Nasze korporacje i sojusze

/ Nasz Profil

Nasze korporacje – Międzynarodowe sprawy biznesowe

Kiedy sprawy biznesowe mają wymiar międzynarodowy, chcą Państwo mieć pewność, że doradca nie tylko rozumie lokalne priorytety, ale posiada szerszy punkt widzenia i potrafi doradzić, to dzięki temu zintegruje wszystkie aspekty Państwa firmy.

Siła międzynarodowej sieci jest ważna, ale nie może być zbyt sztywna. Potrzebują Państwo również elastyczności i szybkości reagowania, jaką mogą dostarczyć Państwu niezależni doradcy.

HLB to szybko rozwijająca się, dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych. Utworzona w 1969 roku, HLBI jest wiodącą siecią średniego szczebla, obsługującą klientów poprzez swoje firmy członkowskie w ponad 153 krajach, ich 2 210 partnerów i 27 485 pracowników w 745 biurach na całym świecie. Firmy członkowskie mają ugruntowaną pozycję lokalną, a wiele z nich znajduje się w pierwszej dwunastce w kraju. HLB, członek Forum of Firms, jest oddany najwyższym standardom jakości.

W tym właśnie może pomóc nasze członkostwo w HLB. Uplasowana w pierwszej dwunastce międzynarodowych sieci księgowych, ta szybko rozwijająca się, dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i klientów usług doradców biznesowych poprzez firmy członkowskie w ponad 153 krajach.

Jako firma członkowska HLB w Polsce, getsix® oferuje kompleksową obsługę międzynarodową zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność w Polsce za granicą i rozwinąć nowe rynki międzynarodowe, możemy Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy prowadzisz już działalność międzynarodową, czy też jest to Twoje pierwsze zagraniczne przedsięwzięcie, możemy wyjaśnić problemy i pomóc Ci opracować plan, który spełni Twoje oczekiwania czasowe.

Wiele międzynarodowych firm i marek zakłada oddziały w Polsce. Z biurami w Warszawie i przy głównych międzynarodowych bramach biznesowych Polski, we Wrocławiu i Poznaniu, jesteśmy idealnie przygotowani do zapewnienia bliskiego osobistego wsparcia, którego potrzebujesz, aby rozpocząć udaną działalność w Polsce. Jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wachlarz usług dostosowanych do Państwa potrzeb. Kliknij na linki po lewej stronie, aby dowiedzieć się więcej o naszych międzynarodowych usługach.

Oprócz naszych międzynarodowych usług korporacyjnych współpracujemy również z naszymi partnerami sieci getsix® 'Competence Network', którzy pomogą Ci zintegrować sprawy krajowe i międzynarodowe.

HLB jest dumnym członkiem Forum Firm

logo-forum-of-firms

Forum of Firms (FoF) – stowarzyszenie międzynarodowych sieci firm księgowych przeprowadzających badania sprawozdań finansowych, które są lub mogą być wykorzystywane ponad granicami państwowymi. Członkowie Forum dobrowolnie wyrażają zgodę na spełnienie pewnych wymogów określonych w Konstytucji FOF. Forum działa na rzecz promowania spójnych i wysokiej jakości standardów sprawozdawczości finansowej i praktyk rewizji finansowej na całym świecie.

getsix® zaprasza do przyłączenia się do naszej Grupy HLB Polska

HLB Poland

Czujemy, że stworzenie tego forum pozwoli nam wszystkim podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami, a także być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami. Cieszymy się, że do nas dołączyliście!

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje