Francuski Helpdesk w Polsce

/ Obsługa klienta zagranicznego

Wiele firm francuskich każdego roku inwestuje w Polsce lub przenosi się do niej. Rynek polski ma rzeczywiście wiele do zaoferowania, a długa historia handlu między oboma krajami może dawać złudne wrażenie, że wejście na ten rynek jest proste.

Istnieją liczne różnice między Francją a Polską w kwestii właściwości sądów, praw, przepisów oraz praktyk handlowych. Wszystko to oznacza, że jakakolwiek firma lub osoba myśląca o przeniesieniu się nad Wisłę powinna zasięgać porad prawnych już od samego początku.

Doświadczenie getsix® w obsłudze klientów zagranicznych oznacza, że rozumiemy Państwa specyficzne potrzeby. Zawsze robimy co w naszej mocy, aby uzyskać najlepszy wynik dla każdego klienta, uwzględniając zarówno budżety, jak i ramy czasowe. W rezultacie nasza zdolność do nawiązywania i utrzymywania dobrze funkcjonujących stosunków z lojalną klientelą jest jednym z naszych głównych atutów, który jest zdecydowanie doceniany przez naszych klientów.

Firma getsix® stworzyła silne powiązania z innymi firmami księgowymi w Europie i na całym świecie. Jesteśmy członkiem wielu organizacji międzynarodowych – na przykład HLB International, co pozwala nam pozostawać na bieżąco z naszymi klientami nie tylko w kontaktach w Polsce, ale również na płaszczyźnie międzynarodowej.

Jeśli rozważają Państwo inwestowanie w Polsce lub prowadzenie działalności gospodarczej w tym kraju, getsix® z przyjemnością omówi Państwa plany i pomoże Państwu osiągnąć założone cele.

Doradzamy w Państwa języku – getsix® HELP DESK FRANCUSKI

W getsix® skuteczne doradztwo podatkowe, zorientowaną na wyniki księgowość oraz doradztwo kadrowo-płacowe traktujemy w kategoriach typowego, bezpośredniego podejścia do interesów. Naszym zdaniem osobisty kontakt między Państwem a konsultantem getsix® przydzielonym Państwu ma ogromne znaczenie, gdyż gwarantuje skuteczność konsultacji.

W związku z tym nasz partner w Warszawie może Państwu doradzić nie tylko w języku danego kraju, ale również dodatkowo w języku francuskim. W ten sposób getsix® jest w stanie wykluczyć możliwość wystąpienia trudności ze zrozumieniem i błędów w danym obszarze wiedzy. Mówimy w Państwa języku, co zmniejsza ryzyko nieporozumień i zwiększa poziom zaufania między partnerami biznesowymi w danej sytuacji.

Usługi getsix® dostosowane są do polsko-francuskich potrzeb transgranicznych

Nasze doświadczenie i doświadczenie naszych partnerów w ramach „sieci kompetencji”, obejmuje wszystkie obszary, które są istotne dla firm prowadzących interesy w Polsce; począwszy od otworzenia firmy, poprzez doradztwo w zakresie umów handlowych, zakładanie spółek joint venture oraz dokonywanie przejęć, a kończąc na fuzjach transgranicznych lub notowaniu na giełdzie. getsix® doradza również w temacie powiązanych obszarów, takich jak własność intelektualna, prawo pracy, nieruchomości i podatki.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje