Usługi w chmurze Microsoft

/ Usługa analizy danych

Odkryj korzyści płynące z naszych usług w chmurze

Zrób więcej, za mniej, dzięki naszym usługom w chmurze. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wartościowych rozwiązań IT dla małych i średnich firm. Wierzymy, że klienci powinni otrzymać wartościowe rozwiązania za rozsądną cenę, bez konieczności tworzenia działu IT.


Usługi w chmurze

Obecnie w branży IT mamy do czynienia z dwoma bardzo aktywnymi rynkami: usług mobilnych i usług w chmurze. W ciągu ostatnich pięciu lat nastąpił silny wzrost zainteresowania terminem „chmura”.

Celem dla nas jest zapewnienie małym i średnim firmom infrastruktury technologicznej jako usługi.


Nasze usługi w chmurze

Usługi w chmurze to dynamicznie rozwijający się biznes i istnieje wielu Dostawców Usług Komercyjnych (CSP) w tej przestrzeni. Jednak to, co czyni nas wyjątkowymi, to (1) jesteśmy w tej branży od 2008 roku w Polsce, na długo przed większością podmiotów i (2) jesteśmy firmą, na którą można liczyć nawet po godzinach.

W przeciwieństwie do innych CSP, oferujemy pełne spektrum rozwiązań IT zaprojektowanych tak, aby dać firmom taki sam dostęp do technologii i usług, jaki mają duże międzynarodowe firmy, ale bez ogromnych kosztów kapitałowych i bieżących kosztów utrzymania.


Brak kosztów kapitałowych

Wiele firm korzysta z usług w chmurze, aby zmniejszyć koszty technologii, poprawić bezpieczeństwo i odzyskiwanie danych po awarii, jednocześnie uzyskując dostęp do procesów przedsiębiorstwa bez obciążenia związanego z licencjonowaniem i działaniem serwera na miejscu. Z naszymi rozwiązaniami IT nie ma wymagań dotyczących kapitału lub innych kosztów sprzętowych, wystarczy komputer z połączeniem internetowym lub WiFi, my zajmiemy się resztą. Ma to również dodatkową korzyść w postaci przedłużenia okresu trwałości komputerów stacjonarnych, ponieważ cała moc pamięci dla komputera stacjonarnego, do uruchamiania programów takich jak MS Office i własnych licencjonowanych programów księgowych znajduje się na naszych potężnych serwerach.

Nasze „rozwiązania hostingowe” mogą dostarczyć narzędzia informatyczne klasy korporacyjnej i narzędzia zwiększające produktywność, oczywiście z bezpieczną infrastrukturą sieciową, na komputer, bez konieczności ponoszenia wydatków na kapitał, licencje i bieżące utrzymanie.

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje