Usługa KOFAX Capture

/ Zobrazowanie dokumentu i przechwytywanie danych

Kofax Capture automatyzuje i przyspiesza procesy biznesowe poprzez przechwytywanie wszystkich rodzajów dokumentów i formularzy papierowych i elektronicznych, przekształcając je na postać precyzyjnych i dostępnych informacji, a także dostarczanie tych wszystkich dokumentów i formularzy do kluczowych aplikacji biznesowych, procesów i przepływów pracy. Bez względu na to, czy Państwa informacje są na papierze, czy w plikach elektronicznych, czy też przechowywane w biurze głównym lub rozproszone na komputerach i w biurach zdalnych, Kofax Capture pozwoli Państwu zająć się nimi wszystkimi.

Dzięki niezrównanej skalowalności Kofax Capture jest potężną, biznesową platformą do przechwytywania na poziomie produkcyjnym. Przechwytuje informacje z praktycznie dowolnego źródła: skanera, drukarki wielofunkcyjnej, strumienia druku, poczty e-mail, faksu, usługi internetowej lub folderu. Automatyzuje procesy oparte na przechwytywaniu w obrębie organizacji lub gdziekolwiek mamy do czynienia z odbieraniem dokumentów, niezależnie od ich lokalizacji, źródła, języka lub rodzaju.

Bez względu na to, jaki sprzęt i aplikacje biznesowe wybiorą Państwo teraz lub w przyszłości, mogą Państwo liczyć na Kofax Capture, gdy chodzi o zapewnienie spójnego przechwytywania dokumentów, indeksowania i weryfikacji poprawności ważnych informacji.

Kofax Capture Enterprise Edition

Kofax Capture dostępny jest także w wersji Enterprise Edition, która oferuje wysoką dostępność oraz odzyskiwanie danych po awarii dla wdrożeń krytycznych. Zdalne zarządzanie wydajnością systemu w czasie rzeczywistym pozwala Państwu szybko poradzić sobie z wyjątkami i spełnić wymagania dotyczące objętości. Kofax Capture w łatwy sposób rozszerza proces przechwytywania w obrębie przedsiębiorstwa, wykorzystując usługi terminalowe oraz technologię serwerową Citrix®. Daje to zdalny dostęp na żądanie do modułów Kofax Capture oraz umożliwia przetwarzanie większej ilości dokumentów w krótszym czasie za pośrednictwem funkcji obsługi wielu instancji. Dodatkowo Kofax Capture Enterprise Edition oferuje opcje dla systemów zarządzania bazami danych klasy korporacyjnej, takich jak IBM DB2, Microsoft SQL Server Enterprise i Oracle Database.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje