Menu

Nasze spojrzenie na Cloud Computing

/ Nasz model biznesowy i wizje

Pod nazwą „Cloud” (chmura) kryje się zwykła scentralizowana platforma technologiczna, która dostarcza klientom specyficzne usługi IT, które są dostępne z każdego punktu na świecie, a w najlepszym przypadku także z każdego urządzenia i z każdego łącza włącznie z internetem.

getsix® jest przekonany, iż porządny serwis Cloud-Computing jest taki, który usuwa tradycyjnych barier istniejących pomiędzy aplikacjami software’owymi, danymi oraz urządzeniami. Innymi słowy: z perspektywy użytkownika niczym komputerowy nirwana. Nie trzeba się więcej martwić o lokalizacje, urządzenia lub rodzaj połączenia z siecią. Wszystkie dane wraz z aplikacjami software’owymi potrzebnych użytnikowi są w pełni dostępne, a doświadczenie użytkownika pozostaje stałe. Najwyższe standardy ochrony danych muszą być zapewnione, przy czym użytkownicy nie powinni zastanawiać się nad ochroną integralności danych, któych używają i przechowywują.

getsix® dostarczając aplikacje klienckie oferuje również szeroki wachlarz od projektowania, do implementacji i zarządzania prywatnymi chmurami aż po hosting w chmurze, który getsix® dostarcza poprzez swoją infrastrukturę chmury.

Fundamentem oferowanych przez nas rozwiązań i usług bazujących na technologii w chmurze są nasi profesjonalni współpracownicy IT i używana przez nas technologia IT

Oferowanie profesjonalnych rozwiązań i usług bazujących na chmurze jest tylko możliwe, jeśli znajdują zastosowanie najnowsze technologie oraz doświadczony personel IT.

Nasz IT Desk chętnie odpowiada na Twoje pytania.

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPOur Memberships

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje