix® z przyjemnością omówimy Państwa plany i pomożemy osiągnąć Państwa cele.

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPOur Memberships

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje