Zarządzanie dokumentami i treścią

/ Aplikacje IT Back-End

Microsoft SharePoint 2013

Dziel się

Społeczna praca – dzielenie się pomysłami, odkrywanie odpowiedzi i śledzenie tego, co Twoi koledzy pracują z nowymi funkcjami społecznymi w całym SharePoincie.

Udostępniaj swoje rzeczy – Publikuj treści do SharePoint z dowolnej aplikacji Office i udostępniaj je ludziom wewnątrz i na zewnątrz organizacji za pomocą kilku prostych kliknięć.

Weź SharePoint w podróży – Udostępnij dokumenty, zaktualizuj kanał aktywności i bądź w kontakcie z kolegami z telefonu komórkowego lub tabletu.

Organizuj

Utrzymuj projekty na bieżąco – organizuj wszystkie swoje projekty i zadania, aby uzyskać wgląd w nadchodzące produkty w SharePoincie, Outlooku i projekcie Microsoft Project.

Utrzymuj kontakt z zespołem – Utwórz nową witrynę zespołu w ciągu kilku minut, śledź notatki ze spotkań i zbierz wszystkie dokumenty i pocztę zespołu w jednym miejscu.

Przechowuj i synchronizuj dokumenty – synchronizuj zawartość SharePointa z pulpitem za pomocą SkyDrive Pro, więc dokumenty są oddalone tylko o jedno kliknięcie myszką, nawet jeśli jesteś w trybie offline.

Odkryj

Znajdź ekspertów, o których nigdy nie wiedziałeś, że istnieją – Skontaktuj się z ludźmi z całej organizacji i łatwo odkryj zainteresowania, dotychczasowe projekty i dokumenty, nad którymi pracowali.

Odkryj spostrzeżenia i odpowiedzi – przekształć surowe dane w wspaniałe interaktywne raporty w programie Excel 2013 i opublikuj je w SharePoint, aby podzielić się spostrzeżeniami z ludźmi, z którymi pracujesz.

Znajdź to, czego szukasz – Dostosuj i zawęź swoje wyszukiwanie, aby uzyskać bardziej istotne wyniki i uzyskać zalecenia dotyczące osób i dokumentów, za którymi należy podążać.

Zbuduj

Buduj aplikacje w chmurze – Buduj aplikacje na popularnych technologiach internetowych, takich jak JavaScript, HTML i oAuth, korzystając z nowego modelu aplikacji w chmurze dla SharePointa.

Publikuj aplikacje w sklepie SharePoint – Udostępniaj swoje aplikacje wszystkim, aby spróbować i kupić je w sklepie publicznym lub udostępnić je tylko pracownikom poprzez katalog firmowy.

Buduj przyciągające wzrok witryny – Korzystaj ze znanych narzędzi projektowych i elastycznych elementów sterujących, aby tworzyć dynamiczne witryny intranetowe i internetowe, aby dzielić się wizją swojej organizacji ze wszystkimi.

Zarządzanie

Zarządzanie kosztami – redukcja kosztów infrastruktury i rozszerzenie granic udostępniania poprzez uruchomienie SharePoint w chmurze z Office 365.

Zarządzanie ryzykiem – nowe funkcje archiwizacji, wykrywania eDiscovery i zarządzania sprawami obejmują SharePoint, Exchange i Lync.

Zarządzaj swoim czasem – Poświęcaj więcej czasu na dostarczanie innowacji, a mniej na zarządzanie infrastrukturą dzięki postępom w zakresie skali SharePoint, wydajności i możliwości zarządzania.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje