Nasze skanery dokumentów

/ Infrastruktura IT Front-End

Canon imageFORMULA DR-6030C

Skanery Canona oferują nam wysokowydajne funkcje, które sprawiają, że konwertowanie dokumentów papierowych jest łatwiejsze. Do funkcji tych zaliczymy: szybką technologię precyzyjnego podawania, kompaktową budowę, możliwość szybkiego drukowania w kolorze, a także opcje elastycznej konfiguracji. Mając tak szeroki wybór zaawansowanych technologii skanowania, jesteśmy w stanie znaleźć tą najlepszą, która pozwoli nam przeprowadzić zadane procesy biznesowe. Dzięki Canonowi jesteśmy w stanie w pełni korzystać z naszego cyfrowego biura.

Skaner firmy Canon ImageFORMULA DR-6030C do zastosowań biurowych łączy w sobie wysokie prędkości i niezawodność obsługi dokumentów z wszechstronnością i wygodą. Skaner DR-6030C zapewnia kompleksową funkcjonalność wzornictwa stacjonarnego, co daje wymierne korzyści związane z przechwytywaniem dokumentów w dowolnej aplikacji biznesowej.

Skaner DR-6030C jest idealnym rozwiązaniem dla skanowania rozproszonego dużych ilości dokumentów. Bez względu na to, czy jest w recepcji, czy na zapleczu, skaner ten dobrze sprawuje się w zastosowaniach na szczeblu departamentów. Rząd, firmy świadczące usługi finansowe, służba zdrowia, edukacja i inne branże mogą czerpać korzyści z jego ergonomicznej obudowy i z możliwości elastycznej, niezawodnej obsługi dokumentów.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje