Mobile Reporting dla iPhone i iPad

/ Rozwiązania mobilne dla firm

e-Usługa Mobile Reporting dla iPhone’a i iPada

Twoja analiza biznesowa z Tobą, kiedy tego potrzebujesz!

Rozwiązania mobilne w getsix®

Chcesz wyświetlać, filtrować, przesyłać pocztą elektroniczną i drukować raporty biznesowe z dłoni, z dowolnego miejsca na świecie? Teraz jest to możliwe z getsix®. Użyj aplikacji Mobile Reporting Solution i przenieś ją na swojego iPhone i iPada.

RAPORTY BIZNESOWE I ANALIZA SĄ Z TOBĄ ZAWSZE, GDY TEGO POTRZEBUJESZ – NA TWOIM IPHONE IPAD.

mobile-reporting-1

getsix® mobilne raportowanie dla iPhone’a i iPada zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby udostępnić informacje o Twojej wydajności na Twoim urządzeniu mobilnym. Użytkownicy mogą wyświetlać szczegółowe raporty w czasie rzeczywistym, jak również tablice rozdzielcze i przesyłać je np. bezpośrednio w postaci pliku PDF. W rezultacie getsix® może usprawnić podejmowanie decyzji, umożliwiając użytkownikom natychmiastowy dostęp do danych biznesowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jak to działa?

MOŻESZ ŚLEDZIĆ DOWOLNE RAPORTY FINANSOWE Z getsix® NA SWOIM IPHONE I IPADZIE.

 1. SPRAWDZAJ RAPORTY 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU – po prostu otwórz aplikację i sprawdź najnowsze raporty dla swojej firmy, gdziekolwiek jesteś;
 2. ŁATWY W UŻYCIU – przejrzysta struktura menu prowadzi do raportów, które chcesz zobaczyć;
 3. ZOBACZ DANE, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ – możemy dostarczyć Ci konkretne, dostosowane do Twoich potrzeb raporty;

Korzystanie z którejkolwiek z tych aplikacji jest proste. Kiedy otwierasz aplikację, wybierasz getsix® serwer danych, następnie swoją firmę i rodzaj raportu, który chcesz wyświetlić. Raporty są sortowane według kategorii w zależności od potrzeb, np. jak na zdjęciach powyżej: 00.00_Management, 00.01_Controlling, 02.01_Accounting_Services, 02.02_Payroll_Services.

Można również zdefiniować użytkowników raportów i umożliwić im dostęp do raportów w określonych sekcjach. Na przykład, jeśli użytkownik ma uprawnienia do zarządzania, może przeglądać wszystkie raporty, które są dostarczane do Twojej firmy. Ale jeśli ich status to być może księgowość lub sprzedaż, będą mieli ograniczone raporty do przejrzenia. Podsumowując, raporty są ograniczone w zależności od roli użytkownika.

mobile-reporting-2

KLIENCI SĄ ZAWSZE DOBRZE POINFORMOWANI!

Jak go używać?

Twoje raporty mogą być:

 • Oglądane;
 • Wydrukowane;
 • Wysłane pocztą elektroniczną jako plik PDF;
 • Wydrukowane do pliku PDF.

mobile-reporting-3

Oferujemy raporty danych w czasie rzeczywistym dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Możemy dostarczyć standardowe raporty dla wszystkich naszych klientów, możemy również spełnić każde z Państwa specjalnych wymagań, tworząc indywidualne raporty, specjalnie dla Państwa. Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualnymi raportami, nasz zespół IT jest gotowy do opracowania takich raportów w oparciu o dane Państwa firmy.

RAPORTY I TABLICE DO INDYWIDUALNYCH USTAWIEŃ

Jak pobrać aplikację?

MOŻESZ POBRAĆ DARMOWĄ LUB PEŁNĄ WERSJĘ APLIKACJI ZE SKLEPU Z APLIKACJAMI NA IPHONE LUB IPAD

mobile-reporting-4

1. INSTALACJA – Postępuj podobnie w przypadku iPhone’a i iPada.

 1. Open app store;
 2. Search for application;
 3. Install on your device.

2. KORZYSTANIE Z APLIKACJI – po zainstalowaniu znajdziesz predefiniowane standardowe raporty gotowe do użycia.

Jeśli jesteś zainteresowany tą aplikacją Colligo, nie wahaj się skontaktować z kierownikiem swojego konta lub wyślij do nas wiadomość e-mail:

<>SERVICES@GETSIX.PL

Dzięki wsparciu naszego zespołu IT, możesz skonfigurować tę aplikację, korzystając z naszych prostych instrukcji i nie powinno to trwać dłużej niż 5 minut.

Tak więc, aby rozpocząć od raportów finansowych na Twoim telefonie iPhone i iPadzie (po zainstalowaniu aplikacji), będziemy gotowi i przygotujemy szczegółową procedurę obsługi użytkownika dla każdego użytkownika w Twojej firmie, wraz z indywidualnymi i bezpiecznymi hasłami dostępu.

PO PROSTU POPROŚ O INSTALACJĘ TESTOWĄ:
E-mail: services@getsix.pl

RAPORTY MOBILNE UŁATWIĄ CI PRACĘ!

Nasz Mobile Reporting jest trendem pojawiającym się w dziedzinie generowania wiadomości i treści. Termin ten opisuje korzystanie z telefonu komórkowego jako narzędzia do raportowania. Użytkownik tworzy tekst, zdjęcie i wideo, które razem tworzą multimedialny raport. Treść jest edytowana w telefonie, a następnie przesyłana do Internetu przez sieć komórkową lub połączenie internetowe. Zazwyczaj raportowanie w telefonie komórkowym jest wykorzystywane do publikowania w Internecie.

Mobile Reporting korzysta z platformy do zmiany przeznaczenia treści. Jest to platforma wspierająca usługi, które pozwalają właścicielom i użytkownikom tworzyć, udostępniać i publikować treści multimedialne w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od formatu i urządzenia. Mobilna platforma raportowania dba o kompatybilność pomiędzy urządzeniem źródłowym i docelowym.

Mobi Reports Pro jest przeglądarką raportów na iPada i iPhone’a dla Microsoft SQL Server Reporting Services. Wyświetla raporty z usług raportowania lub folderów SharePointa i umożliwia nawigację, przeglądanie, zakładkę, pocztę elektroniczną i drukowanie raportów lub pulpitów.

Mobi Reports Pro wyświetla raporty z SQL SSRS BI backend oraz z innych aplikacji korporacyjnych, które wykorzystują SSRS jako swój silnik BI, takich jak Microsoft Dynamics AX, CRM, Microsoft Visual Studio Team Foundation Server.

 • Wyświetl usługi raportowania SQL Raporty z wielu serwerów sprawozdawczych;
 • Wspiera SSRS 2005, 2008, 2008 R2, Azure SSRS w trybach Native i Sharepoint;
 • Wsparcie dla Parametrów;
 • Tryb interaktywny, który obsługuje wiercenie w dół i wiercenie w raportach;
 • Nawigacja między wieloma raportami szybko z zakładkami i historią;
 • Drukowanie i wysyłanie raportów e-mail.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje