Hybrydowa lista płac

/ Hybrydowy outsourcing procesów biznesowych (BPO)

Hybrydowe kadry i płace

Dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych o rozbudowanej strukturze międzynarodowej, sprawne przekazywania i udostępniane informacji kadrowo - płacowych pomiędzy kadrowymi, lokalnymi menedżerami i rozlokowanymi wielu krajach oddziałami a także pomiędzy różnymi poziomami organizacji stanowi duże wyzwanie. Rozwiązania kadrowo-płacowe oparte na chmurze, dają menedżerom i innym uczestnikom procesów biznesowych stały dostęp do informacji biznesowych w czasie rzeczywistym. Nasze hybrydowe usługi skonstruowane są w taki sposób, że pozwalają użytkownikom na monitorowanie wszystkich aspektów zarządzania zasobami ludzkimi firmy, w tym przepływu środków pieniężnych, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Technologia ta jest stale aktualizowana przez naszych specjalistów IT dzięki temu mają Państwo pewność, że system pozostanie sprawny i dostępny przez cały czas.

Hybrydowe Rozwiązania dla Kadr i Płac

Systemy kadrowo-płacowe chmurze pozwalają zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze, które w przeciwnym razie byłyby przeznaczone na aktualizacje i utrzymanie lokalnych systemów oraz czasochłonny i nieprecyzyjny obieg informacji tradycyjnymi metodami. Zbyt często osoby podejmujące decyzje bazują na nieaktualnych danych i mylnych założeniach dotyczących ich działalności. Informacje kadrowe przechowywane w chmurze mogą pomóc wyeliminować niepewność, dostarczając kadrze kierowniczej zawsze aktualnych raportów na temat prowadzonej działalności.

Nasze hybrydowe usługi kadrowo-płacowe, to kompleksowe rozwiązanie oparte na chmurze, które pomaga zarządzać firmą. Zapewnia możliwość wykonywania wielu zadań oraz efektywną kontrolę nad wynagrodzeniami, płatnościami, dokumentacją kadrową itp. Z jego pomocą można w każdej chwili wygenerować niezbędne raporty – odpowiednie dla Państwa potrzeb. Informacje przechowywane w chmurze mogą stanowić niezastąpione źródło wiedzy nie tylko dla kadrowych lub menedżerów, ale mogą być one również wykorzystywane przez wszystkie szczeble zarządzania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani korzyściami jakie niesie za sobą księgowość w chmurze, zachęcamy do kontaktu:

Skontaktuj się z nami »

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja : 05.11.2021

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje