Austriacki Helpdesk w Polsce

/ Obsługa klienta zagranicznego

getsix® HELP DESK AUSTRIACKI – Doradzamy Państwu w języku niemieckim, tak jakby byli Państwo w Austrii

Państwa łącznik między Polską i Austrią

Obecnie handel między Polską i Austrią rozwija się w szybkim tempie, gdyż sama polska gospodarka jest jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. Gospodarki obu krajów zidentyfikowały kilka obszarów synergii w różnych sektorach, które służą przyszłemu rozwojowi. Polska oferuje niezliczone możliwości dla graczy zagranicznych rozważających inwestycje na tym dynamicznym rynku. Dodatkowo w ostatnich latach kilka polskich firm weszło na rynek austriacki i tendencja ta będzie rosła. Ogromnym możliwościom obu krajów towarzyszą jednak liczne wyzwania transgraniczne, które należy skutecznie rozwiązać. Stąd zachodzi potrzeba posiadania kompetentnego i doświadczonego partnera doradczego, który zapewni Polsce i Austrii sukces transgraniczny. Takim partnerem jest getsix®.

Są jednak znaczące różnice między Austrią i Polską w kwestii struktury prawnej. Z jednej strony istnieją bardzo różne przepisy podatkowe, z drugiej – zachodzą polskie praktyki zwyczajowe. Dla austriackiej firmy może to oznaczać komplikacje przy wejściu na polski rynek, zatem wskazane jest, aby zasięgać rad już na wczesnym etapie.

Od wielu lat rdzenni niemieckojęzyczni partnerzy getsix® i ich zespoły eksperckie składające się z niemieckojęzycznych polskich księgowych i konsultantów udzielają wsparcia i porad dotyczących Polskich i międzynarodowych transakcji transgranicznych na rzecz klientów komercyjnych i prywatnych z Austrii.

Usługi getsix® dostosowane są do polsko-austriackich potrzeb transgranicznych

Doświadczenie nasze i naszych partnerów w ramach „sieci kompetencji” obejmuje wszystkie obszary, które są istotne dla firm prowadzących interesy w Polsce; począwszy od otworzenia firmy, poprzez doradztwo w zakresie umów handlowych, zakładanie spółek joint venture oraz dokonywania przejęć, a kończąc na fuzjach transgranicznych lub notowaniu na giełdzie. getsix® doradza również w temacie powiązanych obszarów, takich jak własność intelektualna, prawo pracy, nieruchomości i podatki.

Dzięki bliskiej współpracy z innymi profesjami, takimi jak agenci nieruchomości czy doradcy finansowi możemy zapewnić kompleksową obsługę w odniesieniu do większości aspektów handlowych i prawnych.

Doświadczenie getsix® w doradzaniu spółkom niemieckim i międzynarodowym w Polsce oznacza, że rozumiemy Państwa specyficzne wymogi i możemy się na nich bezpośredniego skoncentrować. W ten sposób staramy się zapewnić najlepsze możliwe rezultaty każdemu klientowi, mieszcząc się przy tym w budżecie i wykonując wszystko na czas. W rzeczy samej nasi klienci cenią sobie nasze osobiste i klarowne porady, jak również bliskie stosunki z naszymi partnerami. Oznacza to, że getsix® zdołało zatrzymać wiele firm w krajach niemieckojęzycznych jako wieloletnich lojalnych klientów.

W getsix® mamy multidyscyplinarny zespół specjalizujący się w odpowiednich obszarach w polsko-niemieckich sytuacjach transgranicznych, który to zespół stanowi część uprzywilejowanej sieci powiązań między HLB Austria a HLB Poland, dzięki której to sieci możemy rozwiązywać problemy biznesowe w sposób skoordynowany.

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje