Rozwiązania mobilne dla firm

/ Rozwiązania oparte na technologii

Obecny świat biznesu wymaga od nas nieustannej interakcji z partnerem biznesowym oraz ciągłej aktywności. Do wzrostu wydajności wykonywanej pracy przyczynia się zwiększenie mobilności. Oferowane przez nas rozwiązania mobilne zapewniają wzrost wydajności przy wykorzystaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Nasze usługi umożliwiają szybsze i łatwiejsze wykonywanie dotychczasowych zadań bez żadnych ograniczeń. Oferujemy bezpieczne i przejrzyste w obsłudze oprogramowanie, które pozwoli na wykonywanie zadań gdziekolwiek jesteś o każdej porze dnia.

Wykorzystaj możliwości naszych rozwiązań mobilnych i bądź w stałym kontakcie ze swoją firmą.


Twoja firma już zawsze będzie z tobą dzięki:

Mobile Extranet dla iPhone & iPad

Jest to bezpieczne i łatwe w użyciu rozwiązanie umożliwiające dostęp, przeglądanie, edytowanie i synchronizowanie informacji biznesowych na urządzeniach iPhone i iPad. Nasze rozwiązanie dla klientów oparte jest na technologii Microsoft SharePoint i zapewnia dostęp 24/7 z dowolnego urządzenia mobilnego zarówno online, jak i offline.

Czytaj więcej »


Mobile Reporting dla iPhone’a i iPada

Umożliwia tworzenie szczegółowych raportów i analizy biznesowej w czasie rzeczywistym i generowanie ich do PDF przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pozwala w łatwy i dostępny sposób na przeglądanie danych oraz sprawdzanie raportów. Umożliwia zarządzanie raportami poprzez sortowanie ich oraz przydzielanie uprawnień konkretnym użytkownikom. Dzięki naszej usłudze twoje raporty mogą być: przeglądane, drukowane oraz wysyłane pocztą elektroniczną jako plik PDF.

Czytaj więcej »

NASZE USŁUGI DOSTĘPNE SĄ W WERSJACH DARMOWYCH ORAZ PREMIUM

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje