Outsourcing infrastruktury informatycznej (ITO)

/ Outsourcing procesów biznesowych

Poprawienie wydajności IT i zwiększenie efektywności biznesowej

Technologia jest koniecznością w dzisiejszym biznesie i ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego. getsix® Rozwiązania IT Outsourcing (ITO) pomagają organizacjom branżowym i rządowym reagować na zmieniające się wymagania biznesowe i skupiać się na innowacjach zamiast na infrastrukturze IT, wdrażaniu systemów, zarządzaniu i wsparciu. Dzięki naszym w pełni zleconym usługom, zyskujesz dostęp do głębokiej wiedzy technicznej, dzięki elastycznym i adaptacyjnym technologiom, które umożliwiają przekształcenie organizacji. Dodatkowe korzyści wynikające ze skalowalności, wysokiej wydajności obliczeniowej i głębokiej puli zasobów łączą się w celu uzyskania naprawdę efektywnego zwrotu z inwestycji.

lepsze wyniki biznesowe dzięki outsourcingowi infrastruktury IT

Rozwój biznesu wynika z nieustannego koncentrowania się na klientach i innowacjach biznesowych – a IT musi wykonać swoją część. Jeśli chodzi o infrastrukturę IT, która sprawia, że biznes jest prowadzony, oznacza to trzy rzeczy:

 • Zmiana wydatków z operacji na innowacje;
 • Wdrożenie zwinności;
 • Zarządzanie ryzykiem.

getsix® Rozwiązania IT Outsourcing (ITO) pomogą Ci to zrobić. Oferujemy specjalistyczną wiedzę, automatyzację i nasz najlepszy model dostawy na lądzie, aby obniżyć koszty. Zapewniamy elastyczną, adaptacyjną technologię i wiele opcji zaopatrzenia, aby pomóc Ci reagować na zmieniające się potrzeby biznesowe. Zapewniamy zgodność, bezpieczeństwo i ciągłość działania w celu zmniejszenia ryzyka. Również wtedy, gdy musisz szybko podejmować nowe inicjatywy, wspieramy Cię naszym zespołem ekspertów i partnerstwami technologicznymi.

Usługi w chmurze – platforma getsix®

Gotowy do produkcji, niezawodny i skalowalny. getsix® Rozwiązania chmury zapewniają skalowalne dostarczanie usług IT na żądanie, które są dostępne w naszym zespole ekspertów ds. chmury. W pełni zarządzane usługi obejmują aplikacje, przesyłanie wiadomości i współpracę, serwery, wirtualne pulpity, pamięć masową i sieci, które wykorzystują naszą platformę klasy korporacyjnej, getsix® Cloud. Platforma getsix® oferuje unikalne zalety, które wykorzystują istotę getsix® wiedzy specjalistycznej w zakresie zarządzania aplikacjami i infrastrukturą przedsiębiorstwa.

Platforma getsix® jest zbudowana w oparciu o najnowocześniejszą infrastrukturę z następującymi funkcjami:

 • Wirtualizacja Citrix;
 • Platformy obliczeniowe i pamięci masowej klasy korporacyjnej;
 • Zapory sieciowe;
 • Fizyczne lub wirtualne komponenty sieciowe w zależności od wymagań biznesowych;
 • Konfiguracje pamięci zoptymalizowane specjalnie pod kątem wirtualizacji;
 • Wiele kopii zapasowych platform w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb w zakresie retencji.

Zasady świadczenia usług w ramach ITO:

getsix® dostarcza nasze rozwiązania ITO albo w połączeniu z naszymi rozwiązaniami BPO w sektorach Accounting & Payroll, albo jako niezależne rozwiązanie ITO bez konieczności świadczenia naszym klientom dodatkowych usług z zakresu księgowości lub płac.

Zaopatrzenie w oprogramowanie jako usługa (SaaS) oparte na usługach klasycznych:

Platforma getsix® daje nam możliwość działania, a także bycia dostawcą oprogramowania jako usługi (SaaS). Jesteśmy partnerem Microsoft SPLA, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować hostowane oprogramowanie i usługi dla klientów końcowych, takie jak hosting, hostowane aplikacje, wiadomości, współpraca i infrastruktura platformy. Mamy również możliwość dostarczenia usługi dostosowanej do potrzeb klienta z elastyczną strukturą kosztów, bez kosztów początkowych, ani długoterminowego zaangażowania.

Zaopatrzenie BPO oparte na zintegrowanej platformie:

Platformy biznesowe getsix® są innowacją w modelach świadczenia usług. Platformy te łączą w sobie outsourcing procesów biznesowych (BPO), z warstwą technologiczną w celu stworzenia trwałej wartości dla firm. Nasze platformy biznesowe oferują kompleksowe usługi na najlepszych w swojej klasie aplikacjach, które są hostowane, zarządzane i utrzymywane przez getsix®. Nasza standardowa oferta wymaga minimalnych inwestycji początkowych, a koszt opiera się na wykorzystaniu platformy.

Dostarcza usługi procesów biznesowych na aplikacjach hostowanych na naszej prywatnej platformie Cloud, aby pomóc zredukować długoterminowe całkowite koszty posiadania.

Niektóre z wyzwań stojących przed klientami są takie same:

 • Dostęp do najlepszych w swojej klasie procesów i technologii;
 • Brak kapitału ograniczający zdolność do podejmowania dużych inicjatyw transformacyjnych;
 • W celu dostosowania się do zmieniających się standardów regulacyjnych ograniczonych ograniczoną zdolnością do inwestowania w modernizację technologii;
 • Oddzielne i dostosowane do potrzeb klienta środowiska technologiczne tworzące nieefektywność.

Hybrydowe BPO – Nasi klienci i getsix® korzystają z tej samej platformy

Nasze hybrydowe rozwiązania BPO pomagają obniżyć całkowity koszt posiadania (TCO), łącząc standardowe procesy przemysłowe dostarczane w najlepszym w swojej klasie środowisku technologicznym.

Ale oczywiście połączenie lub połączenie naszych usług SaaS z usługami FAO otwiera ogromne możliwości i potencjał w dziedzinie outsourcingu hybrydowego.

Na przykład: Twoja firma wchodzi na polski rynek z inwestycją „Green Field” lub chcesz wymienić istniejący system ERP, niż gdybyś korzystał z naszego rozwiązania SaaS dla Microsoft Dynamics NAV, zaoszczędziłbyś koszty dostosowywania do indywidualnych potrzeb zamiast inwestować tylko w licencje, ponieważ nasze środowisko Dynamics NAV może być znacznie łatwiejsze i szybsze w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb niż w przypadku rozpoczęcia zwykłej instalacji.

Zarządzane usługi aplikacyjne – Microsoft Dynamics

Jako partner certyfikowany przez Microsoft, getsix® jest domem dla zespołu ekspertów wewnętrznych, którzy mogą wdrożyć albo cały pakiet Microsoft Dynamics, albo wybrane moduły – wszystkie hostowane w naszym nowoczesnym centrum danych lub w odległym obiekcie.

Samo oprogramowanie nie rozwiąże wszystkich problemów biznesowych Twojej firmy. Jednak Microsoft Dynamics NAV może zapewnić kluczową przewagę konkurencyjną, integrując wiedzę biznesową i praktyki bezpośrednio z ostatecznym rozwiązaniem w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Otwarta i łatwa do przystosowania architektura Microsoft Dynamics NAV pozwala nam na budowanie własnych „najlepszych praktyk” wraz z innymi dostosowanymi funkcjami dla nieograniczonych opcji systemowych.

Jako certyfikowany partner Microsoft Certified Dynamics Partner i specjalista w dziedzinie doradztwa biznesowego, getsix® rozumie potrzeby średnich przedsiębiorstw. Po omówieniu Państwa wymagań możemy wykorzystać siłę rozwiązania w celu stworzenia wersji pionowej i dostosowanej do potrzeb Państwa firmy.

Pulpit jako usługa (DTaaS) – technologia Citrix

getsix® Rozwiązanie Desktop-as-a-Service (DTaaS), eliminuje koszty i złożoność wdrażania i zarządzania wirtualnymi pulpitami.

Stała dostępność zasobów, możliwa dzięki rozwiązaniom Cloud, zasadniczo zmienia standardy i potencjał biznesowy. Pracownicy korporacyjni nie tylko szukają możliwości pracy z dowolnego miejsca; coraz częściej tego oczekują. getsix® rodzina rozwiązań DTaaS wykorzystuje getsix® innowacyjną getsix® Platforma chmury, zaprojektowana wokół użyteczności, wydajności i skalowalności; wszystko to z myślą o przygotowaniu przedsiębiorstw na przyszłość, a nie dostosowaniu się do teraźniejszości.

getsix® Rozwiązanie DTaaS oferuje IT łatwą do wdrożenia alternatywę dla tradycyjnego korporacyjnego środowiska graficznego, zapewniając wirtualny pulpit klasy korporacyjnej w chmurze, do którego dostęp można uzyskać za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dowolnego miejsca – a wszystko to bez początkowych kosztów i złożoności tradycyjnych komputerów stacjonarnych.

Portfolio outsourcingu IT w getsix® obejmuje aplikacje, infrastrukturę IT i rozwiązania w zakresie zarządzania, które pomagają osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.

Już teraz pomagamy wielu naszym klientom w Polsce osiągać lepsze wyniki biznesowe i dostarczać więcej wartości dodanej w dziedzinie IT poprzez nasze kompleksowe portfolio innowacyjnych usług. My również możemy Ci pomóc. Nasze usługi pomogą Ci zapewnić zgodność z przepisami, ograniczyć ryzyko i zoptymalizować możliwości:

 • Poprawić efektywność kosztową i zwrot z inwestycji;
 • Organizacja IT z celami biznesowymi;
 • Skalowalna i elastyczna infrastruktura następnej generacji;
 • Usprawniony poziom usług i wydajność;
 • Wzbogać przejrzystość, widoczność i elastyczność.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje