Nasze spojrzenie na Cloud Computing

/ Nasz model biznesowy i wizje

Pod nazwą „Cloud” (chmura) kryje się zwykła scentralizowana platforma technologiczna, która dostarcza klientom specyficzne usługi IT, które są dostępne z każdego punktu na świecie, a w najlepszym przypadku także z każdego urządzenia i z każdego łącza włącznie z internetem.

getsix® jest przekonany, iż porządny serwis Cloud-Computing jest taki, który usuwa tradycyjnych barier istniejących pomiędzy aplikacjami software’owymi, danymi oraz urządzeniami. Innymi słowy: z perspektywy użytkownika niczym komputerowy nirwana. Nie trzeba się więcej martwić o lokalizacje, urządzenia lub rodzaj połączenia z siecią. Wszystkie dane wraz z aplikacjami software’owymi potrzebnych użytnikowi są w pełni dostępne, a doświadczenie użytkownika pozostaje stałe. Najwyższe standardy ochrony danych muszą być zapewnione, przy czym użytkownicy nie powinni zastanawiać się nad ochroną integralności danych, któych używają i przechowywują.

getsix® dostarczając aplikacje klienckie oferuje również szeroki wachlarz od projektowania, do implementacji i zarządzania prywatnymi chmurami aż po hosting w chmurze, który getsix® dostarcza poprzez swoją infrastrukturę chmury.

Fundamentem oferowanych przez nas rozwiązań i usług bazujących na technologii w chmurze są nasi profesjonalni współpracownicy IT i używana przez nas technologia IT

Oferowanie profesjonalnych rozwiązań i usług bazujących na chmurze jest tylko możliwe, jeśli znajdują zastosowanie najnowsze technologie oraz doświadczony personel IT.

Nasz IT Desk chętnie odpowiada na Twoje pytania.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje