Dynamiczne zarządzanie procesami biznesowymi

/ Aplikacje IT Back-End

KOFAX Całkowita zwinność

Kofax TotalAgility™ to platforma BPM i Dynamic Case Management, która umożliwia organizacjom osiągnięcie znaczących korzyści operacyjnych poprzez lepsze zarządzanie procesami. Bardziej wydajne, elastyczne i lepiej realizowane procesy biznesowe oznaczają niższe koszty oraz większy i wcześniejszy zwrot z inwestycji.

TotalAgility zapewnia możliwości projektowania procesów, automatyzacji, symulacji, kontroli przepływu pracy do zarządzania zadaniami ludzkimi, narzędzi integracyjnych do łączenia aplikacji biznesowych (ECM, CRM, Email) z procesami i regułami biznesowymi.

TotalAgility firmy Kofax pomaga organizacjom:

  • Osiągnij ciągłe doskonalenie procesów;
  • Przekazanie transformacji organizacyjnej dla uzyskania przewagi konkurencyjnej;
  • Obniżenie kosztów związanych ze znormalizowanymi i powtarzalnymi procesami biznesowymi;
  • Wspieraj efektywne dostarczanie niestandardowych lub nieprzewidywalnych procesów biznesowych;
  • Zapewnienie zgodności z przepisami branżowymi (np. SOX i HIPAA);
  • Błędy redakcyjne i poprawa obsługi wyjątków;
  • Zapewnienie zwiększonej zdolności do reagowania na zmieniające się warunki organizacyjne i rynkowe;
  • Zapewnienie lepszej widoczności wyników operacyjnych, do poziomu procesów i zadań.

Wiodące w branży wsparcie dla Dynamic Case Management firmy TotalAgility zapewnia wsparcie dla niestandaryzowanych, nieprzewidywalnych procesów, podczas gdy lepsza widoczność wyników operacyjnych jest zapewniona dzięki dostępności zdefiniowanych przez użytkownika pulpitów sterowniczych i analiz procesów.

TotalAgility umożliwia użytkownikom modyfikację procesów biznesowych w czasie rzeczywistym, na żywo, umożliwiając klientom szybką modyfikację procesów biznesowych w odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe. Ponadto, zaawansowane reguły przepływu pracy mogą zapewnić zgodność z regulacjami branżowymi.

Kofax TotalAgility może być wdrażany w lokalu lub w chmurze poprzez Microsoft Windows Azure. TotalAgility zapewnia wiodącą w branży integrację z portfolio Microsoft, płynnie współpracując z Microsoft Dynamics CRM, SharePoint i Exchange. Oprogramowanie obsługuje również integrację z Microsoft Lync w zakresie współpracy, jak również produktów innych niż Microsoft (takich jak HP Trim). Integracja z repozytoriami danych w pomieszczeniach i poza nimi pozwala organizacjom na łatwe wyodrębnienie danych biznesowych i zastosowanie ich w procesach biznesowych.

Nasze intensywne interakcje informacyjne, takie jak zgłoszenie roszczenia, ubieganie się o kredyt hipoteczny lub przyjęcie pacjenta, są nadal często pracochłonne, powolne i podatne na błędy. Nasze systemy ewidencji, które są systemami szkieletowymi, w których działają nasze firmy, takie jak systemy ERP, ECM, BPM i CRM, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby działać efektywnie, ale nigdy nie posiadały funkcji zapewniających interaktywne funkcje pomiędzy naszymi klientami. Potrzebujemy mostu, który połączy nasze systemy biznesowe z naszymi klientami, tak aby istniała dwukierunkowa ulica. Osiąga się to dzięki nowemu gatunkowi oprogramowania o nazwie Smart Process Applications (SPA), które działają jako systemy zaangażowania. Systemy zaangażowania to tylko termin określający sposób, w jaki klienci wchodzą w interakcje z organizacją, w tym bezpośrednie interakcje w oddziałach, portalach internetowych, aplikacjach mobilnych i mediach społecznościowych.

Kofax TotalAgility 7.0 jest pierwszą na świecie zunifikowaną, inteligentną platformą do tworzenia i wdrażania aplikacji procesowych. Łączy w sobie mobilność, przechwytywanie informacji, zarządzanie procesami i analitykę w celu uproszczenia i usprawnienia budowania SPA. Piękno tego rozwiązania polega na tym, że nie musisz modyfikować ani zmieniać żadnego ze swoich systemów ewidencji, będziesz mógł zaprojektować proces, opracować i wdrożyć aplikacje na jednej platformie w celu obniżenia TCO i skrócenia czasu wprowadzenia na rynek.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje