Mobile Extranet dla iPhone i iPad

/ Rozwiązania mobilne dla firm

e-Usługa 'Mobile Extranet dla iPhone & iPad’

Twoja firma jest zawsze z tobą.

 • Potężna, wiodąca w branży technologia 24/7 dla mobilności oraz wydajność w biurze lub w drodze.
 • Uzupełniamy Extranet dla klienta o dostęp do danych rachunkowych i płacowych za pośrednictwem iPhone’a iPad
 • Współpraca z kolegami w celu szybszego rozwiązywania problemów;
 • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa, aby zapewnić, że poufne dane firmowe są szyfrowane, blokowane i usuwalne na żądanie;
 • Wyświetlanie najnowszych raportów zysków/strat, otwartych pozycji, raportów zarządczych itp. przesłanych do naszego Extranetu dla klientów i przechowywanych w nim;
 • Zapewnienie, że nic nie jest nieaktualne – najnowsze materiały są zawsze dostępne.

TERAZ EEXTRANET MOŻE BYĆ OBSŁUGIWANY ZA POMOCĄ URZĄDZENIA MOBILNEGO

Pozwól nam przedstawić nasze rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać dane finansowe i dane dotyczące zasobów ludzkich na Twoim urządzeniu mobilnym. Może to być szczególnie przydatne podczas podróży służbowych i spotkań biznesowych, w których prawdopodobnie dużo uczestniczycie.

getsix-extranet-1

Oczekiwania się zmieniły. Biznes chce teraz otrzymywać najnowsze informacje, aby podejmować szybkie i dokładne decyzje w ruchu. W naszej firmie rozumiemy to i dopasowujemy się do potrzeb każdego z interesariuszy i pomagamy im zrównoważyć je w firmie.

KORZYSTAJ z getsix® MOBILE EXTRANET DLA iPHONE I iPAD, I BĄDŹ WSZĘDZIE, TERAZ!

Bezpieczne, solidne i łatwe w użyciu rozwiązanie umożliwiające dostęp, przeglądanie, edycję i synchronizację informacji biznesowych na urządzeniach iPhone i iPad.

getsix® e-Service Mobile Extranet service for iPhone and iPad wyposaża pracowników w większą produktywność w terenie. Pracownicy działu sprzedaży i księgowości są w stanie uzyskać informacje szybciej, łatwiej współpracować i dużo łatwiej reagować na wewnętrzne wymagania. Zdajemy sobie sprawę, że firmy potrzebują sposobów zwiększenia produktywności, wzmocnienia pozycji „swoich pracowników i bezpieczeństwa”.

COLLIGO DLA DOBREJ INTEGRACJI TECHNOLOGICZNEJ

Kompleksowe szyfrowanie danych pomiędzy urządzeniem a centrum danych getsix® wraz z egzekwowaniem zasad dotyczących haseł.

Dlaczego zdecydowaliśmy się zaoferować getsix® Mobilny Extranet?

getsix® DOSTARCZA DLA NASZYCH KLIENTÓW e-USŁUGĘ ‘CUSTOMER EXTRANET’

Jeśli jesteś naszym klientem korzystającym z naszych rozwiązań w zakresie finansów i księgowości lub/i kadr iamp; płac lub/i zarządzania biurem, przechowujemy Twoje odpowiednie dane miesięczne i/lub raporty (np. Profit & Loss, Management Accounting Reports etc.) na naszym getsix® Customer Extranet.

Nasze rozwiązanie Extranet dla klientów oparte jest na technologii Microsoft SharePoint i może być dostępne z dowolnego połączenia internetowego 24/7 z dowolną przeglądarką internetową. Nasi klienci mają również możliwość wysyłania plików, które nie są podłączone do naszych usług, do korzystania z naszego getsix® Customer Extranet jako hostowany system zarządzania dokumentami.

Nagradzane aplikacje mobilne Colligo Briefcase, rozwiązują wyzwanie związane z mobilnością SharePoint, zapewniając bezpieczny dostęp do Twoich danych za pośrednictwem naszego getsix® Środowisko Extranet dla klientów na Apple iOS. Walizka Colligo Briefcase dostarcza więcej narzędzi zwiększających produktywność dla iPhone’a i iPada, z pełną obsługą offline, zaawansowaną obsługą metadanych, z wiodącymi w branży funkcjami synchronizacji i bezpieczeństwa.

DZIĘKI TEMU ROZWIĄZANIU MOŻESZ UDOSTĘPNIĆ NA PRZYKŁAD TWOIM SPRZEDAWCOM DOSTĘP DO NAJNOWSZEJ LISTY CEN KORZYSTAJĄC Z iPHONE’a i iPADa.

Aplikacje Colligo Briefcase, które można nabyć lub pobrać z Apple App Store na telefonie iPhone i iPadzie. Są one dostępne w dwóch wersjach: DARMOWA wersja Lite na iOS lub Briefcase Pro na iOS. Aby połączyć się z getsix® Serwer Extranet dla klientów, wersja FREE może to zapewnić.

APLIKACJA JEST DOSTĘPNA W JĘZYKU NIEMIECKIM, ANGIELSKIM, FRANCUSKIM, FRANCUSKIM, WŁOSKIM I NIEMIECKIM.

OPINIE

„To innowacyjne rozwiązanie sprawiło, że nasz zespół ds. sprzedaży znacznie lepiej reaguje.”

„Nasi menedżerowie są bardzo entuzjastycznie nastawieni do aplikacji, teraz, gdy mają potrzebne treści, niezależnie od tego, czy pracują w trybie online czy offline.”

KORZYŚCI:

 • Prosty, bezpieczny mobilny dostęp do treści Extranetu dla klientów getsix® Zawartość Extranetu dla klientów poprzez bezpieczne, szyfrowane połączenie (SSL);
 • Prosty wgląd w dane finansowe lub dane dotyczące zasobów ludzkich w ruchu;
 • FREE App Briefcase Lite do pobrania z App Store na urządzenie;
 • getsix® zapewnia dostęp do miesięcznych raportów w ramach standardowej umowy;
 • Quickly find the content you need – edit files, lists and metadata along with Microsoft Office content, even while offline;
 • Szybsze przepływy pracy w celu zwiększenia produktywności na drodze;
 • Zawartość dostępna w trybie offline dla łatwego dostępu na drodze.

Jak to działa?

BUSINESS INTELLIGENCE NA TWOIM iPHONE I iPAD

getsix-extranet-2

getsix® Mobilny Extranet zapewnia Ci wszystkie Twoje miesięczne raporty przygotowane i przesłane przez nasz Dział Księgowości i/lub Dział Kadr/Płac za pośrednictwem iPhone’a i iPada. Dostarczamy standardowe raporty lub możemy również dostosować je do specyficznych wymagań klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym raportowaniem w oparciu o potrzeby Twojej firmy, możemy zaoferować pomoc i doradztwo.

Możliwość łatwego udostępniania plików jest mieczem o podwójnych krawędziach. To również potencjalnie zachęca do wycieku wrażliwych treści korporacyjnych – często nieumyślnie. Dajemy Twojej firmie możliwość ograniczenia tego, co może być udostępniane na zewnątrz poprzez wyłączenie możliwości udostępniania plików konkretnym użytkownikom, całkowicie odpowiadającym Twoim wymaganiom.

SPRAWDŹ getsix® CUSTOMER EXTRANET 24/7

Po prostu otwórz aplikację i sprawdź najnowsze raporty finansowe swojej firmy, gdziekolwiek jesteś.

PROSTY W UŻYCIU

Przejrzysta struktura menu prowadzi wszystkich interesariuszy, spełniając indywidualne wymagania każdego z nich.

ŁATWY DOSTĘP DO WSZYSTKICH PLIKÓW

 • Od dokumentów Office, poprzez pliki PDF, obrazy i pocztę elektroniczną;
 • Specyficzne widoki klientów w celu zwiększenia wydajności poprzez uwidocznienie ważnych danych na pierwszy rzut oka.

„getsix® MIAŁ POZYTYWNY WPŁYW OPERACYJNY NA CAŁY NASZ SYSTEM ZARZĄDZANIA DOKUMENTAMI”

5 'MUST-HAVE’, KTÓRE getsix® ZAPEWNIA:

 • Scentralizowana konfiguracja ustawień użytkownika przez nasz dział IT;
 • Scentralizowana dystrybucja nowych bibliotek dokumentów, jeśli jest to wymagane dla indywidualnego rozwiązania klienta;
 • Kontrola dostępu do treści Extranetu;
 • Kontrola nad dzieleniem się treścią i wyciekiem danych;
 • Elastyczność w zakresie tego, co i kiedy należy zsynchronizować.

Jak używać?

getsix-extranet-3

PO INSTALACJI ZOSTANIESZ POŁĄCZONY Z getsix® CUSTOMER EXTRANET PRZEZ JEDYNE KILKA KLIKNIĘĆ

TWOJE RAPORTY MOGĄ BYĆ:

 • Synchronizacja automatycznie lub ręcznie zapewniająca aktualną zawartość;
 • Przeglądanie zawartości Extranetu bez przeglądarki, podgląd plików w celu znalezienia właściwego dokumentu, szybko;
 • Edytuj pliki, listy i metadane, nawet jeśli są w trybie offline;
 • PDF oznaczyć i zapisać do SharePoint, bez wysiłku;
 • Załaduj nową zawartość;
 • Podziel się plikami łatwo używając linków, poczty elektronicznej jako załącznika, druku itp;
 • Znajdź szybko zawartość przy użyciu zaawansowanych funkcji wyszukiwania.

ZWIĘKSZENIE PRODUKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKÓW TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Co getsix® musi rozważyć w mobilnym kliencie Extranet, aby zapewnić większą produktywność użytkowników biznesowych?

SCENARIUSZ DLA UŻYTKOWNIKÓW BIZNESOWYCH

Przedstawiciel handlowy, który większość czasu spędza w drodze, podróżując pomiędzy wieloma krótkimi spotkaniami, odwiedzając potencjalnych/istniejących klientów.

NIE POTRZEBUJESZ LAPTOPA

Chcesz pokazać prezentację sprzedaży, sprawdzić arkusze danych technicznych i uzyskać dostęp do cennika. Teraz cały zespół sprzedaży został wyposażony w iPhone’a i iPada, więc mogą swobodnie podróżować z lekkim bagażem. Klienci i perspektywy wydają się dobrze reagować na materiały prezentowane na tych urządzeniach.

WRAŻLIWE TREŚCI KORPORACYJNE W SHAREPOINT

Na przykład – business intelligence, elektroniczne zarządzanie dokumentami, skanowanie faktur od dostawców, raporty miesięczne, bilanse, sprzedaż i materiały marketingowe są już przechowywane w sieci Extranet dla klientów getsix®. Wiele z tych materiałów to informacje bardzo wrażliwe i muszą być zabezpieczone przed wyciekiem do konkurencji. Dzięki ciągłemu publikowaniu nowych informacji, wprowadzanie danych może być powiązane z obiegiem dokumentów, co pozwala zaoszczędzić czas! Ważne jest, aby każdy posiadał najnowsze dane pomocnicze. Ceny i promocje zmieniają się często, więc sprzedawcy muszą mieć dostęp do najnowszych informacji.

TYPOWY DZIEŃ

 • Liczne spotkania ze specjalistami i konsultantami przez cały dzień i bardzo krótki czas pomiędzy nimi;
 • Spotkania są krótkie, a konsultanci stale przerywają istotne pytania i prośby o dane;
 • Odpowiedzi muszą być natychmiastowe. Nie ma tolerancji dla „Odezwę się do ciebie w tej sprawie.”;
 • Dane z badań zmieniają się codziennie. Przedstawiciele handlowi potrzebują najnowszych danych do tworzenia kopii zapasowych roszczeń dotyczących usług lub sprzętu;
 • Niektóre wizyty skutkują zamówieniami lub zapytaniami o wycenę. Przedstawiciele muszą zsynchronizować się z ręcznie rysowanymi podpisami.

getsix-extranet-4

INNI POTENCJALNI UŻYTKOWNICY:

 • Księgowy – podczas spotkania musisz szybko przejrzeć najnowszy rachunek zysków i strat. Używając getsix®Mobile Extranet możesz to zrobić bezpośrednio na telefonie iPhone i iPadzie, bez opuszczania spotkania lub przekazywania informacji innym osobom;
 • Kontroler – kolega w zespole wymaga miesięcznego raportu kosztów spotkania. Używając getsix® Mobile Extranet mogą oni sami uzyskać dostęp;
 • Dział kadr i pracowników – wymagana jest aktualna lista wrażliwych pracowników i wszystkie związane z tym koszty. Mogą oni skorzystać z funkcji getsix® raportowania przez iPhone’a i iPada;
 • Pracownik/menedżer zakładu – w terenie pojawił się problem, który wymaga pilnej uwagi. Przesłałeś zdjęcia za pomocą getsix® Mobile Extranet do portalu getsix® Customer Extranet za pośrednictwem swojego iPhone’a lub iPada, a następnie ostrzeżenia są wysyłane do odpowiednich kolegów, aby umożliwić szybkie i precyzyjne zakończenie dla klienta;
 • Manager – normalnie można wydrukować miesięczne zestawienia, aby zabrać go na spotkanie, lub sprawdzić na swoim laptopie. Teraz możesz użyć getsix® Mobile Extranet do swojego iPhone’a i iPada, eliminując w ten sposób papierowe formularze.

Jak dostać?

APLIKACJA COLLIGO DOSTĘPNA W 'APP STORE’, A WERSJA LITE JEST DARMOWA.

getsix-extranet-5

1. INSTALACJA

Postępuj podobnie w przypadku iPhone’a i iPada.

 • Otwórz naszą stronę lub zeskanuj kod kreskowy;
 • Pobieranie aplikacji;
 • Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.

2. TESTOWANIE APLIKACJI

Po zainstalowaniu zaloguj się na stronę getsix® Customer Extranet i znajdź gotowe do użycia standardowe raporty.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, wypróbuj naszą wersję testową Username:

Tryb działania – logowanie w celu uzyskania dostępu testowego:
Poniższe dane logowania powinny być podane w masce wprowadzania danych. Szczególną uwagę należy zwrócić na użycie dużych i małych liter.

Dla użytkowników języka niemieckiego:
Nazwa użytkownika: guest_de@getsix.pl
Hasło: guest_de

Dla użytkowników języka angielskiego:
Nazwa użytkownika: guest_en@getsix.pl
Hasło: guest_en

Dla użytkowników języka polskiego:
Nazwa użytkownika: guest_pl@getsix.pl
Hasło: guest_pl

Jak sprawić, by zadziałało?

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dostarczyć Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb w zakresie getsix® Mobilnych usług Extranet: office@getsix.pl.

Otrzymasz szczegółowe informacje o tym, jak się podłączyć, wraz z prostą instrukcją instalacji. Cały proces nie powinien trwać dłużej niż 5 minut.

ZAPYTAJ O WERSJĘ TESTOWĄ: services@getsix.pl

TWOJA FIRMA JEST ZAWSZE Z TOBĄ!

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje