Rozwiązania w chmurze

/ Rozwiązania oparte na technologii

getsix-cloud-solutions

Zarządzanie informacjami w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

getsix-extranet-1

Oczekiwania się zmieniły. Biznes chce teraz otrzymywać najnowsze informacje, aby podejmować szybkie i dokładne decyzje w ruchu. getsix® rozumie to i dopasowuje do potrzeb każdego z interesariuszy i pomaga im zrównoważyć je w firmie.

Wykorzystaj getsix® mobilny Extranet dla iPhone’a i iPada i bądź wszędzie, już teraz!

Bezpieczne, solidne i łatwe w użyciu rozwiązanie umożliwiające dostęp, przeglądanie, edycję i synchronizację informacji biznesowych na urządzeniach iPhone i iPad.

getsix® e-Service Mobile Extranet service for iPhone and iPad wyposaża pracowników w większą produktywność w terenie. Pracownicy działu sprzedaży i księgowości są w stanie szybciej uzyskiwać informacje, łatwiej współpracować i dużo łatwiej reagować na wewnętrzne wymagania klientów getsix® realizuje, że firmy potrzebują sposobów na zwiększenie produktywności, wzmocnienia pozycji „swoich pracowników i bezpieczeństwa”.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje